@lix; thnx voor je reactie. .dat had ik er nie bij gezet maar ik heb maandag n woensdag nog getest. En maandag was ie licht en woensdag zrlfs niets zichtbaat. @mrcd; ik had precies hetzelfde...heb geen idee eerlijk gezegd maar denk dat vanaaf of morgen vdan je eisprong is..nie? Vandaag weer buikpijn...ik begin bijna aan innesteling te denken....kan ook langzaamaan natuurlijk.
Ha mensen, jullie kletsen me echt teveel hoor. Gistr jarig geweest, 25 geworden en vandaag vakantie ingegaan dus ik ben ff 2 weekjes off. Wens iedereen heel veel succes met klussen, ik zit op t wachtbankje...
Hier net weer getest en de streep is nu net zo licht als vanmiddag. Ik denk dat het morgen wel donkerder zal zijn. Als we vanavond klussen en me test morgen wel positief zou zijn hebben die zaadjes dan nog kans van vanavond ?
Dames!!! Gratis proberen: 3 uiterst gevoelige zwangerschapstesten dipstick - Zwanger & Kids 3 testen voor maar 1, 99! Ze zijn heel gevoelig en doen het goed.
@MRCD, thanks voor je antwoord, ik ga gewoon weer aan de klus vanavond en anders is het gewoon voor de fun! Na mijn middagdienst (vanavond dus) gooi ik er gewoon nog een test tegenaan! @jabcinda, gefeliciteerd! En een fijne vakantie toegewenst! @bloempje22, gewoon morgen weer een teat doen hoor, en vanavond klussen heeft zeker zin als je weet dat je ei eraan komt! Zaadcellen kunnen zeker 3 dagen in leven blijven, mochten alle omstandigheden goed zijn! Succes. Zelf ga ik vanavond lekker op de bank hangen met vl en een filmpje kijken! Voor de zekerheid nog een ovutest doen want kan het toch niet laten haha en dan aan de klus. En anders op het wachtbankje....
Oke dan gaan we het vanavond gezellig maken en ik hoop dat me test morgen duidelijker is . Ik zal het jullie laten weten
@ bloempje. Heb ook nog een test gedaan te kijken hoe nu. Ma t zelfde als jij zelfde lichte streepje als vanmiddag ! Jabinca nog van harte gefeliciteerd!
Madamev: Oke Ik hoop dat we morgen allebei een mooie knaltest mogen hebben! Veel succes! wolkeltje: Dankjewel Ik hoop dat ik morgen een knaltest heb dan zal ik er morgen een foto van maken van al me testjes
@jabinca gefeliciteerd nog!!! @ iedereen met positieve ovutesten klus ze and have fun @hier ik zit nog steeds op het wachtbankje. Toch heb ik er deze maand niet zoveel moeite mee ook omdat ik vermoed dat we gewoon te laat zijn geweest aangezien mijn ei eerder was dan verwacht . Voor de andere dames op het wachtbankje ook veel succes natuurlijk. Hopen op veel roze deze maand!
Hi dames, Hier nog de hele avond buikpijn gehad. Lichte buikpijn hoor, maar toch... Ik weet door de onvutesten die maar niet écht donker worden niet wat ik er van moet denken, maar m'n gevoel zegt dat ik nu moet klussen, dus daar luister ik maar naar. De vorige keer heeft dat prima voor me gewerkt en er is ook niks mis met gezellig klussem, zelfs al is het iedere dag! X
Nee Ze zeiden eerst dat het niet kon, want konden ze niet zien waar ze moesten zijn.... en dat ze die vraag nog nooit had gekregen van een man. (de laborante) en dat ze aan de dokter/specialist gingen vragen. Die zei dat het niet nodig was en niet schadelijk was alleen voor een foetus.... Dus ik weet het nu echt niet??? Probeer maar positief te zijn en hopen op het beste ???
Hahaha amai he haha is echt maar 5 min over de grens, ik woonde nu in Limburg dus is heel raar dat het ander land is en emigreren is terwijl het op loopafstand zo ongeveer haha maar wel leuk Maar bedankt voor het reageren
Dankjewel !!! lief Het is goed gegaan na even zoeken en de pijn lijkt nu alweer minder echt fijn dat het zo goed helpt !!! Jij hebt echt een knaller !! Fijn dat je je ei gevonden hebt hoop ik ook nog te vinden Volgens mij hebben jullie super geklust maar rond je ei mag je altijd keer extra he dus hoop dat je het weer gezellig hebt gehad op naar roze !!
Dames wat kletsen jullie veel, haha! Ik heb wel terug gelezen, maar kan het even niet bijbenen om echt te reageren! Hier net een avonddienst gehad, super druk, ff bijkomen en dan lekker slapen! Eergisteren knal positieve ovulatietest en gister volgens mijn mijn eisprong gevoeld, misschien toch nog maar even gezellig doen, haha! Succes allemaal!