Zijn er ook meiden die net als ik nauwelijks aankomen? Ben bijna 20 weken zwanger maar er is nog geen kilo aan.... Woog 57 en weeg nu ook 57..... Doen Jullie hier iets aan? En zo ja wat? Onze zoon was erg klein bij zijn geboorte iets dysmatuur, en toen was ik ook maar 6 kilo in totaal aangekomen.... Het heeft overigens niets te maken met een kleine buik, die was al duidelijk aanwezig met 12 weken... En nu totaal niet meer te missen.... En ik eet trouwens ook gewoon normaal, het is niet dat ik weinig eet....
Ik ben nu 22 weken en ben 5 kilo aangekomen. Eet ook normaal en ik heb dan wel een kleine buik. Je ziet niet aan me dat ik aangekomen ben en zelfs ik vind dit nog weinig maar zolang je gewoon goed eet en gezond zal het wel goed zijn neem ik aan... Niemand ziet aan mij dat ik al rond 5 maanden zit en sommige zien niet eens dat ik zwanger ben
Ik ben 26 weken zwanger en geen grammetje aangekomen, de laatste keer bij de VK was ik zelfs een kilo afgevallen. Nu kon dat volgens haar geen kwaad en de baby groeit prima. Mijn buik begint nu ook te groeien dus zal binnekort wel wat aankomen. Ik vind het eigenlijk wel lekker, hoe minder eraan hoe minder eraf moet En ik eet trouwens gewoon normaal.
Ik was door de misselijkheid 8 kg afgevallen en op het eind was ik 10 kg aangekomen dus 2 kilo meer dan het startgewicht.bij deze zwangerschap nog niks veranderd maar dan ben ik ook nog niet zo ver.
ik ben 9 kilo aamgekomen gekomen maar ik ben gewoon blijven bewegen en gezond eten de eerste 20 weken ziek.geweest
hier in week 24 en 5 kilo aangekomen woog ook niet veel Ik eet super goed (en ook niet altijd gezond) Vorige zw schap woog ik minder en ben ruim 25+ aangekomen en een buikje had ik nauwelijks je kon ook niet zien al die kiloos! Zolang de kleine het goed doet is er niks om je druk over te maken
Mijn gyn vindt mijn gewicht niet belangrijk, als t kindje maar goed groeit. Nu op bijen 20 weken zo'n 4 kilo aangekomen. Niet ziek geweest de eerste maanden. Had een laag startgewicht, was al bezig om weer een beetje aan te komen.
Ik heb 5 kids en het verschilde per zwangerschap. Bij de 1e, 12 kg, bij de 2e, 18 kg, bij de 3e, 7kg, bij de 4e, 4 kg, bij de 5e, 15 kg en nu is het weer afwachten. Tot nu toe bij geen enkele zwangerschap hoeven spugen, dus daar lag het niet aan
hier 37 weken zwanger, 2de kindje, nu 2 kilo aangekomen, (eerst 4 afgevallen), kindje woog 2800 gram, dus prima. Moet wel zeggen dat ik zw. diabetes heb, en dus een strakkere eetlijst heb.
Tot nu toe maar een halve kilo erbij. Ik startte met een gewicht dat tegen de ondergewicht grens aan zat (52-52,5kg bij lengte van 1.68m). Met kleren en al aan woog ik bij mijn laatste controle 53,5 - thuis zonder kleren en schoenen stond er die dag 52,6kg op de weegschaal, dus echt maar ongeveer 0,5kg daadwerkelijk erbij. Ik heb dinsdag a.s. weer controle.. ben benieuwd. Heb me bewust niet meer gewogen. Dat doe ik die dag zelf wel. Heb niet het idee dat er veel bij is, hooguit nog een halve kilo. Buikje groeit nu overigens wel sneller dan in het begin dus denk dat alles in orde is Mijn vk leek niet echt ongerust, maar vroeg me wel voorzichtig of ik anders "wat meer mijn best" zou kunnen doen m.b.t. aankomen?! Ik eet voor mijn gevoel al vrij veel (meer dan voor de zwangerschap in ieder geval). Soms eet ik zelfs 's avonds nog vla ofzo terwijl ik helemaal geen honger heb. Ben dus erg benieuwd of ik komende week pluspunten ga scoren bij de vk (en op de weegschaal)
Hej, ik ging in mn vorige zw ook pas na de 20 weken zwaarder worden. Uiteindelijk toch nog 14kg aangekomen, dus ik zou me niet te veel zorgen maken
Ik ben nu 15 weken en ook nog niet veel aangekomen. Het eerste trimester ook afgevallen. Ik had er in totaal een kilo bij. Goed om te lezen dat het geen kwaad kan zolang het kindje maar goed groeit en mijn buik groeit in ieder geval zichtbaar. Ik was er ook al wat bezorgd over. Ik vraag me alleen af waarom de een zo snel aankomt en de ander niet? Zou het met je lichaamsbouw te maken kunnen hebben?
Ik heb het ook, ben nu 21 weken zwanger en ben een halve kilo aangekomen. Ik eet normaal let wel echt op dat ik niet te veel suiker binnenkrijg. Volgens vlos is het niet erg. de beeb krijgt eerst de voedingsstoffen binnen en daarna pas ik. en hij groeit ook goed zit op het gemiddelde.
Ik ben tot nu toe 7 kg aangekomen. Bii mijn eerste 10. Zoon was precies drie kilo en deze baby zal ook rond dit gewicht zijn.
Bedankt voor jullie reacties! Fijn te lezen dat niet iedereen maar kilo's aankomt Ik maak me ook niet onwijs veel zorgen, maar aangezien onze zoon (te) klein was, en ik maar weinig was aangekomen, dacht ik nu wel, ow jee we gaan weeer die kant op.... Probeer nu iets meer te eten wel gezond, Een blender gekocht, dus nu bestaan mijn tussendoortjes uit volle yoghurt met fruit o.i.d. Over op volle melk en dat soort dingetjes.... letten jullie daar ook wat meer op?
Herkenbaar. Bij mijn dochter in totaal helemaal niets aangekomen. Ze is geboren met 38 weken en gewicht van 3065. Nu ben ik alweer ruim 30 weken zwanger en staat de teller nog op -1 kg. Geen idee waar het aan ligt, maar de kleine groeit goed, dus maak me er niet druk om.
Zo nou voel ik toch wel een lichtelijk jaloers gevoel haha, ik was 60 en weeg nu 68.. 8 kilo in 19 weken tijd nou was ik wel iets te licht voor mijn lengte, 176 cm en ik stopte met roken waardoor er waarschijnlijk iets teveel mn mond in werd geschoven.. Maar wat er niet aankomt hoeft er ook niet af!