Augustus 2007 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door sonjaw, 18 jul 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. missgroovy

    missgroovy Niet meer actief

    Hahah maro, zoooooooooooooo herkenbaar. Hoop dat ze daar alleen maar slaapt :-D
     
  2. maro

    maro Actief lid

    1 aug 2007
    300
    0
    0
    maastricht
    JAAA of poepluiers heeft en spuugt en huilt..

    en als mama haar komt halen weer het zonnestraaltje is en het brave meisje.. hihihi.
     
  3. rheallover

    rheallover Actief lid

    Hoi dames, het gaat hier echt niet beter, heb haar maar weer een paracetamol gegeven :( maar deze keer werkt het echt niet. Zo stom zo was ze bij de arts heel vrolijk, we waren nog niet thuis en het begon weer :| Zo ging het gisteren bi8j de huisarts ook, een vrolijke en attente indruk maken maar zodra we weg zijn gaat het mis, al was ze vanochtend ook zo huilerig bij de huisarts (de reden dat ze doorgestuurd werd)

    Ik kan haar op geen enkele manier troosten, ze blijft brullen als je dr bij je neemt is ze maar even stil en gaat ze verder :cry:

    Heb vandaag kleine beetjes voeding gegeven maar ze weigert juist die kleine beetjes te dirnken, met de speen in dr mond ligt ze te brullen :cry:

    Dit is zo slopend voor je, zowel geestelijk als lichamelijk, het zal ook absoluut geen positief effect hebben op de depressie, en ik zat al in een diep dal :|

    Echt respect voor de moeders die huilbaby's hebben of baby's die ook veel huilen, voor mij is deze ene week al te veel :|


    Pfff ik ga weer naar mn uk toe :(
     
  4. maro

    maro Actief lid

    1 aug 2007
    300
    0
    0
    maastricht
    en trouwens slapen..

    dat laten ze haar denk ik toch niet.. ze zullen haar veel wakker houden want ze vinden haar toch zo geweldig en willen dan veel tijd met haar doorbrengen..

    maar ze snappen niet dat het kind ook rust en slaap nodig heeft.

    en weet je wat ook frustrerend is.. je kunt het ze wel zeggen maar als ik dan de deur uit ben dan kunnen ze toch wel doen wat ze willen en ik zal er nooit achterkomen. grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

    okkkkkkkkkkkkkkkkkkkk nu genoeg frustraties geuit... hihi
     
  5. maro

    maro Actief lid

    1 aug 2007
    300
    0
    0
    maastricht
    eej rheallover

    zomaar even een ingeving dus geen bemoeiennis maar las je verhaal..

    je hebt toch honden etc. zou ze neit ergens allergisch voor kunnen zijn.,. als ze het gedrag voornamelijk thuis laat zien..

    tis maar een idee hoor.

    sterkte meid.. ik leef met je mee..hoop dat het snel beter gaat.
     
  6. rheallover

    rheallover Actief lid

    Wij hebben thuis 2 honden en een kat, maar de afgelopen dagen is ze voornamelijk in ons nieuwe woning geweest waar nog geen dier is te vinden momenteel, De arts had namelijk ook gekeken naar een eventuele allergische reactie maar dat bleek dus niet het geval te zijn.

    Maar als het zo morgen nog doorgaat bel ik de kinderarts op om weer te komen, nu kon ik rechtstreeks ernaartoe als ze nog last had.... maar goed even afwachten :(

    zit nu met dr op schoot maar stil zijn ho maar :cry: kleertjes nat van het huilen, en ze is zoveel en lang aan het huilen dat dr oogjes helemaal rood ervan zijn geworden :cry:
     
  7. rheallover

    rheallover Actief lid

    Vaders is nu de fles aan het geven, dan kan ik alles eventjes bijlezen en antwoorden :)
     
  8. rheallover

    rheallover Actief lid

    Loran, tja ook hier eentje die dol s op fruithapjes. Nu hoorde ik van mijn oma dat ze vroeger volop aan de fruithapjes zaten met 2 maanden al (sterker nog met 1 maand gerust al) Toen werd het ook niet afgeraden, en zie mijn oma heeft een hoop kids grootgebracht op die manier, dus waarom zou het nu ineens pas met 4 maanden mogen :rolleyes: mijn ooms, tante en mn moeder hebben niks geleden :) Eigenlijk hetzelfde gedoe als de houding voor het slapen, op de buik is gevaarlijk, maar ik kon als baby zijnde alleen op mijn buik slapen omdat ik een gebroken sleutelbeentje had, en ben er ook nog steeds.... tja gewoon doen wat het beste aanvoelt en kijken hoe je uk erop reageert.

    Over spenen gesproken, ik heb hier 2 nieuwe Difrax 1-2-3 spenen liggen (0 tot 6mnd), Alyssa die moet er niks van hebben.

    Loran, en hoe was het lessen op je paard ;) ? Alees goed verlopen :)

    Mamalieske, wat een verschikkelijk verhaal :confused: ik kan begrijpen dat je niks meer met je vader te maken wilt hebben, het is ook te erg voor woorden en ik vindt het heel knap van je dat je er zo open over kan praten. Dikke KNUFFEL hoor ;) en succes in het ZH met je kleintje ;)

    Wannie, meid pak die momenten die je kan rusten, anders wordt het idd erg zwaar. Je moet ook aan je eigen denken.

    Kiki, als het eenmaal goed gaat zonder doek dan zal je zeker tevreden zijn met het resultaat ;) in ieder geval succes ermee :)

    Rapoenzel, fijn dat je ook weer even langs komt en uiteraard dat het goed gaat nu met je kleintje :)

    Chigirl, Alyssa mag 180ml hebben volens het CB echter wil ik dit heel rustig opbouwen en zit nog op de 160ml die ze voorheen ook kreeg. En dat 5x op de dag. Echter weigert ze te drinken en niet omdat ze vol zit.
    En super dat de rpikjes goed zijn gegaan bij je kleinjte :) da tis altijd een heerlijke meevaller toch ;) ?

    Loran, ook hier moet ik gaan werken anders hebben we geen geld voor eten in huis te halen. En ook ik heb me destijds niet aangemeld bij een KDV stom,stom,stom man mijzelf, maar ik ben en blijf niet zo dol op dat soort dingen, zie dr liever bij mn moeder maar ja die heeft ook geen zeeën van tijd.

    Wannie, tja ik ben geen alleenstaande ouder, maar echter is het in deze tijd ook moeilijk om iedere maand rond te komen met zn 2tjes. De armoede groeit in Nederland, echter ziet men dat nog niet in. Ik zou dolgraag nog 1 maandje alnger willen genieten van mn meiske, echter zullen we dan een financiëlle klap krijgen. Nu is het hier nog maar de vraag of ik aan werk kom, gezien ik hiervoor al 2 jaar werkzoekende ben geweest (tja te hoge eisen, wel diploma's maar geen ervaring), zo nu en dan via uitzendbureau aan eht werk geweest.

    MissG, fijn dat je nu weet wat er mis was met Fenne, zo te horen gaat het vast wel goed komen ;)
    Hier slechte inkomsten en niet bewust voor een kleine gekozen, het gbeurde gewoon, er waren wel kinderwensen maar ja het liefst 3 jaar later zodat we wat geld over zouden houden, echter is het zonder pardon ineens gebeurd. Maar hoe dan ook ze mag er wezen, wel of geen geld, rijkdom in centen is niks vergeleken met de geboorte van je kindje, dat is pas rijkdom! (oei wijze woorden uit mijn mond :) )

    Over de babygym, ik wil zo eentje van tijgertje maar kan deze nergens vinden :( en weet iemand de prijs ervan?

    Maro, ook hier een kelintje die dingen achter je rug omdoet, als je erbij gaat staan dan doet ze het ineens niet meer, ben je weg is ineens het knuffeltje ergens anders :)

    Zo dat was het weer, nu vaders aflossen want ze heeft de fles op en ligt nu dus weer 15 min te brullen :(
     
  9. Springboon

    Springboon VIP lid

    9 okt 2006
    8.278
    1.834
    113
    Vrouw
    Zorg
    Waar mijn liefjes zijn
    rheallover -> Lessen met mijn paard ging super! hij was erg braaf, en had nog nooit eerder zo gelopen :)
     
  10. rheallover

    rheallover Actief lid

    Loran, fijn dat het goed gegaan is, heb je tenminste heerlijk kunnen genieten ;)

    Alyssa slaapt nu eindelijk ppfff niet normaal zo hard ze kan huilen, heb dr nu 15 min laten huilen en ze heeft zichzelf in slaap gehuild, voel me wel rot daarover maar in je armen bleef ze ook huilen dus moest ff doorbijten nu :|


    Ik wens jullie allen al een gode nacht toe.


    Groetjes
     
  11. Kathy

    Kathy VIP lid

    22 mei 2005
    5.535
    0
    0
    Draagdoekconsulent
    Lichtervelde, België
    Rheallover, hopelijk slaapt Alyssa nu lekker een paar uurtjes? En heeft ze nog goed gedronken of niet? Erg hé, als ze huilen, m'n hart breekt dan ook telkens weer. Dikke knuf aan jou en je kleine meid.

    Onze kleine man was deze namiddag en avond ook weer niet te genieten. Dacht dat hij vorige week in z'n sprongetje gezeten heeft, maar als ik het zo bekijk denk ik eerder dat hij nu met het sprongetje te maken heeft. Weer zoveel huilen. Nu ligt hij in z'n bedje en slaapt hij hopelijk door tot 3uur deze nacht en 't liefst nog wat langer, maar reken daar niet op.
     
  12. missgroovy

    missgroovy Niet meer actief

    Rheallover, heb je een digicam of gewone filmcamera? Anders film je t gedrag wat ze thuis laat zien en laat je dat de arts zien. Je filmt stukjes tijdens drinken t ontroostbare enz. Zo kan de arts zien hoe en wat voor t geval ze zich daar weer voorbeeldig gedraagt?!

    Ik zou er ook moedeloos van worden, je staat zo machteloos :(

    Zucht sorry dames weer alarm. Echt telkens als ik 2 min zit begint ze ,,,,,,,
     
  13. mexico

    mexico Actief lid

    2 mrt 2007
    340
    0
    0
    hoi, ben ik weer eventjes pff ik wilde kain laten dopen wat een gedoe was dat zeg. In het dorp waar we nu wonen worden ze met z'n 6e tegelijk gedoopt nou vind ik dus helemaal niets. Dus in mijn oudelijk dorp geinformeerd dat kon maar pas in feb. :confused: ja zolang wil ik niet wachten. Na lang bellen enz. word hij 18 nov gedoopt. Zijn jullie kleintjes ook gedoopt?

    Ook heeft kain de laatste dagen erg veel gehuild hij is erg ontevreden en wil niets. Vandaag maar hooguit 2uurtjes geslapen, wilde ik een rekening openen voor hem zit meneer de hele boel bij elkaar te krijsen. Soms weet ik gewoon niet meer dat ik zelf ook een leven heb ,hebben jullie dat niet? Ik wil nog zoveel doen, foto's inplakken enz. en kom nergens aan toe ,plan steeds morge ga ik dat doen ma nee hoor dan komt er weer niets van. Maar ja al die uurtjes dat ik met kain besteed zijn me ook heel veel waard.

    Pff lees bij sommige dat ze al zijn gaan werken nou ik moet er nu nog niet aan denken. Gelukkig hoef ik pas 3jan. te beginnen.

    Wat een lang verhaal sorry :oops: , heb nog 1 vraagje. Wij zijn de eerste in de vriendenkring zeg maar die een kindje heeft ( en dat blijft ook voorlopig zo ), ook gaan we verhuizen en daar hebben ze ook nog geen kinderen. Ik vind het zo sneu dat hij geen vriendjes of vriendinnetjes krijgt binnen nu en een jaar. Kennen jullie wel veel mensen met kleintjes?
     
  14. alice

    alice Fanatiek lid

    16 aug 2006
    4.014
    0
    36
    Overijssel
    Moet even bijkomen van een drukke werkdag en kan even niet reageren....Maar rheallover vind het zo vervelend voor julllie! Ik weet wat het is dat gehuil, vreselijk. Hoop dat ze er gauw achter kunnen komen wat r dwars zit. Sterkte en knuff.

    Bah morgen weer werken...heb Lenthe zo gemist! Ben in mn pauze snel heen en weer gereden om dr even te knuffelen anders kon ik het niet volhouden hoor.
    Nou op tijd weer naar bed. Meiden fijne avond en goede nachtrust!
     
  15. mexico

    mexico Actief lid

    2 mrt 2007
    340
    0
    0
    Ow ja nikster ik las op je hyves dat je je kleintje door moest laten slapen omdat ze van de nachtvoeding of moest, Hoe hebje dat gedaan?

    En rheallover zoals ik jou verhaal lees , herken ik dat met een collega'tje van mij. Haar dochter huilde ook telkes als ze een fles in haar mond kreeg , en niets was goed huilde dag en nacht. Ze bleek de verkeerde voeding te hebben. Nu op de pepti doet ze het perfect.
     
  16. sonjaw

    sonjaw Fanatiek lid

    26 okt 2006
    3.346
    0
    0
    zuid holland
    Meiden weltrusten.


    Hier momenteel effe geen puf om te reageren.Ben moe ben druk met alles kolven aan het afbouwen enz.
     
  17. mamalieske

    mamalieske Fanatiek lid

    14 sep 2006
    2.356
    0
    0
    Tjee Reahllover wat een probleem met je meisje, filmen lijkt me inderdaad een goed idee als ze altijd zo vrolijk is als je bij de artsen komt.

    Hier goed nieuws al is het nog niet officieel, maar de radiografist was tevreden over de echo van Isa's heupjes .... wat ik dus al had verwacht.
    Isa liet wel een souvenir achter bij de beste man een stevige poepluier die behoorlijk stonk. :confused:
    Isa en ik zijn trouwens gefilmd tijdens de echo, voor een voorlichtingsfilmpje van het ziekenhuis dat gedraaid gaat worden als de 1ste steen gelegd is van het nieuwe ziekenhuis.
    Of ik er problemen mee had als het gefilmd werd, neuh ik show graag mijn kindje en als het informatief bedoelt is heb ik er geen problemen mee, maar film niet mij dikke kont ;)

    Verder weinig nieuws aan deze kant... ja Isa leert haar handjes steeds beter kennen en voelt tijdens het voeden steeds aan mijn truitjes, met haar handje op en neer en op en neer, Soort van aaien dus erg schattig.
    Verder duwt ze haar vingertjes erg ver in haar mondje haar duimpje krijgt ze nog niet goed te pakken maar dat zal wel niet lang meer duren.
     
  18. AmanChel

    AmanChel Bekend lid

    6 nov 2006
    818
    0
    0
    Mama
    Papendrecht
    Real, bedoel je toevallig deze?

    [​IMG]

    Heb deze namelijk van de week op marktplaats gezet omdat Milana al een andere heeft en deze van Chelsea is geweest, die er echter nooit onder heeft gelegen..
     
  19. mamalieske

    mamalieske Fanatiek lid

    14 sep 2006
    2.356
    0
    0
    [​IMG]

    in mijn über schattige pakje alleen t mutsje is echt niet leuk!
     
  20. mamalieske

    mamalieske Fanatiek lid

    14 sep 2006
    2.356
    0
    0
    [​IMG]

    naakt en gruwelijk sterk, hier moeten de kerels over n jaartje of 16/17 voor in de rij achter aansluiten ;)
     

Deel Deze Pagina