cryo ontdooiing en terugplaatsing in augustus 2013

Discussie in 'MMM clubs' gestart door poppetje77, 5 aug 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. poppetje77

    poppetje77 Fanatiek lid

    11 jul 2012
    3.880
    330
    83
    Vrouw
    ambtenaar
    regio rotterdam
    Ik ga zo naar de zumba, hoop alleen niet dat ik daardoor ongesteld wordt!!! Pffff was het maar morgen!!! Jij herkent mijn gevoel vast wel suzannelillian!!!
     
  2. Susannelilian

    Susannelilian Fanatiek lid

    12 jun 2011
    3.780
    1
    0
    @poppetje: ik herken je gevoel zeker! Maar je wordt echt niet ongesteld omdat je gaat dansen, als het komt dan komt het maar als je zwanger bent dan gaat het echt niet mis door dansen. Maar snap je echt wel! Ik durfde in het begin amper naar de wc te gaan en nog ben ik bang voor bloedverlies. Maar dat jij dat nog niet hebt is al positief, zal voor je duimen! Je laat het weten hè als je de uitslag hebt?
     
  3. Mamavancene

    21 jul 2013
    50
    0
    0
    NULL
    NULL
    Morgen is ze jarig.

    Geen zorgen maken susannelilian komt allemaal goed. Testen worden altijd donkerder als ze indrogen. Klinkt allemaal super positief, gewoon blijven geloven. Je piekert teveel.

    Poppetje jij loopt 1 dag op mij voor. Mieke hoe is met jou? En Karnijn?
     
  4. Mamavancene

    21 jul 2013
    50
    0
    0
    NULL
    NULL
    Poppetje niet dat het kwaad kan, maar je kunt he Zumba toch een keertje overslaan als je er je niet goed bij voelt. Ik ga deze week ook niet. Vooral omdat ik lui ben hahaha maar ben ook bang dat ik het er uit spring. Natuurlijk absurde gedachte, maar snap je heel goed
     
  5. Susannelilian

    Susannelilian Fanatiek lid

    12 jun 2011
    3.780
    1
    0
    @poppetje: je "moet" juist gewoon je ding blijven doen, is goed voor de afleiding en je kan het er echt niet uitspringen.

    @Mamavancene: ik weet dat ik teveel pieker, maar kan er niks aan doen na alles dat we meegemaakt hebben. Weet uit ervaring dat positieve testen niet hoeven te zeggen dat het goed zit, heb die eerder gehad en toen zat het ook niet goed. De donker wordende testen en het uitblijven van het bloedverlies geeft me echt wel hoop, maar wil mezelf beschermen tegen de zoveelste teleurstelling... Wist trouwens niet dat de testen bij het indrogen donkerder werden, klinkt ook niet logisch. Maar geloof je wel hoor. :) We zullen het horen morgen, ga gelijk om 15.00u bellen!
     
  6. Mamavancene

    21 jul 2013
    50
    0
    0
    NULL
    NULL
    Waarom klinkt het niet logisch? Ik heb wel een beetje ervaring ermee. Na drie jaar zie je veel betere streep dan na 10 minuten (ja heb ze bewaard) succes morgen met testen. Komt echt wel goed. Zoveel piekeren kan stress veroorzaken em. Stress is voor niemand goed. Ik ken het wel, maar ook daarom juist! Head up high!
     
  7. Susannelilian

    Susannelilian Fanatiek lid

    12 jun 2011
    3.780
    1
    0
    Het klinkt logischer dat de streepjes lichter zouden worden, dat ze in de loop van de tijd vervagen.

    @poppetje: Ik duim voor ons vandaag, toi toi toi!!!!
     
  8. Miekee

    Miekee Lid

    7 mei 2013
    48
    0
    0
    NULL
    NULL
    Poppetje en Susannelilian: ik duim voor jullie vandaag!!!
     
  9. Susannelilian

    Susannelilian Fanatiek lid

    12 jun 2011
    3.780
    1
    0
    Dankje Miekee, hoop dat het helpt!
     
  10. karnijn

    karnijn Bekend lid

    22 jun 2011
    958
    3
    0
    Wat een spannende dag vandaag voor jullie. Ik hoop op goed nieuws van beide fronten! Mamavancene voor jou komt het nu ook heel erg dichtbij!

    Hier is er nog niet veel merkbaar. Soms een prikje of een krampje. ALs ik het voel vraag ik me meteen af of ik het wel echt voel en het me niet inbeeld. En als het echt is, komt het dan niet van de utro..? Ik hou mijn verwachtingen (onbewust) heel erg laag :)
     
  11. poppetje77

    poppetje77 Fanatiek lid

    11 jul 2012
    3.880
    330
    83
    Vrouw
    ambtenaar
    regio rotterdam
    Deze had ik vanochtend!!! Twee testen gedaan.. In het echt zijn ze nog donkerder! Nu bloed afwachten... Maar het lijkt echt zo te zijn, voel me zo onwerkelijk!
     

    Bijgevoegde bestanden:

  12. karnijn

    karnijn Bekend lid

    22 jun 2011
    958
    3
    0
    Jaaaaa!!! Proficiat poppetje!
     
  13. Susannelilian

    Susannelilian Fanatiek lid

    12 jun 2011
    3.780
    1
    0
    @poppetje: dat is pas een overtuigende test, jij hoeft echt niet meer onzeker te zijn, gefeliciteerd!
     
  14. poppetje77

    poppetje77 Fanatiek lid

    11 jul 2012
    3.880
    330
    83
    Vrouw
    ambtenaar
    regio rotterdam
    Dames, voelt zo onwerkelijk!!!
     
  15. Susannelilian

    Susannelilian Fanatiek lid

    12 jun 2011
    3.780
    1
    0
    Snap ik, maar bij jou is het tenminste meteen duidelijk, fijn voor je! Nou hoef je ook niet meer nerveus te zijn voor de bloeduitslag, die is gegarandeerd goed!

    Geniet er maar van en hopelijk krijg ik vanmiddag ook zulk goed nieuws, maar ben nog steeds erg bang voor slecht nieuws...
     
  16. poppetje77

    poppetje77 Fanatiek lid

    11 jul 2012
    3.880
    330
    83
    Vrouw
    ambtenaar
    regio rotterdam
    Deze regenachtige dag mooie gewoon goed zijn!!! Dit wordt onze dag, ok!!!!!
     
  17. Susannelilian

    Susannelilian Fanatiek lid

    12 jun 2011
    3.780
    1
    0
    @poppetje: ik hoop het zo, maar ben zo bang dat het alleen bij jou goed is... Bedoel echt niet dat ik het jou niet gun, maar je weet wel hoe ik het bedoel hè. Jouw bloeduitslag komt helemaal goed, echt super voor je! Die test is echt een super knaller voor 10 dagen na de tp, misschien is het wel een tweeling haha.
     
  18. Miekee

    Miekee Lid

    7 mei 2013
    48
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wauw! Poppetje, wat mooi! Echt goed nieuws!
    Ik duim nog steeds hoor susannelilian!
     
  19. Susannelilian

    Susannelilian Fanatiek lid

    12 jun 2011
    3.780
    1
    0
    Ben bang dat het duimen toch niet geholpen heeft, had net wat rood/roze bloedverlies bij het naar de wc gaan... Heb ook last van mn rug, mn grootste angst lijkt waarheid te gaan worden...
     
  20. poppetje77

    poppetje77 Fanatiek lid

    11 jul 2012
    3.880
    330
    83
    Vrouw
    ambtenaar
    regio rotterdam
    Hè wat klote!
    Net Gent kort gesproken maar bellen terug, hcg waarde moest minimaal 50 zijn, liever 100 en was 159
     

Deel Deze Pagina