Ik heb leuke shoesme schoenen gezien in een webwinkel. Weet iemand of deze schoentjes groot of klein vallen??
Het ligt eraan welke van shoesme. Die met die flexibele zool valt een maat kleiner. Die stevigere vallen normaal.
Kleiner. Maar onze ene dochter paste ze wel en de ander heeft een hoge wreef een komt er niet in. Ik zou ze daarom eerst passen in de winkel en dan pas bestellen.
Klein. En vooral heel smal. Ik kreeg de dikke babyvoetjes en kuitjes er bij die van mij helaas niet in. Wel leuke schoenen, maar niet voor mijn kinderen.
Waarom niet gewoon in de winkel zelf kopen? Misschien betaal je iets meer daar (nu denk ik niet, ook sale tijd), maar je helpt er wel de winkel mee. Je weet wie t zegt he Verder ligt het aan het modelletje idd.
Dan ga ik ze niet bestellen.,als ze klein vallen dan passen ze dalijk nie en das natuurlijk echt zonde. Thanx voor jullie reacties!!