September 2013 Buikjes!!!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door cth, 11 feb 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MirjamRamon

    MirjamRamon Actief lid

    5 jul 2013
    168
    0
    0
    sam en levi
    Zwijndrecht
    @Sanjor voel me stukken beter het eten gisterenging er echt niet in en de kleine is sinds vanmorgen weer een stuk er drukker

    @lekborsten hier ook al lekkende borsten ze blijven behoorlijk plakken in mijn bh dus maar snel even pas halen voordat mijn borsten al geirriteerd raken voor ik begonnen ben met bprstvoeding!

    En lieve dames wat zijn jullie weekend plannen? Ik vier morgen mijn verjaardag heerlijk klein met familie heb zo veel mogelijk door mijn vriend al laten doen voor morgen zodat ik even lekker uit kan rusten en ook morgen probeer ik zo weinig mogelijk te doen.
     
  2. Liekj

    Liekj Niet meer actief

    Rica: goed plan.. dat buddy idee

    Loes : jeetje , dat is wel even schrikken zeg! Hopelijk krijgt hij toch nog een groeispurtje ..

    Sanjor : ben benieuwd naar je geverfde kamertje !
     
  3. Liekj

    Liekj Niet meer actief

    Mirjamramon: fijne dag morgen ! Laat je maar goed verwennen
     
  4. Miranti

    Miranti Fanatiek lid

    1 jan 2013
    1.445
    0
    36
    Loes: He wat een naar bericht voor jullie zeg.. Hopelijk valt het uiteindelijk toch mee en groeit jullie kleintje nog even flink door!

    Buddies: Ik vind het prima hoor!

    MirjamRamon: Fijn dat je waardes gelijk zijn gebleven! Fijne dag morgen meid!

    Tietlekkage: Hier nog geen last van gelukkig :p
     
  5. Miranti

    Miranti Fanatiek lid

    1 jan 2013
    1.445
    0
    36
    Komt ie Rica! Deze is wel van vandaag hoor haha.

    Jouw buikje is volgens mij wel een stukkie groter! :)
     

    Bijgevoegde bestanden:

  6. Emm82

    Emm82 Actief lid

    8 feb 2012
    470
    0
    0
    Amsterdam
    @ Mirjamramon - fijne dag morgen!!

    @ lekkende borsten - heb ik nog geen last van :)

    @ Rica - mooie buik!

    @ fles/borstvoeding - ik wil borstvoeding proberen te geven en heb daardoor ook nog geen flesjes gekocht. Ik heb er 1 uit De Blije Doos dus mocht bv niet lukken dan kan ik ergens op terugvallen en koop ik dan wel nieuwe. Voordeel van in Amsterdam wonen is dat ik alles om de hoek heb zitten en 7 dagen in de week makkelijk dingen kan kopen :)

    @ luiers - mij nog niet in verdiept. Ook hier heb ik dus 1 pak uit De Blije Doos maar verder nog niks. Ik denk dat ik ook alles een beetje uit ga proberen maar goed te weten dat die van kv zo goed worden beoordeeld...

    @ Miranti - mooie buik!

    @ Loes - wat een stressvolle situatie! Hopelijk komt alles goed (het zegt niet alles he...). Hou je ons op de hoogte?

    Ik zeg dit eigenlijk ook tegen mijzelf want ik heb aanstaande dinsdag een groeiecho op de planning omdat ze ook bij onze jongen vinden dat hij aan de kleine kant is. Mijn buik is ook niet echt groot (krijg er veel opmerkingen over wat mij weer mega onzeker maakt). Ik werk inmiddels dus wel nog maar 75% (zonder te vragen teruggezet door de ARBO arts - tegen mezelf in bescherming genomen). Iedere dag ga ik tussen 15.30u en 16.00u naar huis - best fijn. Ik heb ook een extra week vakantie opgenomen dus hoef nog maar 2 weken te werken en dan begint mijn verlof! :D:D Misschien dat ons mannetje dan een groeispurtje gaat maken...

    Hieronder een foto van vandaag
     

    Bijgevoegde bestanden:

  7. Sanjor

    Sanjor Fanatiek lid

    23 jan 2010
    4.337
    1
    0
    Almere
    Mooie buiken meiden!

    Dit weekend een druk weekendje. Morgen de babykamer hopelijk een beetje inrichten. En zondag een uitje met m'n werk.

    Volgende week me laatste werkweek en dan eindelijk verlof!!
    Dan kan ik het huis even onder handen nemen. Het is een troep hier.
     
  8. Jill85

    Jill85 Fanatiek lid

    5 nov 2012
    1.065
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi Allemaal,
    Ik heb echt een super zaterdag gehad! Ik had al ver van tevoren afgesproken met onze beste vrienden om een dagje naar centerparcs te gaan zwemmen. Dus ik heb gisteren morgen de zwemtassen klaargezet en daarna zijn we vertrokken naar mijn ouderlijk huis waar we onze vrienden zouden treffen (hun ouders wonen daar namelijk ook paar huizen verder) we komen aanrijden zie ik ineens allemaal bekenden staan. Vriendinnen, schoonmoeder, ouders, mijn buurvrouwen een goede collega, me zusje ect.. Bleek dus dat ik op mijn Babyshower was aangekomen! Echt zo leuk! En ik wist echt helemaal niks! De mannen gingen middagje karten en wij vrouwen lekker in de tuin aan de babyshower! We hadden allemaal lekkere dingetjes erbij zoals high tea zeg maar. Ik heb zo genoten en ben super verwend! Het was gezellig tot in de late uurtjes. Nu dood moe, maar het was het allemaal waard! Dus vandaag ga ik lekker niks doen.

    Loes
    Dat is niet zo leuk nieuws.. maar hopenlijk gaat de kleine nog lekker groeien! Wel jammer dat je nu naar de gyneacoloog moet zeg! Kom je dan ook nog bij de verloskundige of word je echt overgedragen?

    Dames
    Mooie buiken! Mijn gaat echt hard nu! Hier weer een foto. Vandaag 32 weken.
    Bekijk bijlage 337602
     
  9. Sanjor

    Sanjor Fanatiek lid

    23 jan 2010
    4.337
    1
    0
    Almere
    Wat super leuk jill!!
    Stiekem hoop ik er ook nog op Hahaha. Maar bij de eerst ook niet gehad dus zal nu ook wel niet ;)

    Vandaag Lisa opgehaald en ze had allemaal vlekjes rond haar mond en paar verspreid in het gezicht. Ben als de dood dat het de mazelen zijn.
    Morgen dus eerst maar langs de ha. Las dat als ik het krijg het niet heel goed is helaas...

    Vandaag verder personeelsuitje gehad op werk. Was niet veel aan door een zeurend kindje haha. Maar goed.

    Babykamertje vordert gestaag. Plaats een foto als alles helemaal klaar is :)

    Ik zoek nog een trappelzak voor in de mc. Ook 1 die je in de kinderwagen kan leggen. Volgens mij was hier iemand die hem ook had besteld... Alleen weet ik dus niet meer welk merk en waar.. Iemand een tip? Zak was rond de 50/60 euro.
     
  10. Miranti

    Miranti Fanatiek lid

    1 jan 2013
    1.445
    0
    36
    Wat leuk Jill! Dat is zeker leuk zeg =)

    Mooie buik Jill en Emm!
     
  11. MirjamRamon

    MirjamRamon Actief lid

    5 jul 2013
    168
    0
    0
    sam en levi
    Zwijndrecht
    hallo dames!

    hier allemaal prachtige buiken dus ik dacht ik stuur er ook maar even 1 in!

    hier mijn buikfoto van vandaag ofwel 32+5

    ben wel benieuwd wat jullie ervan vinden want ze verwachten weer een klein kindje omdat mijn zoontje nog geen 5 pond was maar ik vind mijn buik best groot!
     

    Bijgevoegde bestanden:

  12. Jill85

    Jill85 Fanatiek lid

    5 nov 2012
    1.065
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sanjor
    Ik heb wel een zak gekocht voor in de maxicosi. Inderdaad 50 euro. Gewoon van maxicosi zelf, een bijpassende voor mijn maxicosi maar geen idee of je dat bedoeld. Voor mijn wandelwagen heb ik geen bijzondere zak maar er zat er al wel eentje bij.

    Miranti
    Dankjewel :)

    Vraagje
    Hier vandaag zo'n ontzettende rugpijn, uit het niets. Helemaal onder in mijn rug/waar je billen ophouden.. Niks raars gedaan.
    Iemand goede tips voor verlichting.. ik word gek van dat zeurende gevoel. Geen een bepaalde houding helpt!
     
  13. Jill85

    Jill85 Fanatiek lid

    5 nov 2012
    1.065
    0
    0
    NULL
    NULL
    MirjamRamon
    Mooie buik! Ik vind hem best flink hoor, heb je nu ook groeiecho's dan?
     
  14. Miranti

    Miranti Fanatiek lid

    1 jan 2013
    1.445
    0
    36
    Jill: Misschien iets warms er tegen aan doen? Zit je nu alleen met de warmte misschien niet op te wachten..

    MirjamRamon: Ik vind dat je al mooie en flinke buik hebt hoor!
     
  15. MirjamRamon

    MirjamRamon Actief lid

    5 jul 2013
    168
    0
    0
    sam en levi
    Zwijndrecht
    jill ja had er 1 bij 30 weken en volgende week heb ik er weer 1 dus ben benieuwd

    @rugpijn lekker een kussen in je rug leggen en bij mijn bekkentherapie geleerd dat het met staan nog wel wil helpen om als je stil blijft staan bijv met koken dat je dan je benen iets uit elkaar zet en je knieën iets buigt zo neem je de druk van je rug af
     
  16. Jill85

    Jill85 Fanatiek lid

    5 nov 2012
    1.065
    0
    0
    NULL
    NULL
    MirjamRamon
    Ik heb ook groeiecho's en dinsdag mijn tweede echo. Op welk gewicht werd je kleine geschat met 30 weken?
    Ik zal aan je tip denken als ik moet staan.

    Miranti
    Ja zat ik ook aan te denken, denk dat ik zo maar ff een warm bad neem voor ik in bed ga.
     
  17. Miranti

    Miranti Fanatiek lid

    1 jan 2013
    1.445
    0
    36
    Ik heb overigens laatste tijd veel steekjes die ik echt in mijn vagina/ baarmoedermond voel. Ze zijn best wel gevoelig. Herkent iemand dit?
     
  18. Jill85

    Jill85 Fanatiek lid

    5 nov 2012
    1.065
    0
    0
    NULL
    NULL
    Miranti
    Nee nog niet gehad. Als aanhoud aan je verloskundige vragen. Ik denk aan blaasontsteking of toch soort bandenpijn..? Google het eens anders
     
  19. Jill85

    Jill85 Fanatiek lid

    5 nov 2012
    1.065
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb dus ff gegoogld en kan ook passen bij harde buiken die steken in vagina of indalen. Moeilijk te zeggen dus..
     
  20. Sanjor

    Sanjor Fanatiek lid

    23 jan 2010
    4.337
    1
    0
    Almere
    @mirjam, mooi buikje meis! Ik vindt hem best groot ;)
    Ik zal morgen als ik eraan denk ook een foto maken...
    Heb je veel vruchtwater dan? Dan kan je buik ook groot zijn.

    @jill, ik heb ook regelmatig last van me rug. Normaal kon ik mezelf
    Kraken maar nu niet meer. Soms helpt het om op de grond te liggen en dan knakt het.. Maar probeer eerst maar eens op de grond te liggen en dan weer omhoog. Voor mij geen optie meer hihih.

    Het is iig een zak die je voor in de mc gebruikt en in de wandelwagen kan gebruiken. Beide dus. Ga morgen nog maar eens Googlen. Tijd begint iets te dringen nu hihi.

    Oh! En we hebben zo goed als een naam! Eindelijk!! :D
     

Deel Deze Pagina