eeeh apart... Met 34 jaar met pensioen? Heeft hij 17 jaar achter elkaar de nachtdiensten gewerkt Of bedoel je dat hij ontslagen is
Ruim 10 jaar in dierenspeciaalzaak als filliaalleidster maar wilde minder gaan werken en was daar niet Nu bij crocs.
Leerkracht op het voortgezet speciaal onderwijs (zeer moeilijk opvoedbare kinderen, mentor en groepsdocent van een brugklas)
Katten socialiseren in het dierenasiel! (wel vrijwilligerswerk) Heel leuk werk,ik hou vooral van de écht bange katten en om die dan weer gerust te stellen zodat ze een nieuw baasje kunnen krijgen. Ik heb echt mega veel littekens want sommige zijn echte griezels maar ik vind het werk veels te leuk Ik ben trouwens eigenlijk bloemiste
Ik doe de BBL opleiding verpleegkunde, op dit moment werk ik op de afdeling Heelkunde, vanaf volgende week ga ik naar neurologie. Voordat ik deze opleiding ben begonnen werkte ik als begeleidster voor mensen met een verstandelijke beperking.
Mama, freelance fotograaf en ik doe 1 dag in de week wat achterstallig werk wegwerken op de zaak van mijn vriend
Huishoudelijk medewerker bij de thuiszorg. Ondertussen solliciteer ik verder naar werk waar ik voor ben opgeleid en jaren ervaring in heb, alleen liggen die banen niet voor het oprapen of willen ze dat je minimaal 32 uur kunt werken en dat kan momenteel niet.