Borstvoeding is toch niet zo makkelijk als ze het doen voorkomen. Viel me twee jaar geleden al op, maar nu blijkt het toch weer. Gelukkig is de fles een prima alternatief! Peuterlogica: papa heeft een piemel, mama heeft babies en Timo? Timo heeft poep!
en als ge moet kolven ook niet zo goedkoop zoals ze zeggen...160 euro kwijt geweest aan huur van de borstkolf voor een maand...
Dan ben ik ook erg benieuwd waarom jullie zijn gaan kolven babyR en vaneke? Ik ben gaan kolven omdat F dus alleen maar af bleef vallen. Door het kolven wist ik hoeveel ze binnen kreeg. Misschien ben ik dus heel onwetend, maar als de bv lekker loopt dan kolf je toch helemaal niet?
Zoo van eke, had je net zo goed 1 kunnen kopen. @daantje, bij j gaan kolven bij maand of 3 zodat ze uit de fles leerde drinken. Had toen nog geen baan maar was wel aan t solliciteren. Kolven kan ook helpen als de. Baby niet live drinkt dat was bij babyr t geval. Zelf heb ik geen problemen gehad met bv gegven half jaar volgehouden toen wilde zij niet meer prima Hoop dat t nu weer soepel loopt en kruimel goed aanhapt. @wherona, 2 weken overtijd moet je niet aan denken denk ook niet dat t fijn is voor jou aangezien je een grote meid verwacht. Als je t niet trekt zou k vragen of gestript te worden heeft bij mij wel geholpen!
VanEke, het ligt eraan Hoelaat we naar bed gaan haha. Maar hij komt nog wel 2x in de nacht hoor. Als we half 1 naar bed gaan dan komt ie 1x.. En jullie? Slaapt ie al door? Daantje, ik ben gaan kolven omdat meneer niet wou aanhappen. Dus live bv is me nooit gelukt. Ook niet met r. Wij betalen 2,50 per dag om een kolf te huren.. Cb net geweest. Hij weegt nu 4100 dus prima gewicht
Echt bijzonder dat BV dus idd echt nog niet zo gemakkelijk is. Weet nog wel dat ik het twee jaar geleden vreselijk vond om op te geven. Dat had jij ook he EB? Nu weet ik dat het mis kan gaan en sta ik er eigenlijk heel relaxt in. Lukt het niet: dan heb ik al een gezonde en vrolijke peuter groot gebracht op flesvoeding dus geen paniek.
@daantje: bij Elke toen omdat de productie niet veel was dus veel moest gaan kolven om het op te drijven, bij Jelle omdat hij selcht vacuum kon krijgen door kort tongriempje en liprandje, tongriempje heb ik wel laten klieven, maar liprandje laten klieven vond ik te grote ingreep in verhouding met de tijd dat ik voeding wilde geven...verder ook te vlakke tepels wat het hun lastig maakte om goed aan te happen...dus ja, was bij beide lastig.. ben we blij dat het kolven een maand gelukt is, vond deze keer een maand soort van gevoelsmatige "drempel" dat het goed was... heb er vorige keer bij Elke ook zo moeilijk gehad en dacht dat ik het nu ook makkelijker los ging kunnen laten, maar op moment zelf blijft het toch lastig, maar das dan oo de combi met hormonen natuurlijk was er nu wel sneller overheen dan bij Elke @BabyR: hier ook 2,5 per dag...meer dan een maand gehuurd, dus tikt snel aan he...
Zwaai! Zijn weer in NL. Zo eerst ff langs de Mac. Rrianne, las ff snel je berichtjes, is spannend geweest dus maar gelukkig gaat t goed met jullie ukkie!!
En vandaag 12 weken zwanger!! (Moet mn banner nog ff aanpassen, is niet meer gelukt voor de vakantie )!
Hoera Gean, mijlpaal! En welkom terug. Ik had geen melk, kolfde 20/30 per dag, Timo dronk meer dan 50 per keer. Heb nog een lactatiekundige laten komen, maar na twee weken en heel veel tranen opgegeven. Beste beslissing ooit! Dit keer weer proberen, maar ik laat het niet meer zo ver komen.
yeeh gean de 12 weken gehaald hoe was de vakantie hier ook wezen kolven omdat Davey niet voldoende kracht had aan de borst wel steeds geprobeerd maar lukte niet echt. Maybritt zal het volgende week eens met de vk overleggen. wat houdt strippen eigenlijk in?
Gean, gefeliciteerd met de 12 weken mijlpaal! Wherona, strippen doen ze in principe vanaf 40 weken en het schijnt in heel veel gevallen ook helemaal niets te doen. Rrianne, wanneer is jullie geslachtsbepaling? Nou ja van jullie baby dan .
Strippen doen ze alleen als je al wat ontsluiting hebt. Ik had 4 cm en het deed bij mij helemaal niets. Deed wel erg veel pijn, maar dat is niet altijd zo. Met strippen maken ze je baarmoederhals een beetje los van de vliezen. De kans is dan iets groter dat je bevalling dan begint. Meestal merk je - als je iets merkt - resultaat binnen een paar uur.
Hmm misschien ben ik wat voorbarig, maar ik ben bezig met het zoeken naar leuke cadeautjes voor F haar tweede verjaardag. Euhm ja dacht laat ik weer eens een totaal nieuw onderwerp op de kaart zetten in ons topic . F krijgt van ons een keukentje, dat staat vast.maar waar ik verder naar op zoek ben zijn ofwel leuke knutselspullen of spelletjes. Nu is dat denk ik niet heel gemakkelijk voor deze leeftijd, maar ben benieuwd of jullie er al ervaringen mee hebben. Dingen als: Bambino loco Ministeck voor peuters Junior colorino Zijn ze hier te klein voor? Ik begrijp dat je hier echt een kindje voor moet hebben. F is momenteel dol op puzzelen, kleien, knippen, stickers plakken, foam figuurtjes sorteren in bakjes of torens bouwen van duplo. Spelen met poppen doet ze misschien drie minuten. Karine, jij lijkt me wel een ervaren spelletjesmoeder. Kom maar door met die tips . Is er überhaupt al iemand die na heeft gedacht over cadeaus of ben ik echt te vroeg?
Cadeautjes, denken, ja. Weten, nee. Heb echt nog geen idee. Timo is vooral met boekjes, ballen en duplo aan het spelen. En puzzelen kan hij heel goed. Tips voor een groter cadeau zijn welkom!
Gean, wat een mijlpaal, gefeliciteerd! Daaan, psssstttt, heb toevallig net een mail terug gekregen, 24 augustus! Eb, hahaha heel grappig T. zijn peuterlogica! Verjaardagscadeau; zitten te twijfelen tussen een keukentje of een driewieler (trike, heb een hele toffe gezien). L. is momenteel helemaal in zijn sas met kookspulletjes (roeren zegt L. dan, klaarrrrrr, kopje koffie mama, heel schattig), gereedschap, duplo (echt al maaaaanndeeen), spoor + treintjes, legt met een btje hulp zo een spoor in elkaar, auto's, puzzels. Boekjes vind hij niks aan; nee niet mooi zegt hij dan. Maar echte spelletjes moeilijk voor deze leeftijd, wij hebben op het kdv heel veel leuke sorteerspellen (maar komen allemaal bij een groothandel als heutink weg en zijn ontzettend duur). Loco is denk ik pas leuk tegen 2,5 a 3 jaar, alhoewel jij wel een heel pienter meisje hebt Daan