Hallo iedereen, Onze dochter van 5 weken heeft een hemangioom naast haar mond. Is hier iemand bekend met het behandelen met Timolol? Heeft het geholpen? En wanneer trok het weg bij jullie kindje zonder behandeling?
Dokter zei dat het meestal binnen 2 jaar wegtrekt. De kleine van mij heeft er 2, eentje is al beetje aan het vervagen.
Mijn zusje had het op de punt van haar neus. Was binnen 2 jaar weg en nu zie je er niets meer van. Is toen niets aan gedaan.
Mijn dochter heeft er 1 net boven haar oog. Bij haar hebben ze na bijna een jaar dubben en in de gaten houden besloten er niets aan te doen. Ben dus niet bekend met het middel. Hopelijk krijgen jullie snel duidelijkheid over of er behandeld wordt en hoe en hoeven jullie niet net als ons een jaar te wachten voor dat je wat weet.
Hier de rug bij de oudste...dat is dus niet zo hindelijk. Hij is nu 3 en hij is al een tijdje langzaam aan t wegtrekken
hier bij dejongste en die lijkt nu met 4 maanden gestopt te zijn met groeien en zelfs alweer iets te slinken..
Wij zijn dus wel al een aantal dagen gestart met Timolol. Ik heb daar namelijk veel goede berichten over gelezen. Het heeft geen bijwerkingen aangezien het op de huid aangebracht wordt. Nu was de dermatoloog hier nog niet bekend mee, maar heeft toch het recept voorgeschreven. Laat je als ouder nooit afschepen dat er niets aan hoeft/kan worden gedaan! Ook al is het hemangioom klein. Ik was dus wel benieuwd naar resultaten van andere kinderen. Maar heb het idee dat dit middel nog niet zo bekend is in nederland.
Onze oudste had er eentje op haar rug. Die begon met een jaar echt een beetje weg te trekken en inmiddels zie je er al een hele tijd bijna niets meer van. Was een plek van zo'n 4 cm doorsnee en je ziet nu alleen nog wat lichte rode puntjes.
Mijn dochter heeft er een op haar borst, hij is wel al sinds een paar maanden ''grijs'' aan het worden, en het is iets kleiner geworden. Wij doen er niks aan.
Mijn dochter heeft één grote op haar bil en nog 8(!) kleinere op haar buik, rug en arm. Die grote is nu al helemaal aan het wegtrekken. Wij zijn er mee bij de kinderarts geweest omdat ze er volgens het protocol van het CB te veel had. Hij zegt ook dat de grote het eerst verdwijnen maar dat E allemaal verdwijnen. Zolang ze niet ineens hard groeien raadde hij ons aan er niks aan te doen omdat het medicijn wel bijwerkingen geeft. Ik heb er trowens zelf vroeger een op m'n rug gehad en daar zie je echt niks meer van.
Die laatste volgens mij. Maar ik ben niet zo goed in die namen haha. Het was iniedergeval een bloeddrukverlagend middel ofzo.
Ja ik denk propanolol. Timolol geeft een beetje hetzelfde effect als het goed is maar omdat het oppervlakkig wordt gebruikt zijn er geen bijwerkingen bekend. Het is eigenlijk bedoeld voor het behandelen van glaucoom.
Ik ben trouwens blij om te horen dat het uiteindelijk weg gaat. Mij is verteld dat het kon duren tot een leeftijd van 10 jaar, en er altijd iets zichtbaars achteq zou blijven. Aangezìen het bij mijn dochtertje in het gezicht zit, wou ik er wel wat aan proberen te doen. Wel zonder heftige medicatie dan. De dermatoloog vond in eerste instantie behandeling ook niet nodig.
Mijn zoontje heeft een grote op zijn buik, die is ook echt heel dik. Je ziet door zijn romper heen een bult zitten. Hij groeit volgens mij niet meer, maar is ook nog niet kleiner aan het worden / vervagen. Omdat hij een kleine op zijn wang heeft (zo groot als muggenbult) en een paar hele kleine op buik en rug hebben ze wel een echo gemaakt van zijn ingewanden of er daar ook niet zitten, maar dat was gelukkig niet zo. Ik heb wel gelezen dat het ook kan duren tot ze een jaar of 7 zijn tot het weg is. Ik hoop dat dat wel gaat gebeuren. Ik krijg nu in het zwembad al steeds vragen wat hij heeft.
Ons zoontje heeft ook 3 hemangioompjes. Waarvan 1 duidelijke hemangioom. Klein vuurrood stipje op zijn zij. En 2 die meer op blauwe plekjes lijken. 1 ter grootte van een duimafdruk op zijn rechterschoudertje (in eerste instantie dacht ik toen ik hem zag ook: oooo iemand heeft een blauwe plek bij hem gemaakt) en 1 heel klein puntje op zijn voorhoofd/haargrens. Ik hoop dat die ook snel wegtrekt en kan me voorstellen dat je het niet leuk vindt dat er eentje bij je dochters lip zit.
Mijn nichtje heeft er een op haar wang. Van de week wordt ze 4. Je ziet hem nog wel, maar hij is wel aan het "oplossen".
Goedemorgen, Onze dochter heeft er een op haar zij. Best een flinke. Hij begon heel paarsig/rood en dik... en je merkt dat hij nu inderdaad wat weg begint te trekken. Minder dik, en je ziet al stukjes "grijs" erdoor heen. Tegen ons is gezegd dat deze voor haar 7e levensjaar helemaal weg moet zijn. Gelukkig zit het niet op een hinderlijke plek, en ze noemt het nu zelf haar "hartje" .