Ik ben op zoek naar een omslagdoek met dichte beentjes, omdat ons kindje in de winter geboren wordt. Zo'n omslagdoek lijkt me erg handig, omdat je het kindje dan met omslagdoek en al van de maxicosi in de kinderwagen kan leggen. Hoeft het kindje niet de kou in. Daarnaast kan zo'n omslagdoek , als hij warm genoeg is, ook ipv een jasje worden gebruikt. Nu weet ik dat koeka er 1 heeft, de malmo, maar die is vrij prijzig. Dus ik ben ook opzoek naar andere opties.
De Lodger Wrapper Motion (oke, de beentje zijn niet helemaal dicht, wel bijna ) Deze kun je wel echt met kindje en al uit de maxi cosi halen, zonder dat je de gespjes er door moet halen. De Snoozebaby heeft bijv. wel dichtje beetjes, maar daar zitten de gespen dus door de doek heen, en kun je er dus niet met kindje en al en één keer uit halen.
Wow, die ziet er ideaal uit! Beentjes zijn inderdaad niet helemaal dicht, maar als je dat gewoon omrolt zoals op de plaatjes.. Deze ga ik zeker even onthouden!
snoozebaby. voetjes zijn dicht, kan in de maxicosi. ik heb hem via MP .nieuw zijn ze ongeveer 35 euro.
Ik heb er 1 van de Prenatal. Ik ben er erg blij mee (geweest) en heb hem veel gebruikt de eerste periode na zijn geboorte. Ik weet dat er een blauwe, roze en crème uitvoering is en volgens mij waren ze rond de 10 euro.
Ik heb ook de Snoozebaby, erg fijn! Je hoeft hierbij niet de riempjes van de maxi cosi helemaal door de doek te doen.
Hier ook super veel gebruik gemaakt van de doek van snoozebaby... deze blijft super mooi dus het geld meer dan waard