Hoi meiden, Mijn dochtertje heeft sinds 3 dagen wat uitslag. Ze heeft ook verhoging en is verkouden. Nu dacht het kdv aan waterpokken, maar die heeft ze net gehad, Ook worden het geen blaasjes. De zesde ziekte heeft ze ook net gehad. Wat denken jullie? Ga sowieso langs de huisarts hoor
heeft mn zoontje ook, de zelfde symptomen. idd ff langs de ha maar hier was het gewoon door de verkoudheid uitslag, maar ze twijfelde idd of het waterpokken of wat anders was.. Maar idd ff laten checken
Net gebeld. De assistente denkt niet dat we hoeven te komen aangezien ze niet ziek doet. Speelt en drinkt goed. Ze gaat wel even overleggen voor de zekerheid.
Zijn volgens mij muggenmultjes, babys zijn daar nog niet zo vatbaar voor waardoor het alleen een rood puntje blijft. En niet zoals bij oudere kinderen/volwassenen een bult. Ons zoontje zit er helemaal onder en dat ziet er ook zo uit
Ik ben hier maandagmorgen snel mee naar de huisarts gegaan, mijn dochter had allemaal rode punten op haar hele armpje. Snel naar de dokter wat bleek.....muggenbulten inderdaad! Nu ligt ze in haar campingbedje met muggennet voor campingbedje en geen mug die meer aan mijn meisje kan.
Hie kun je het zien. In het begin waren het vlekjes, maar dag kater toch een klein bultje, inmiddels al bijna weg. Rot muggen!
Ja, muggenbultjes idd! Ze zitten ook alleen op haar armen en gezichtje. De rest is bedekt als ze slaapt. Wat stom dat ik daar niet eerder aan dacht..
Goed dat dit topic langskomt, mijn zoon heeft al een paar dagen dezelfde soort vlekjes. Nu weet ik tenminste wat het is.