Geen dank.. Pfff net met me moeder aan het bellen, ze liet me schrikken! Ik dacht dat ik me ongesteldheid helemaal mis had geteld door haar. Ik zei ik ben nu op de dag 20 of 21 ofzo, want toen we naar de tandarts moesten werd ik ongesteld.. Zegt ze ja het dus nu 14 dagen geleden, Ik dus, huh het is vandaag toch de 23ste ( was dus in de war ). Zegt ze jaa en woensdag 7 oktober gingen we naar de tandarts. Toen zei ik kan niet, want Geen naam ( mijn oom, haar zwager ) is 10 okt jarig en dat was een woensdag, want hij kwam dinsdag 9 okt uit het ziekenhuis. Woow wat schrok ik zeg, dacht echt dat ik helemaal mis had geteld. Gelukkig moest ik de dag van mijn ongesteldheid naar de tandarts en was me oom 10 okt jarig, anders had ik me moeder nog gelooft ook.
Hoi meiden, Ik ben er weer hoor, en inderdaad....ik ben om 6 uur weer mijn bedje ingedoken. Maar ik heb wel getest. En ik zag een streep. het bleef er jammer genoeg ook maar 1. Dus niet zwanger. Maar had t wel verwacht hoor. Ongie zet nog steeds niet door. dus ik wacht gewoon nog netjes af.
Wat jammer zeg! Had je gevoel toch gelijk. Ik hoop voor je dat je dan snel ongie mag worden zodat je een beetje weet waar je aan toe bent. En hopelijk snel een normale cyclus hebt.
Ja mijn gevoel had zeker gelijk. Dus ben er ook niet sneu onder ofzo hoor. Vind t alleen vervelend dat die ongie niet doorzet, want zolang ik geen bloed heb, mag ik nog niet opnieuw gaan tellen. Zit nu al op een cyclus van 30 dagen. dus van mij mag t bloed wel komen. We gaan gewoon verder. En we mogen weer lekker klussen. Lekker hoor.
Ja ik begrijp het. Heb vroeger ook nooit een regelmatige cyclus gehad. Dus ben ook snel aan de pil gegaan. En ik hoop dat of me ongesteldheid 9 maanden uitblijft of dat ik snel ongesteld word eind deze maand of begin volgende maand.
Ja precies dat heb ik ook. of 9 maand wegblijven, of gewoon om de 28 dagen terugkomen. Want omniet te weten waar je aan toe bent, is ook maar niks.
Lijkt mij ook niets. En met de pil voelde ik ook nooit precies wanneer ik ongesteld werd. Dus misschien nu ook niet. Wel vervelend dat je nu steeds bruin bloed hebt een beetje en nog steeds geen ongesteldheid. Als je volgende week nog niet ongesteld bent, zou ik maar eens nog een testje doen, weer negatief. Misschien ff naar de huisarts gaan, misschien heeft hij iets zodat je regelmatige cyclus krijgt.
ja das wel een goed idee. Maar dat was toch ook wel t mooie van de pil. Als je de laatste had gehad, dan wist je precies wanneer je ongie ging worden. Kon de klok er altijd op gelijk zetten. Was ook makkelijk als t even niet uitkwam door vakantie ofzo. kon je makkelijk ff doorslikken. Ideaal. Maar ja, al die jaren aan de pil, heeft toch ook conseqeunties gehad. Dat we nu ontpillen moeten bedoel ik dan.
Zelf met de pil had ik het nog onregelmatig. Maar ik wist natuurlijk wel ongeveer wanneer ik het moest worden, dus dat was dan wel makkelijker. En inderdaad dat doorslikken omdat je op vakantie gaat of iets anders gaat doen en niet ongesteld wilt worden/zijn op die dag, was echt heerlijk ja. Pff ik heb helemaal geen zin om te ontpillen, maar helaas er zit niets anders op voor ons.
Nee hihi, als we zwanger willen worden, zullen we toch echt moeten. Ach we zien wel wanneer t raak is. We zijn nog jong, en we hebben nog genoeg kansen.
Precies. En als ik zo blijf denken zal het ons heus wel lukken. Al is het niet nu maar over 5 maanden. We worden toch wel een mama.
Ja hoor zo is dat. WE HOUDEN DE MOED ERIN. Mar t liefst natuurlijk wel zo snel mogelijk. Ga even stofzuigen, reageer dus niet zo snel.
Nee niet misselijk, ja af en toe een heel klein beetje. Maar ik heb gewoon geen echte trek meer. Ik ben een echte theeleut, vooral met melk en suiker. Maar om het grof te zeggen ik vind Thee nu gewoon echt smerig! Trouwens ik voel me verder prima, me neus is bijna helemaal vrij.
Even ander onderwerp hoor..... Wonen jullie leuk, is t groot? Wij wonen in een rijtjes huis. Hebben 3 slaapkamers. Dus ruimte voor 2 kinderen. Ook kunnen we van de zolder nog een kamer maken. Als er per ongeluk toch nog een derde bijkomt. Wij wonen nu 5 jaar samen, en hebben t nodige wel al aan ons huis verbouwd. Maar wensen mag je houden....
We wonen nu bij mijn opa, maar die is er nooit die slaapt altijd bij mijn tante.. Omdat mijn oma niet zolang geleden overleden is in dit huis, vind hij het niet prettig om hier te zijn.. Mijn opa heeft ook 3 slaap kamers en een zolder ( waar ik en me vriend nu slapen ) Alle kamers staan nu wel vol met dingen, maar mochten we nog in NL wonen en bevallen kunnen we 1 kamer zo omtoveren in een baby kamer. Maar ik ga ervan uit dat we dan al in spanje zitten, dan zullen we ook krap wonen met zijn alle. Maar dat komt helemaal goed.
Ik heb echt geen idee, het lijkt mij nog vroeg om er iets van te merken? Als het raak zou zijn en een cyclus van 28 dagen heb, zou ik eergister volgens mij mijn innesteling hebben gehad? Dus echt geen idee. Denk haast van niet. Ik merk het over een weekje wel