De Mama's die uitgerekend waren in de 2e helft van december 2012

Discussie in 'De mama's' gestart door IngridE, 6 mei 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    30 apr 2012
    1.547
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoop dat Luc ook snel kruipt lijkt me zo leuk haha!! Helemaal met jullie verhalen erbij!

    @autostoel ik ga denk voor de maxi cosi axxis is ook voorwaarts...
     
  2. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    3 jan 2009
    4.937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    @sweetdreams: gewoon het gratis standaard progje MovieMaker.
     
  3. marijke88

    marijke88 Fanatiek lid

    29 dec 2008
    1.996
    0
    36
    kop van n-h
    Thnx allemaal, ik weet t ook even niet meer, me emmer is meer dan vol, knallende koppijn nergens zin in...

    @autostoel, wij gaan voor de romer king, hebben nu voor mees ook een romer en bevalt super goed.

    @nathalievs, de axis schijnt helemaal niet veilig te zijn hoor!

    @kruipen, hier nog niet hoor, vandaag meerdere keren teruggerold maar hij doet het zo lomp en hard dat hij vol met ze hoofd op de grond/ boxbodem terecht komt en zich echt pijn doet..
     
  4. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    30 apr 2012
    1.547
    0
    0
    NULL
    NULL

    Niet?? Hoezo dan? Ik heb het weleens gelezen toen die net op de markt kwam maar dacht dat ze dit nu wel verbeterd hadden.. Leek me ideaal dat die naar je toe kan draaien haha
     
  5. Flashyfly

    Flashyfly Fanatiek lid

    11 feb 2012
    1.947
    0
    0
    Werk fulltime
    Limburg
    He Marijke, houdt het dan nooit op? Jullie blijft ook niks bespaard. Gelukkig kan je broer nu wel hulp krijgen. Ik hoop echt voor jullie dat dit het laatste uit de gifemmer is.

    @kinderstoel, nog niet in verdiept, moet ik wel snel gaan doen want Kyan groeit uit de mc. Wanneer zijn ze er te groot voor?

    @Kat, creatief filmpje :D

    Vannacht weer een redelijke nacht, van 23.00 tot 3.30uur geslapen, tussen 4.00 en 5.30 wakker geweest en daarna weer geslapen tot 7.30. Wordt iets beter dus.

    Nog even Kyan spam (voor mijn FB vriendjes dubbel :))
     
  6. jessyd

    jessyd Bekend lid

    20 mei 2012
    871
    0
    0
    NULL
    haarlem
    even een update van deze kant zo druk afgelopen dagen. man lief begonnen aan de laatste behandeling.
     
  7. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    3 jan 2009
    4.937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    ...en dat houdt in..?
     
  8. jessyd

    jessyd Bekend lid

    20 mei 2012
    871
    0
    0
    NULL
    haarlem
    dat het dan weg is (als het goed is)
     
  9. marijke88

    marijke88 Fanatiek lid

    29 dec 2008
    1.996
    0
    36
    kop van n-h
    @nathalievs, weet niet precies meer waarom maar als je via google anbw tests opzoekt staat het geloof ik wel in
     
  10. Eldoli

    Eldoli Actief lid

    16 mei 2013
    407
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat zou dat fijn zijn, Jessy!

    MC is te klein als je kindje met zijn/haar hoofdje boven de rand uitkomt. Voetjes over de rand maakt niet uit.

    Wij hebben hem nog niet in gebruik. Meneer ligt nog heerlijk in zijn MC.

    Mooie foto's, Flash. Mooi mannetje is Kyan!
     
  11. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    3 jan 2009
    4.937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    Hoe doen jullie dat met portiegrootte van het avondeten?

    Ik doe maar wat. Xavi leeft nog.
     
  12. Flashyfly

    Flashyfly Fanatiek lid

    11 feb 2012
    1.947
    0
    0
    Werk fulltime
    Limburg
    Ik doe ook maar wat.
    Ik heb wel eens gehoord dat baby's die via de rapley methode zelf aangeven wanneer ze genoeg hebben. . Kyan heeft daar blijkbaar nog nooit van gehoord. Er zit geenn stop op!
    Hij krijgt na de bv een paar aardappelen, wat groenten en een plakje ham ofzo en als toetje een beetje kwark.
    Soms, als wij ongezond eten krijgt hij een potje wn wat kwark toe.
     
  13. marijke88

    marijke88 Fanatiek lid

    29 dec 2008
    1.996
    0
    36
    kop van n-h
    Hier doe ik ook maar wat.

    Meneer geeft hier wel aan als hij genoeg heeft (meestal)
    gister 1.5 winterpeen met een kleine aardappel en een beetje ei nou het bakje ging schoon op!


    door alle narigheid hier heb ik besloten een draagdoek voor mezelf te kopen! denk wil nu iets waar ik blij van word dus ik heb het gewoon gedaan!
    me elastische word nu toch wel een beetje zwaar, gaat nog goed hoor maar toch als ik jullie foto's zie met de geweven wil ik ook! dus hoop dat ie snel binnen is!
     
  14. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    3 jan 2009
    4.937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    Mooi. Geen AMK op de stoep omdat ik Xavi's eten niet afweeg.

    Hij eet ook alles, maar als hij steeds achterstevoren op zijn stoel gaat zitten, of meer interesse in de poes heeft dan in zijn eten, stop ik met aanbieden.

    In principe eet hij met de pot mee, maar een beetje voorzichtig met kruiden en taai spul. Mijn vriesvak zit vol met kliekjes voor die gevallen.
     
  15. IngridE

    IngridE Fanatiek lid

    31 okt 2011
    1.214
    0
    36
    Brabant
    Hier doen we ook maar wat. Denk dat Stijn 3 tot 4 keer per week vers krijgt en anders een potje. Wij eten graag 1x per week patat en op maandagavond standaard soep met brood. Vanavond staan er taco bakjes op het menu dus dan eet ie ook niet mee en Japanse wokmix vond ie laatst niet lekker. Broodje shoarma issie ook nog te klein voor. Mijn ontaardheid wordt wel beloond door ZL, de potjes vindt ie veel lekkerder dan wat wij maken. Lekker ding :').
     
  16. IngridE

    IngridE Fanatiek lid

    31 okt 2011
    1.214
    0
    36
    Brabant
    De poes is hier idd ook interessanter (en die heeft door dat Stijn knoeit dus zodra het slabje omgaat is de poes van de partij). Als ik het beu ben, stopt het eten hier ook. Sta niet voor de katse* te voeren.

    Zijn we lekker samen ontaard Kat!
     
  17. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    3 jan 2009
    4.937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    Hier ook ondervonden dat Poes-op-dieet blijkbaar nu wel bloemkool lust..! :D
     
  18. sweetdreams

    sweetdreams Fanatiek lid

    25 jan 2012
    3.497
    2.220
    113
    Ik doe ook altijd maar wat qua eten. Hier net zo als bij Ingrid 3 a 4 x vers en anders een potje. Het maakt hem helemaal niks uit. Het gaat allemaal op. Nu je het zegt, zal ik vanavond zn bordje eens op de weegschaal zetten. Ik denk dat ik niet heel veel over de 200 gram heen ga.

    Ben helemaal schoontjes door mn brood heen. Moet dus eerst op weg naar de markt voordat Ruben zn lunchboterham krijgt. Ook dat zal hij wel overleven.
     
  19. Flashyfly

    Flashyfly Fanatiek lid

    11 feb 2012
    1.947
    0
    0
    Werk fulltime
    Limburg
    Leuk marijke, welke heb je gekocht?
     
  20. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    30 apr 2012
    1.547
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik doe ook maar wat.. Ook hier zit er geen stop op haha.. Meneer krijgt altijd vers potjes begint die te krijsen en eet die niet op.. Hmm verschil maken begint nu al haha.. Enigste potjes die hij lust zijn van de macaroni en lasagne (moet zeggen dat ik die zelf ook nog redelijk te smaken vind en de rest ook niet.. Luc zal hetzelfde vinden denk ik haha)

    En doen jullie de melk fles nog steeds op schoot geven? Hier krijgt hij 's morgens boterham in stokke stoel en daarna flesje in z'n wipstoel zo 's middags hetzelfde en eten wij ondertussen mee maar wipstoel groeit hij bijna uit en z'n fles in stokke stoel gaat nog onhandig misschien fles aanschaffen met oortjes? Want z'n drink fles met sap gaat wel goed in de stokke stoel..
     

Deel Deze Pagina