Als je duren spullen kunt kopen. Gewoon lekker doen. Ik zelf ben ook te vrede met de normale prijzen. Heb het echt niet slecht maar een op het vmbo een die bijna naar de basisschool gaat. Kinderen zijn leuk maar kosten nu eenmaal ook geld. En dan moet je keuze.s maken. Goed eten drinken redelijke schoenen en kleding de normale prijzen van een nieuwe tv of 2 de hand.s prima. Maar zal de laatste zijn die beweerd dat ik niet eens wat meer luxe om mijn heen zou willen. Maar mijn luxe bestaat ook al uit het hebben van twee fantastische kinderen. Je leeft naar wat je hebt en wil je toch een merk en je heb het geld er niet voor dan sparen wij daar toch voor. ( dat zeg ik sparen wat is dat hihi) Gewoon doen waar je zelf te vrede mee bent.
Lekker laten gaan. Iedereen doet waarbij hij/zij zich goed voelt. Ik zou er werkelijk niet wakker van liggen. Als jij je goed voelt met nieuw duur spul, oke toch? Ik ben niet van het dure, nieuwe en merkspul. Ik heb zo goed als alles 2e hands. Krijg ik ook vaak genoeg opmerkingen over.vies, gebruikt, b merk is niet goed, waarom geen nutrilon en pampers enz. Het zal me werkelijk een worst zijn wat anderen ervan denken. Ik kan het prima allemaal nieuw kopen maar persoonlijk vind ik dat onzin. Het word zo kort gebruikt en ik vind het echt doodzonde om met een wagen rond te gaan lopen a 500 euro. Daar heb ik nu mn hele uizet voor. En echt geen rotzooi.... Mn kleine doet het prima op goedkopere kruidvatvoeding en luiers. Kwalitatief net zo goed als de a merken Ik ben juist blij dat er nog mensen zijn die alles nieuw kopen en de volle mep willen betalen Ik koop het dan graag voor een prikkie over via marktplaats
En jij bent er precies ene waar ik me aan irriteer! Je wilt dat je keuzes met respect behandeld worden? Behandel die van andere mensen ook zo, sorry hoor maar wat wil je nou hier mee bereiken? Typisch iemand die het alleen goed vind hoe die het zelf doet, en bye the way volgens mij heb je last van je hormonen.
Je laatste punt...ja. Mee eens. De andere punten? Ik gebruik kruidvat luiers. Vind Pampers niet fijn en belachelijk duur. Ik shop in de uitverkoop. Heb vandaag voor 175 euro geshopt en maar 56 euro betaald. Daarmee draagt mijn kind dingen voor 30% van de prijs die een ander er voor heeft betaald. Daar ben ik trots op en zal daar ook niet over zwijgen. Ik vind Euroshopper cola veel lekkerder dan Coca cola dus sta er ook 100% achter dat ik discount merk koop ipv A-merk. Dit gevoel versterkt als het me aan het eind van de maand weer gelukt is wat te sparen op alle rekeningen. Terwijl we maar van 1 inkomen leven. Ik kijk voor alles wat eigelijk buiten mn budget gaat eerst op marktplaats of het goedkoper kan. Als dat niet kan dan wacht ik indien mogelijk nog even met het aanschaffen. Ik was meer tevreden met mijn Topmark buggy van 60 euro dan met mijn maxicosi Mila van 190 euro. And so on and so on... WHO CARES!!! Maak je druk om je eigen leven zeg. Train op dit zinnetje: Wat fijn voor je! en geniet verder van het feit dat jij gelukkig bent met de manier waarop jij het doet. Djeeeeez
Tis wel een beetje beter voor het milieu om dingen te hergebruiken in plaats van alles nieuw te kopen.. En dan wil je je kind toch ook graag meegeven denk ik, een mooie wereld? sooo seg! Wat klink ik opeens als een geitenwollensokkenmiep... Maar het is nou eenmaal wel echt zo
wel lachwekkend dat ts al meer dan de helft van de paginas niet meer reageert... als je een topic open blijf dan ook achter jezelf staan
Wij gebruiken wel pampers, omdat alle poep langs de rest van de luiers loopt... En zo heeft iedereen toch bepaalde redenen, kom op zeg! Het lijkt mee alsof je erg onzeker bent en juist niet achter je keuzes durft te staan. Zonde want ieder moet lekker doen wat die wilt. Trouwens, ik ben ook wel erg van tweedehands! En ik heb het mijn ouders echt moet leren, die hebben nu bijvoorbeeld weer een box gekocht van marktplaats. Waarom? Omdat dat prima is en nieuwe boxen enorm duur! De oudere generatie kent het helemaal niet, vroeger was dat niet zo.
Ehm.. misschien is ze werken/koken/eten/met haar kind spelen/de was aan het doen/een leven aan het hebben?
roept ze ook wel een klein beetje over zichzelf af..had ze ook op een andere nettere manier allemaal kunnen zeggen heh...
Je kunt zeggen dat je het er niet mee eens bent ... En je kunt haar ook belachelijk maken ... Dat laatste gebeurd hier duidelijk.
Bravo, je hebt me al beledigt in het eerste gedeelte van je openingspost. Dat je je ergert aan mensen die merkkleding voor kinderen onzin vinden. Ik vind het eigenlijk ook onzin, maar ik zeg dat niet tegen mensen. En dan vervolgens alle respect? Beetje tegenstrijdig. In ieder geval...... Niets van aantrekken, van die mensen (die het, denk ik, goed bedoelen). Ze willen alleen dat jij niet onnodig veel geld uitgeeft. Oh en als je je afvraagt wat je met al dat geld moet doen: het goede doel. Just saying: stop met zeuren. Ik erger me in ieder geval heel erg aan je. Ik ben opgegroeid met veeeeul geld, maar ik vind jou echt opschepperig.
Ik vind het wel meevallen. Ze irriteert zich aan het feit dat ze zich moet verdedigen voor haar keuzes ... Iets wat in 70% van de topics hier op het forum het geval is. Dat dat nu toevallig over geld gaat, of dure dingen of weet ik veel wat, is blijkbaar een geldige reden om iemand belachelijk te maken. Beetje schoolplein niveau heeft het gekregen. Het is ook gewoon schijtirritant als je net vol trots zit te vertellen dat je iets leuks hebt gekocht, en vervolgens wordt je getorpedeerd over het feit dat je dat niet 2e hands hebt gekocht. Maar blijkbaar mag je hier wel omgegeneerd over je schoonmoeder klagen, maar zodra het over geld gaat ( en met name omdat je net wel hebt) dan opeens belachelijk en is het een vrijbrief om zo te doen??!! Lekker dan ...
nieuwe babykamer niet luxe?? jij spoort niet. ik heb geen duizenden euro's gehad anders had ik het wel gedaan. fijn dat jij dat wel kan zeg applaus
Ik ook, pampers stinkt en lekt door, evenals etos en AH. Lang leve kruidvat luiers! En verder; zal me worst wezen dit topic. Ik zag alleen dit topic steeds voorbij komen hoog in de lounge, ik verveel me.. En dacht; laat eens kijken wat nou zó boeiend is hier. Niks dus..
Kan toch dat zij dat vind.. En daarbij hoef je echt geen duizenden euro's te hebben voor een (nieuwe) babykamer.. Begrijp niet zo goed waarom je zo bot reageert..
zelf opgepimpt helaas heb ik het bedje voor de laatste 2 niet meer kunnen gebruiken.. iets van verkeerd opbergen door schoonouders (onder het dakje van het stookhout)