voor nod eerst wel symptomen en opeens niks meer

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Jamie22, 30 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jamie22

    Jamie22 Lid

    14 mei 2012
    10
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sinds vorige week vet veel zwamgerschaps symptomen,
    Dinsdag en woensdag jeukende tepels
    Donderdag t/m zondag constant misselijk, veel boeren en zondag zelfs beetje overgegeven! En rook alles, kleinste luchtjes pikte ik al op!
    En sinds maandag helemaal niks meer....vandaag ook weer helemaal niks... vrijdag moet ik ongesteld worden en dacht dus echt van nou deze maand is het raak maar nu ik geen symptomen meer heb denk ik van tis vast al fout gegaan of misschien houd ik mezelf voor de gek met al die symptomen of kan je zo vroeg al symptomen hebben em kunnen die opeens stoppen?!?!?!
    Kan iemand me vertellen of ze ook zulke ervaringen hebben gehad?

    Liefs jamie
     
  2. Bammar

    Bammar Lid

    6 jul 2013
    88
    1
    8
    Vrouw
    PM
    Ik herken het wel....er is geenpeil op te trekken. Bij de eerste ronde was ik er van overtuigd dat ik zwanger was door alle kwaaltjes. Die hebben geduurd tot een week na menstruatie (ik was dus niet zwanger).
    Tweede ronde heb ik de eerste week ook verschillende kwaaltjes gehad, en die verdwenen de tweede week en ik werd vijf dagen erna omgesteld.
    Inmiddels zit ik in ronde drie op vijfdpo. Opnieuw voel ik me al dagen minder fit enm,n buik voelt aan alsof ik elk moment ongesteld g worden.
    Ik dacht dat ik me deze keer niet zo laten beetnemen door wat ik voel, maar ondertussen.....
     
  3. Elines

    Elines Fanatiek lid

    23 mei 2010
    1.252
    1
    36
    Holland
    Jamie, dat had ik ook. Eerste week na eisprong had ik nog wel wat vergelijkbare symptomen als de vorige rondes: last van borsten, misselijk, slecht slapen. Maar sinds 9 dpo is alles weg. Zelfs geen pijn meer in mn borsten, geen steekjes en amper krampen. Omdat het zo anders was, toch maandag (10 dpo) een test gedaan en er staat een licht streepje :D Vrijdag is ook mijn nod. Heb vandaag ook al 2 testjes gedaan omdat ik het niet vertrouw dat het zo stil in mij is. Maar alle 3 een licht streepje dus dan zal het wel goed zijn (hoop ik)
    Overigens was het bij mn eerste ook dat ik geen andere klachten had dan de andere rondes en ik ging er echt vanuit dat het niet raak zou zijn. Toen bleek in 'onverwachts' toch wel zwanger te zijn (toen niet voor nod getest).
     
  4. Jamie22

    Jamie22 Lid

    14 mei 2012
    10
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hai, dan zit het vast goed, licht streepje is streepje! Gefeliciteerd! X
    Ik heb nog steeds geen kwaaltjes meer... dus vrijdag is me nod en doe ik wel testje maar ben bang dat het helaas niet gelukt is!
    Maar ff afwachten, ik kon van de klachten vorige week hoe erg ze ook waren toch stiekem genieten! Dus hoop heel erg dat ik toch zwanger ben!
    Anders heeft me lichaam behoorlijk gek gedaan!
    Laat je weten of alles goed gaat met je? !
     
  5. Glo

    Glo Lid

    31 jul 2013
    6
    0
    0
    Dag Jamie,

    Ik zit ook in hetzelfde schuitje. Begin juli MK gehad. De ronde ervoor was ik er echt van overtuigd dat ik zwanger was, maar was ik het niet. De vorige ronde dacht ik dat ik echt NIET zwanger was al stonden mijn borsten op knappen en was mn reuk erg sterk en voelde ik me niet lekker.. Toen was ik het dus wel maar helaas niet goed gegaan. Nu de eerstvolgende ronde heb ik bijna continu (wel minder) last van mn borsten gehad, me niet lekker gevoeld en slecht geslapen. Ik heb dus het gevoel dat ik nu weer zwanger ben, al zijn de symptomen minder dan de vorige keer. Ik zou dit weekend ongi moeten worden... Beetje spannend dus ook. Heb nu zwaar gevoel in mn buik, maar misschien dat dit bij mij bij wel een goede zwangerschap hoort..

    Gr Glo
     
  6. kirsty84

    kirsty84 Actief lid

    30 jul 2013
    166
    9
    18
    hey meiden,

    Erg herkenbaar! Ik voelde ook krampjes, zeurderige buikpijn, grotere borsten. Dus ik dacht, het zal wel gelukt zijn dit keer. Een paar dagen later verdwenen alle symptomen weer en ging ik twijfelen. Maar toen ik maandag een dag overtijd was had ik weer veel hoop. Mn ongesteldheid blijft normaal nooit uit.
    Maar helaas, de test maandagavond was duidelijk negatief :(
    Wat kan je daar verdrietig van zijn he!

    Maar accepteren en nieuwe ronde nieuwe kansen. Het lastige vind ik nu wel. Ik ben nog steeds niet ongesteld. En als mijn cyclus zo van de regelmaat af is, krijg ik dat wel een volgende eisprong en wanneer?
    Ik heb al ovulatietesten besteld. Al dacht ik altijd dat dat niets voor mij was :)
     
  7. kirsty84

    kirsty84 Actief lid

    30 jul 2013
    166
    9
    18
    wanneer moet jij normaal gesproken ongesteld worden Jamie?
     
  8. kirsty84

    kirsty84 Actief lid

    30 jul 2013
    166
    9
    18
    of vrijdag, sorry, overheen gelezen..
    Blijft heel spannend!
    Ik hoop voor je op heel blij nieuws!
     
  9. Jamie22

    Jamie22 Lid

    14 mei 2012
    10
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hai, nou vandaag allemaal kleine steekjes in me buik dus hoop is klein beetje teruf! Morgen ochtend doen we maar een testje, want ga morgen middag op vakantie!
     
  10. kirsty84

    kirsty84 Actief lid

    30 jul 2013
    166
    9
    18
    en en en?
     
  11. Jamie22

    Jamie22 Lid

    14 mei 2012
    10
    0
    0
    NULL
    NULL
    Helaas test negatief en smiddags hardstikke ongesteld! Op naar de volgende ronde!
     
  12. Jamie22

    Jamie22 Lid

    14 mei 2012
    10
    0
    0
    NULL
    NULL
    Test was negatief en smiddags hardstikke ongesteld helaas, was een bittere pil.... op naar de volgende ronde! Gelukkig kan ik het delen met me man en hij vind het dan ook erg jammer. Wanneer moet jij weer klussen? Ik vanaf maandaf en vrijdag me eisprong! X
     

Deel Deze Pagina