Je vorige test had een heel licht streepje toch? Die amper zichtbaar was na het plaatsen van de foto? Dan is hij wel op gelopen, maar wel langzaam. Ik zou het afwachten en maandag nogmaals testen
Wendy, wauw gefeliciteerd!!! Lunca, plaats je de cb test hier nog even Hahahaha fijn hè dat wakker liggen snachts en malen... Hou t maar op de benauwdheid van vannacht;P
Lief dat jullie zo benieuwd zijn!!! Ik stond om 9:10 uur bij de Etos voor de deur. En zie hier het resultaat. Oké, ik geloof dat het nu toch echt officieel is! En ook al 5+ weken (3+ weken sinds bevruchting) dus blijkbaar... Ben er inmiddels veel rustiger onder, maar natuurlijk wel onwijs wennen aan het idee. Word ik mama?
Wauw Lunca, daar kun je niet met omheen, hè? Gefeliciteerd met dit bijzondere kado. En nu lekker gaan genieten. Je bent niet voor niets 9 maanden zwanger, want zelfs als je bewust bezig was met zwanger worden, moet je er vaak ook erg aan wennen. Ik ook, zelfs deze keer. Komt goed!
Ik denk wel wat meer dan 5 weken inderdaad. Ik ben niet zo secuur geweest in het bijhouden van mijn menstruatie de afgelopen maand. Maar in mijn herinnering was ik tussen de eerste en de tweede week van juni voor het laatst ongesteld. Waarom er niet eerder een belletje ging rinkelen weet ik niet. Maar ik heb al twee weken menstruatie-achtige klachten gehad. Zeer moe, buikkrampen, alleen geen bloedverlies. Toen er vorige week ultra gevoelige tepels en afgelopen week misselijkheid bij kwamen kreeg ik natuurlijk wel steeds meer twijfels. Nou ja, maandag de huisarts maar even bellen hoe nu verder
Nee duidelijker kan ik het niet hebben Vanaf nu ook de nodige zwangerschapsmaatregelen nemen. Gelukkig drink ik niet en rook ik niet. Maar ik heb wel twee weken geleden een rontgenfoto gehad bij de tandarts en ik heb sushi gegeten vorige week. Nou dat is denk ik iets wat ik met de huisarts of vk moet bespreken. Fijn om te horen dat jij ook moest wennen ook al was het gepland. Hopelijk voel jij je goed!!
Ik heb voor de zekerheid woensdag een ovu-testje gedaan. Die was net niet licht genoeg voor na de ovulatie dus heb donderdag en gisteren nog eens getest. Wat denken jullie? Die van gisteren lijkt positief toch?
Marrie: die van gisteren lijkt inderdaad positief! Lunca: gefeliciteerd! En dat wennen hoort er gewoon bij... Hier was het nu raak in de 13e maand en nog steeds moet ik een beetje wennen aan het idee! Hoe moet dat straks met twee kindjes, blijft het wel goed gaan, kan ik dat wel etc Zijn ook de hormonen die met je spelen Herinner me dat ik dat bij de eerste zwangerschap ook had en dat is helemaal goed gekomen.... Maandag even afspraak maken bij HA of vlk voor een echo om te bepalen hoe ver je nu bent! Ik had ook mijn laatste menstruatie op 6 juni, dus dan zullen we ongeveer even ver zijn en ik ben komende week 9 weken. Start je ook nog met foliumzuur als je dat nog niet gedaan had???? Andere positieve testers ook gefeliciteerd en de tuurders succes!!!
@ Lunca: wauw! Gek joh! Ineens al 8 weken. Gelukkig heb je nog even om er aan te wennen: beeb komt pas over 7 maanden Hier: ik ben blij! Was er al vanuit gegaan dat dit een verloren maand was omdat ml in het buitenland zat, maar hij is op tijd terug!
Lunca, gefeliciteerd. Mbt eten hoef je je geen zorgen te maken, de natuur beschermt het kindje de eerste periode. Kindje heeft pas vanaf 12 weken een bloedband met je en sushi is geen ramp. Ga ervanuit dat het vers was.
dacht dat het 6 weken was die bloedband? Lunca snap dat je ej druk maakt nu maar het heeft geen zin meid....zoveel vrouwen die niet wisten zwanger te zijn geweest is ook goedgekomen