1-15 augustus mama's deel 3

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Kim11, Jun 3, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Rose1982

    Rose1982 Niet meer actief

    Mams wat fijn dat jullie weer thuis zijn.

    Hier lijkt het ook een eeuwigheid geleden. Moet zeggen dat ik de zwangerschap niet mis dat had ik bij mijn dochtertje wel.
    Ik voel me echt compleet en gelukkig nu met ons gezinnetje :)

    Meiden heb echt met jullie te doen, hoop dat jullie snel jullie wondertjes vast hebben.
     
  2. juf85

    juf85 Niet meer actief

    Hier hetzelfde, ben blij dat ik niet meer zwanger ben. En dat de bevalling en de meeste napijn voorbij is.ik kan weer normaal plassen! Zomder pijn. Dus de wond heelt goed.

    Wel heb ik iedere dag meer bekkenpijn. Daar baal ik van. Ik heb wel eens gelezen dat het door hormonen met borstvoeding nog een tijd kan bljven hangen. Maar toen ikbij de eerste met 4 maanden stopte met borstvoeding, was de bekkenpijn niet weg. Dus maarevenzien hoe het dit keer gaat. Ik wil nog wel een poosje bv proberen te geven.
     
  3. MiniMe81

    MiniMe81 VIP lid

    May 29, 2010
    5,398
    56
    48
    Where the heart is
    Hier is de kleine ook alweer 2 weken oud. Precies om deze tijd twee weken geleden lag ik op de OK. Vandaag was Ik uitgerekend. Heel gek inderdaad hoe snel het uiteindelijk allemaal is gegaan.
    Vandaag lekker naar de kinderboerderij geweest met zn vieren en vrienden met hun twee kindjes. Heerlijk! Helemaal gelukkig met mn gezinnetje!

    Meiden, hou nog even vol. Voor je het weet ligt jullie wondertje ook in jullie armen :)
     
  4. cmvmens

    cmvmens Lid

    May 24, 2012
    97
    0
    0
    in de bollenstreek.
    Voor de meiden die al bevallen zijn van harte gefeliciteerd!
    Voor de meiden die nog zwanger zijn succes met de laatste lootjes!

    Officieel was ik vandaag uitgerekend! Noah is inmiddels alweer 11+4.
    Hij ligt hier thuis heerlijk te slapen n zijn bedje
     
  5. MiniMe81

    MiniMe81 VIP lid

    May 29, 2010
    5,398
    56
    48
    Where the heart is
    @CMV: Jeeh wat gaat dat snel! Alweer ruim 11 weken oud!
    Hoe doet hij het? Gaat het goed met hem?
    En met jou? Is toch schrikken geweest lijkt me dat hij zo vroeg geboren is!
     
  6. cmvmens

    cmvmens Lid

    May 24, 2012
    97
    0
    0
    in de bollenstreek.
    Gaat super met hem! Hij drinkt nu +- 90 cc 7 x op een dag.
    Begint al aardig door te slapen. Gisteravond om 23.00 uur de laatste voeding gehad en hij melde zich vanochtend om 05.30.
    À.s dinsdag word Noah geopereerd aan zijn liesbreuk. Moeten vanaf morgenochtend tot (als alles goed gaat) woensdag in het ziekenhuis verblijven.
    Met mij gaat het op zich goed. Lopen hier wel op ons tandvlees omdat we zo moe zijn. Gaan nu alles pas een beetje verwerken nu Noah eindelijk thuis is.
     
  7. MiniMe81

    MiniMe81 VIP lid

    May 29, 2010
    5,398
    56
    48
    Where the heart is
    Kan ik me voorstellen inderdaad dat je nu pas allemaal beseft wat er gebeurd is en dat je afgelopen tijd kan verwerken. Heel vermoeiend! Ik ben al moe van de gebroken nachten, terwijl verder alles goed gaat met ons meisje. Maar fijn dat hij het zo goed doet nu! Hopelijk heeft hij niet teveel last van de operatie, en kunnen jullie dan echt genieten en je eigen leven weer een beetje oppakken.
     
  8. Rose1982

    Rose1982 Niet meer actief

    Cmv wat fijn dat alles goed gaat. Succes met de operatie.

    Hier gelukkig niet echt gebroken nachten madam rond half 11 de fles dan rond 4 en dan komt ze tegen 8.30. Alleen het huiluurtje in de avond erg vermoeiend ze is zo moeilijk te troosten en dat is toch echt zn moment dat ik lekker languit op de bank wil ploffen met een filmpje. Haha
     
  9. juf85

    juf85 Niet meer actief

    Wij hebben hier al twee nachten van dik 7 uur gehad. IK snap er niks van. Dat hadden wij bij de eerste pas na minstens een half jaar.
    Niet dat het nu iedere nacht zo zal gaan... Maar wel fijn dat we even hebben kunnen slapen.
    Hij wil 's avonds wel heel vaak drinken. Maar dat heb ik liever dan twee keer per nacht eruit moeten. Maar ja, hij zal wel niet iedere nacht zo lang slapen. Dus als hij het doet genieten wij van een lange nachtrust :)
     
  10. MiniMe81

    MiniMe81 VIP lid

    May 29, 2010
    5,398
    56
    48
    Where the heart is
    Hier ook meestal 1x eruit in de nacht, maar dat vind ik al een 'gebroken nacht'.
     
  11. Rose1982

    Rose1982 Niet meer actief

    Haha. Even flesje geven, boeren en bedje weer in. Draai me om en slaap weer ;)
     
  12. juf85

    juf85 Niet meer actief

    Nu bezig met voeden, dit keerdus geen lange nacht. Alleen het duurt meestal bijna een uur om beide kanten te doen. Duurt wel lang vind ik
     
  13. niki86

    niki86 Fanatiek lid

    Jan 30, 2010
    3,635
    524
    113
    Dat is redelijk lang ja. Drinkt ie wel dan? Niet tutten? Ik was meestal 10 min per kant bezig en voedde elke 3 uur
     
  14. juf85

    juf85 Niet meer actief

    Hij drinkt eerst snel en daarna steeds langere pauzes. Maar als je hem loshaalt wil hij meteen weer drinken. Dus ik wacht nu meestal tot hij zelf loslaat en slaapt. Ik verschoon hem dan tussendoor als hij met 1 kant klaar is. Vannacht duurde het 3 kwartier, maar daarna lag hij klaarwakker in zn bed, dus nog een poosje met speeen bezig geweest.

    Ik hoop dat hij wat sneller wordt
     
  15. Risu

    Risu Fanatiek lid

    Jul 13, 2012
    1,245
    0
    0
    Fijn te horen cmv!! Het is niet niks wat jullie hebben meegemaakt.... logisch dat jullie je ze voelen, neem lekker de tijd :) veel succes met de operatie van Noah! Hoop dat hij er niet veel last van zal hebben.

    Hier vind ik het een "spannende" dag. Bij mijn zoon voelde ik het deze dag (39+5) rond 20.00 rommelen (dat was ook op een Maandag) branderig gevoel in buik en lichte rugkrampen, bij naar het toilet gaan had ik roze verlies met veel slijm. De volgende dag, dinsdag, om 16.00 bij vk voor controle (toevallig moet ik morgen, dinsdag, ook op controle om 15.15) en op woensdag om 04.11 is hij geboren, de uitgerekende datum. Heel toevallig is mijn uitgerekende datum nu ook woensdag!! Het zal me vast geen 2e keer lukken, maar ik vond het wel toevallig allemaal :)
     
  16. brademarie

    brademarie Fanatiek lid

    Dec 17, 2009
    1,091
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ons meisje drinkt ook erg lang maar dan uit de fles, dus we weten wel wat ze drinkt, alleen ze doet er vaak erg lang over.. (Gerust een uur!) verschonen doen we tussendoor, om haar wakker te houden/maken.

    Toevallig dacht ik nog om een andere fles te proberen, maar aan de andere kant, ze kan makkelijk spugen, last van krampjes, en daarvoor is de avent fles die we nu gebruiken toch ideaal.. Misschien gaat ze vanzelf sneller drinken?
     
  17. Kim11

    Kim11 VIP lid

    Mar 23, 2011
    5,960
    178
    63
    Een uur met de aventfles? Das te lang hoor.

    Hier ook oa avent en doet er 20min over ongeveer. Soms drinkt hij het na een pauze verder op omdat ie dan in slaap gevallen is.
     
  18. lolliebol

    lolliebol Bekend lid

    Nov 15, 2012
    647
    0
    0
    Even een update van mij

    Vanacht om 01:45 naar het tiolet moeten om te plassen.
    Daar aardig wat bloed verloren. 2 uur later weer met afvegen bloed en nog eens 2 uur later ook weer wat bloed. Loop vanaf 03:45 met om de 6/7 minuten samentrekken in mijn onderbuik die af en toe uitstralen naar mijn rug. Tussen die samentrekkingen door heb ik lichte samentrekkingen. Waarschijnlijk zullen die samentrekkingen weeen zijn, maar ik heb nogal een hoge pijngrens dus ik kan nou niet echt zeggen dat het zo zeer doet. Heb net de vk gebeld en die komt even kijken of het niet al begonnen is. Zo ja, dan ben ik heel blij. Zo niet, dan ben ik benieuwd wat ze te zeggen heeft.
    Mijn kleintje heb ik vanacht nog wel gevoeld gelukkig.
    Ik houd jullie op de hoogte

    xxx
     
  19. Risu

    Risu Fanatiek lid

    Jul 13, 2012
    1,245
    0
    0
    Spannend!! Lijkt er wel op :)

    Heb je echt veel bloed verloren? Want had begrepen dat je dan wel meteen moet bellen....

    Ben benieuwd wat vk zegt!!

    Succes xx
     
  20. niki86

    niki86 Fanatiek lid

    Jan 30, 2010
    3,635
    524
    113
    Ik wordt straks gestript!
     

Share This Page