Pfff zie zo op tegen een keizersnee!

Discussie in 'De bevalling' gestart door keetling, 19 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. keetling

    keetling Actief lid

    3 feb 2009
    215
    1
    0
    Noord-Holland
    Nog 2 weekjes tot mijn geplande keizersnee op 2 augustus!

    Ik zie er erg Tegen op. Ik hou er helemaal niet van als mensen aan me zitten etc. En dan het herstel erna.....

    Mijn man zegt dat ik me niet zo druk moet maken, maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan.
     
  2. Joyciejj

    Joyciejj Fanatiek lid

    10 mrt 2011
    1.486
    223
    63
    Ik weet het! Ik moet over 7 weken en schijt nu al 7 kleuren haha!
    Voor alles de ruggeprik infuus, maar vooral het herstel pfff
    Ik kan wel zeggen maak je niet zo druk je bent het weer zo vergeten en blabla maar ik vind dat niet logisch want je word alleen maar zenuwachtiger hoe dichterbij het komt..
    Dus heel veel succes en alles komt goed!!
     
  3. KiRaSeSe

    KiRaSeSe Fanatiek lid

    10 sep 2012
    3.187
    0
    0
    Noord Holland
    Ik heb spoedKS gehad maar vond herstel best meevallen.
    Jullie krijgen er een wondertje voor terug!

    Succes dames en nov even volhouden!!
     
  4. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.246
    4.478
    113
    Ik het 2 ks gehad (1 spoed 2de gepland) en het viel reuze mee.

    Tuurlijk is het allemaal rete spannend maar de ruggeprik zat er zo in (dankzij mijn hele puber leven geoefend te hebben op het aardappelzakzitten).

    Beide keren was ik na 2 dagen weer thuis omdat het gewoon goed ging (ja het doet pijn maar er is best mee te leven).
     
  5. keetling

    keetling Actief lid

    3 feb 2009
    215
    1
    0
    Noord-Holland
    Thanks joyciejj! Ben blij dat ik niet de enigste ben:)!

    Ben vanmorgen bij de anesthesist geweest, dat was een hele botte l*l, hoop dat hij er niet is als ik moet bevallen...

    Maandag naar het verpleegkundig spreekuur voor meer info, hoop dat ik dan wat minder zenuwachtig wordt.
     
  6. keetling

    keetling Actief lid

    3 feb 2009
    215
    1
    0
    Noord-Holland
    Ja dat wondertje zal een hoop verzachten :D.
     
  7. keetling

    keetling Actief lid

    3 feb 2009
    215
    1
    0
    Noord-Holland
    Gewoon bevallen doet ook heel veel pijn, bij mijn dochter dik 30 uur bezig geweest. En daarnaook een week niet kunnen zitten vd hechtingen etc.
    Denk dat het gewoon het onbekende is, wat me zo bang maakt.
    War vond je prettiger de spoed is of de geplande? Anders ga ik kijken of mijn baby niet eerder wil komen;)!
     
  8. Kari37

    Kari37 Fanatiek lid

    19 nov 2009
    2.571
    1
    0
    Heb ook een keizersnede gehad met een ruggeprik maar vond het reuze meevallen, mijn dochtertje was er binnen een kwartier en het herstel vond ik ook heel voorspoedig verlopen....heb nagenoeg geen pijn gehad.

    Ik zou persoonlijk juist opzien tegen een vaginale bevalling ;)
     
  9. MICH18

    MICH18 Fanatiek lid

    12 apr 2010
    2.667
    658
    113
    Vrouw
    Hey meis,
    Ook ik heb een keizersnede gehad (de eerste spoed) en over zo'n 7 weken krijg ik ook een geplande!
    Ik maak me ook enorm druk.. vooral om het herstel.. ik vond het dus wel heel langdurig en heb in mijn kraambed alleen maar gehuild. Nu weet ik niet of het komt door de manier waarop het bij de eerste allemaal is gegaan of echt doordat ik zoveel pijn had.. Ik maak me nu minder druk omdat ik weet dat ik een natuurlijke keizersnede zal krijgen dus het eerste huiltje en lekker het eerste moment zijn we tenminste samen..
    Ik wil je heel veel succes wensen! En je vergeet het snel weer hoor! Want ik was na 8 maanden alweer zwanger.. Je krijgt er zo iets moois voor terug! Neem genoeg rust en doe vooral hoe JIJ het wilt.. ik heb veel gedaan voor 'andere' en doe dat nu niet meer. het gaat zoals IK het wil.
     
  10. Miranda81

    Miranda81 Fanatiek lid

    22 jun 2012
    1.423
    125
    63
    Heb bij de 1e een spoedks gehad en bij de 2e werd op de avond besloten dat ik de volgende dag een ks zou krijgen.

    Voordeel van een geplande ks is dat ze er de tijd voor nemen om je buik open te maken.

    Zelf ervoer ik geen verschil in het hersteltraject. Probeer positief te blijven en neem de tijd om goed te herstellen. Ga niet te snel weer van alles doen. Dan komt het vast goed. Geniet van de kleine die dan mss naast jouw bed komt te staan.

    Heb tussen de beide kids ook een buikoperatie gehad. Vond dat pittiger qua herstellen dan van een ks. Ben toen ook 3 dagen langer in ziekenhuis gebleven dan bij de ks.

    Heel veel succes.
     
  11. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.246
    4.478
    113
    De geplande.

    De spoed werd gedaan na 60 uur weeën en dik 2 uur persen, dus ik was gewoon kapot moe en heb moeite moeten doen om wakker te blijven tijdens de 'snee' omdat ik zo graag hem wilde horen huilen.

    Bij de geplande heb ik alles heel bewust meegemaakt , dus ook het nakijken door de kinderarts (wat gewoon in mijn gezichtsveld is gedaan), ik had aangegeven dat ze haar nog niet mochten wassen totdat ik erbij was (bij de spoed kwam ik terug bij een gewassen en aangekleed kindje).

    Het grote voordeel van een keizersnee wond is toch wel dat je er niet op hoeft te zitten :D
     
  12. keetling

    keetling Actief lid

    3 feb 2009
    215
    1
    0
    Noord-Holland
    Haha Thanks heb nu een smile op mijn gezicht! :D

    Dat is idd een prettig vooruitzicht dat het van beneden intact blijft dit keer;)!
     
  13. Gigi85

    Gigi85 Fanatiek lid

    8 feb 2012
    1.138
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb vandaag de datum van mijn keizersnede te horen gekregen: 1 augustus. Begin nu wel zenuwachtig te worden en vind t toch ook wel jammer dat het geen normale, vaginale bevalling wordt, daar zit ik best wel mee. Ik zie ook op tegen het herstel, vind het vooral erg spannend allemaal!
     
  14. marleentje26

    marleentje26 Fanatiek lid

    25 aug 2007
    4.754
    0
    0
    Bemiddelingsmedewerker gastouderopvang
    Rondom nijmegen
    Hier bij de eerste een helse bevalling gehad. Bij 6 cm ontsluiting kreeg ik persweeen die ik 6 uur lang heb moeten wegpuffen tot ik volledige ontsluiting had. Daarna met de vacuum gehaald.

    2e keer een keizersnede. Moet zeggen heerlijk klinkt misschien gek maar nauwelijks pijn gehad en herstel ging net zo snel als bij vaginale bevalling voorspoedig.

    Nu zwanger van de 3e. En hoop echt op een keizersnede. Maar dat is nog even afwachten...

    Meiden hier dus ook een zeer positief verhaal over de keizersnede. Succes met de laatste loodjes!
     
  15. kili

    kili Niet meer actief

    Ik mag ook over 7 a 8 weken ( kindje komt eerder ivm diabetes)
    Vind het ook erg spannend.
    Maar liever zo, dan nogmaals mijn normale 1ste bevalling.
    Vooral de ruggenprik lijkt me het vervelendste, de rest erna zien we wel.

    Iedereen veel succes !
     
  16. keetling

    keetling Actief lid

    3 feb 2009
    215
    1
    0
    Noord-Holland
    Oh dan mag je 1 dag voor mij! Heel spannend.
    Een vaginale bevalling wil ik ook niet overdoen, maar snap dat je het wel jammer vindt.
     
  17. keetling

    keetling Actief lid

    3 feb 2009
    215
    1
    0
    Noord-Holland
    Iedereen straks natuurlijk ook veel succes en bedankt voor de support!
     
  18. Misstiara5

    Misstiara5 Actief lid

    29 sep 2012
    436
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ja, ik ga niet liegen. Het is pittig. Maar tijdens het herstel houd altijd in je hoofd: het is tijdelijk en het wordt zo weer beter! En anders.
    Op het moment kan het misschien heel erg lang duren in je ogen, maar opeens ben je helemaal weer hersteld en weer de oude!
    Dus blijf tijdens je herstel vooral denken, het is maar voor even!
    En je krijgt een prachtig kind en het is zooooo enorm genieten. (hoewel je in het begin misschien ook nog denkt, wanneer ga ik nou genieten) maar het komt echt!! Ik beloof het je! Veel succes, je doet het beste voor je kindje!
     
  19. Bambi93

    Bambi93 Fanatiek lid

    4 apr 2013
    1.173
    0
    36
    Ik was blij toen ze zeiden ks na 2 dagen infuus zonder ook maar 1 wee..
    Ruggenprik was een hel, hebben 6 keer moeten steken voor die zat. Maar goed datheteen leuke anesthesisten team was met humor. Vrijdag avond bevalle, maandag morgen naar huis. ( ben nog 1dag extra moeten blijven ivm langdurig gebroken vliezen) en nu wandel ik vrolijk rond alsof er niks vebeurd is. Buiten dat ik geen broek aankan want dat irriteert die wonde. Ik verzorg mijn dochter zelf, dat deed ik in het zh ook. En ze is naakt gebleven tot ik terug was zodat we konden buidelen. Bij een eventuele volgende wordt het ook een ks omdat ze vermoeden dat ik geen weeën kan aanmake. Lijkt me veel erger om die daaronder uit te persen bij nader inzien:D succes meid, komt helemaal goed!
     
  20. MiniMe81

    MiniMe81 VIP lid

    29 mei 2010
    5.398
    56
    48
    Where the heart is
    Ik heb bij de eerste een spoed keizersnee gehad en mocht daarom deze keer kiezen. Zonder twijfel weer keizersnee! Ik vond het reuze meevallen! Ruggenprik niks van gevoeld. Eerste dagen na operatie zijn lastig, maar daarna ging het herstel heel vlot. Na 2 a 3 weken kon ik weer autorijden en fietsen.
    Hopelijk deze keer weer zo'n vlot herstel.
    Over 4 dagen ben ik aan de beurt! !!
    Wel heel spannend nu, maar ik kijk vooral uit naar ons kleine meisje! :)
     

Deel Deze Pagina