Hallo allemaal, Ik ben benieuwd naar jullie mening. Ik zit er aan te denken om dit te gaan verkopen op een winterfair. Zou je het kopen/weg geven als kado? En wat zou je er voor geven? Ik dacht aan 10 euro, moet nog even naar de kosten kijken. Het is een 'pot vol chocoladetaart' waar je alleen 3 eieren een beetje boter en olie moet toevoegen en je hebt een heerlijke chocoladetaart. De foto is een pot vol koekjes dus de pot wordt groter(dacht aan een weckpot van 0,75 liter oid) verder ga ik ze natuurlijk leuk aankleden! Wat vinden jullie? Alvast bedankt!
Ik heb het gemaakt in de Brownie variant, als kado 2 keer. Beide keren leuk ontvangen. Vind 10 euro wel duur als je dat vergelijkt met een bakmix van de winkel.
Ik vind het een leuk idee en als je het geheel mooi aankleed/versierd dan zou ik wel overwegen om het te kopen. Maar 10 euro? No way dat vind ik echt te veel geld voor iets wat ik zelf ook kan maken
Ik zou het wel willen kopen, als 'kerstcadeautje' voor de juffen op school, maar ik zou er geen 10 euro voor over hebben. 6,50 hooguit...
Is leuk, ik heb 'm eens gemaakt voor pepernoten om kado te geven. Daar heb je meteen mijn standpunt: ik zou het zelf maken!
Tsja, dat blijft de tendens van Nederland... Alles op het gebied van patisserie vinden we te duur.. Waarom??? Omdat de meesten alles meten aan Hema prijzen... Ik zou er wel 10 euro voor betalen maar dat is ook omdat ik weet hoeveel tijd handgemaakte producten kosten..
Nee hoor, niks verkopen/weg geven: zelf opeten!!!!! Serieus: echt een super leuk idee, en ik zou het inderdaad iemand cadeau kunnen geven. En dan direct ook 1 voor mezelf erbij De prijs zou ik dan tussen de 5/7 euro doen. Chocoladetaarten liggen rond die prijs kant en klaar in de supermarkt namelijk..
Ik zou het ook zelf maken. Ik heb het wel eens in een winkel gezien. Daar vroegen ze er 13 voor. Kan me niet voorstellen dat mensen dat kopen. Was trouwens hiervan: Dapeppa, koekjes van eigen deeg | dapeppa koekjes
Deze verkopen ze hier in de supermarkt voor 10 euro. Voor dat bedrag koop ik het niet. Ik vind het een heel leuk idee, maar ik zou het zelf maken.
Klopt, is ook makkelijker te maken... Maar ik wil wel aan mensen meegeven dat alle ingrediënten ook geld kosten.. Denk aan simpele dingen als het potje maar vooral exclusieve dingen als vanille bijvoorbeeld...(echt goede vanille is heeeeeeeeel duur).. En daarnaast moeten ze ook allemaal gevuld worden en wil/moet TS er ook nog iets aan kunnen verdienen....
Bedankt! Ik ga eens kijken hoe de kostprijs uit komt en of het dan nog steeds leuk is om te doen! Bedankt!
op het potje zelf kun je goed besparen. weckpotjes zijn namelijk best duur in aanschaf. Misschien eens bij de ikea/blokker/marskramer e.d. winkels kijken bij de restanten. Misschien zitten er wel bruikbare potten tussen voor weinig geld. ik vind het idee wel erg leuk! Maar zou zelf proberen maximaal 7,50 te vragen.