Ik wil graag weten of iemand hier ervaring met 1 van deze twee verzekeringen met name voor de auto. Tuurlijk zijn er revieuws te vinden op internet maar over alle verzekeringen zijn positieve en negatiieve ervaringen hier misschien iets onafhankelijker? groetjes kim
Ik heb dan wel de ditzo zorgverzekering maar bevalt echt top, zijn klantvriendelijk en overzichtelijk met declaraties enzo!
Ik heb wel ervaring met Ditzo, maar dan met zorgverzekering. Dit is echt 'n fijne verzekering, alles was goed geregeld en declaraties werden vrij vlot uitbetaald. Ben wel overgestapt maar dat doe ik elk jaar... was verder wel tevreden
Heb de ditzo autoverzekering en echt top. Duidelijk, overzichtelijk en als er iets gebeurd dan wordt het netjes afgehandeld.
Ik heb alleen een zorgverzekering bij Ditzo, maar tot nu toe goede ervaringen mee. Idd snelle afhandeling van declaraties e.d. en online veel dingen aan te passen.
Ik ook alleen ervaring met Ditzo zorgverzekering. Ik vind de klanterservice erg netjes! Fijne verzekering. Ook online alles heel overzichtelijk. Alleen jammer dat je niet online kan declareren. Over de autoverzekering geen ervaring. Hoor ik wel goede verhalen over.
Onna-Onna is helemaal niet zo goedkoop meer. Ik ben hier ook een paar jaar bij verzekerd, maar ben nu ook op zoek naar een nieuwe. In vergelijking met anderen staan ze nu best wel verder onderaan. Ditzo heb ik ook gekeken, maar komt er ook niet heel goed uit qua prijs. Zelf.nl komt er ook heel goedkoop uit en ik kan ook nog niet echt gaten ontdekken in de verzekering zelf (wel/niet gedekt) en komt er via de consumentenbond ook wel goed uit. Maar goed, het is weer echt een puzzelwerk, sta ook open voor goede ideeen.
Ja, omdat autoverzekering erg afhankelijk is van je type auto, jouw leeftijd (of die van man), aantal schadevrije jaren, regio. Het is dus heel moeilijk om iets algemeens over de prijs van een autoverzekering te zeggen.
Helemaal mee eens, maar ben er sindskort achter dat ze een heel stuk duurder zijn! Dus wij gaan binnenkort overstappen. Kijk eens bij Univé of Hema
Hier inshared voor de auto, op zich tevreden qua klantenservice en prijs, MAARRRR.... Ze maken mooie reclame met die jaarlijkse teruggave als je geen schade maakt. Maar dat gaat dus alleen op als bijna niemand schade maakt. We hebben nu dus al 3 jaar op rij niets terug gekregen en denk dat dat ook niet gaat gebeuren de komende jaren. Voor ons een reden om over te stappen, want je krijgt dus niets terug maar je premie gaat ook nooit omlaag ook al maak jijzelf jarenlang geen schade!
Wij zitten nu al jaren bij ditzo, en bevalt heel goed, al moet ik zeggen dat we ze nog nooit nodig gehad hebben, dus ja eigelijk kan ik er weinig over zeggen, maar als je ze belt met een vraag dan krijg je altijd vriendelijk andwoord, en dat is prima voor ons.