Ik heb afgelopen dagen steeds dubbel gekookt, nu heb ik 14 kant-en-klaar maaltijden in de vriezer dus. Handig voor over een tijdje, na mijn bevalling. Marnatman, echt handig zo'n lijst!
Excelbestandje: Ik ben er ooit mee begonnen voordat ik zwanger werd, maar ben er vanaf geraakt. Moet het weer oppakken eigenlijk, maar ja...
Handig Islah, ga ik straks ook doen. Hoeft mijn man niet te koken en de kraamverzorgster niet zoveel boodschappen te doen
Maar wat wel lastig is, is dat de prijzen in winkels zo snel wijzigen. De ene keer is boter goedkoper bij de ah, dan weer bij lidl en dan weer ah... Als je zo'n lijst iedere keer moet aanpassen is het wel een gedoe.
Mijn vriend moesg scheermesjes hebben en elke keer alles wat ik meenam was niet goed moest persee gilette zijn zelfs de mesjes die ik gebruikvoor mezelf (vind ze super vijf stuks 1 euro waren niet goed.) Nu bij action een zak met 20 gilette mesjes voor 4,99 gekcht dus vond ik wel mooi ivg kruidvag heb je 5 voor 3 nog wat
Dit kijkt mij ook wel ingewikkeld.... Hier vandaag goed begonnen: -350 euro overgemaakt naar de nieuwe boodschappenrekening - bijna klaar met boodschappenlijst voor de nieuwe week - een overzicht in een schrijfblok gemaakt zodat ik elke x boodschappen kan noteren en overzicht heb Vanmiddag maar boodschappen doen, ben benieuwd hoeveel het is... (heb precies nu: handzeep, wc papier, keukendoeken etc. Nodig dus begint goed....)
Dat zou heel mooi zijn, want momenteel ben ik de lijst in mijn eentje aan het aanvullen. Ik heb nu wel een app op de telefoon waarmee ik de streepjescode kan scannen met de prijzen erbij per winkel. Die maakt daar automatisch een excel bestand van die ik dan weer kan importeren. Vandaar ook dat ik ook de hulp van anderen vraag om de lijst actueel te kunnen houden. Alleen is dat namelijk niet te doen voor alle producten.
Er is ook een bedrijf waarbij je een scanner krijgt. Als je dan je boodschappen haalt, moet je ze thuis scannen en dan nemen zij dit op (i.v.m. wat de consument koopt). Maar goed volgens mij kun je dit dan ook zelf uploaden in excel ofzo. Ik heb er wel over nagedacht om dat te gaan doen, maar weet niet of ik er nou zo op gesteld ben dat ik mijn consumentenkoopgedrag zo doorgeef aan derden. Oh even gegoogled: ConsumerScanPanel / Welkom
Die scant alleen de producten en niet de prijs. De app die ik nu gebruik bied de mogelijkheid om van alles erbij te zetten. Het gaat ons immers om de prijzen
Heb em niet kunnen vinden voor de iphone. Wel de app barmaid memento. Kun je ook streepjescodes scannen maar verder staat er niet echt bij wat je ermee kunt doen.
In principe kan je iedere barcode scanner gebruiken zolang je bij de barcode maar informatie kan plaatsen.
Hoe werkt het precies dan? Je scant een product in de supermarkt en die zet ie dan met naam en prijs in een excelbestand ofzo? (Sorry is te laat voor mij denk ik haha)
Je scant de barcode. Waar je dat doet maakt niet uit. Daarna kan je alle gegevens van het product invullen zoals naam, prijs, hoeveelheid enz. Dat wordt dan opgeslagen in je telefoon. De volgende keren hoef je na het scannen van de code alleen de prijzen te veranderen als ze veranderd zijn. Na het scannen van de code komt dan automatisch het bijbehorende product met alle gegevens tevoorschijn. Na het exporteren heb je alles netjes overzichtelijk bij elkaar.
Mijn man heeft gisteren de Jumbo ontdekt, haha. Voorheen ging hij altijd naar AH/Lidl. Maar bij Jumbo is tot (of tot en met?) dinsdag een actie dat je 10% korting krijgt op het hele aankoopbedrag. En toen zag meneer dus allemaal spullen die goedkoper waren dan van de Euroshopper van AH.
Ik kook al een tijdje mn aardappels en pasta op de volgende manier: water aan de kook brengen, pasta erin weer laten koken gas uit en deksel op de pan. Na de norrmale kooktijd is de pasta gewoon gaar. Eieren kan ook in koud water aan de kook brengen drie minuten koken en dan zegen minuten in water laten staan zijn ze ook hard. Ook rijst kan op dezelfde manier: rijst in de pan en dan koud water erin tot een vinger dik boven de rijst aan de kook brengen gas uit deksel op de pan als de korrel droog is is die ook gaar. Het water wordt dus opgenomen door de rijst