Hey dames, Allereerst de zwangeren onder ons, super keiveel gefeliciteerd! Ik mag de MMM in... Heb gisteren de echo gehad omdat ik al 5 weken overtijd ben en nog steeds nie roze heb gepeac'd. Alles zag er mooi uit op mijn eierstokken na. Die zitten bomvol eitjes die niet willen springen... Maandag mag ik mijn huisarts bellen voor een doorverwijzing naar de gyn en dan beginnen alle onderzoeken. Zal zeer waarschijnlijk clomid moeten slikken. De echomeneer kon me wel vertellen dat het dan waarschijnlijk zeer snel gaat en ook een vergrote kans op een meerling. Ik blijf dus nog ff lkkr wachten...... en ik ben zo'n ongeduldig typje...
zeg roze dames herkennen jullie dit? ....heb nogsteeds krampjes...licht ongi gevoel/ei krampen...allemaal lager dan me navel..soms straalt het naar me rug soms naar me bil...en heel lichte in me liezen. wordt er een beetje mal vannnn
yvetje, effe iets laten weten. teken geen minnelijke schikking he, laat het maar voor de rechtbank komen , duurt ongeveer even lang en je hebt nog recht op een advocaat dat van je fam. verzekering, als je een minnelijke schikking tekent heb je dat niet. Ik zit nu al 4 jaar te wachten op m'n recht. heb ook blijvende letsels en nog een boel operaties voor de boeg
Dib, spannend hoor! Hoop dat het een roze zaterdag voor je is! Jullie begrijpen dat ik aan het bijlezen ben, kom eraan
he he ik heb een rood kruis.....op me FF temp kaartje in me album. En eerlijk gezegt had ik er meer van verwacht. Me temp is helemaal niet hoog.. 36.7 en als basale temp 36.55....daar zit toch niet zo'n verschil in het zal dan ook wel nix zijn deze ronde...pffff
alle alarmbellen gaan hier af! Mens wees roze! Dit klinkt echt heel goed! Heb je afwisselend links of rechts zo'n gevoel? Dat had ik namelijk wel. steeds weer ergens anders. Beetje trekkerig. Kunnen de banden zijn waaraan je baarmoeder aan je buikvlies hangt (ofzo) en doorstralen naar bil had ik ook (liezen niet, rug af en toe). Die krampjes zijn ook herkenbaar! Pfff wat spannend. Ik had vooral die krampjes na 6 dagen, daarna minder, maar af en toe en vaker dat trekkerige gevoel! Ohh Beastie: ik hoop dat het zich daar helemaal lekker aan het innestelen is en dat het 'blijft plakken'! Duim knetterhard dat dit goed zal gaan! [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
Wil jij als temp kaart specialist even in me albummetje kijken? Snap er geen hol van namelijk! Had je ook dat er een touwtje aan de binnenkant van je navel zit en er aan getrokken wordt ... vanaf de binnenkant dan Verder krampjes all over the place...naar del onder me navel en soms pierpijn tot in me boven boven benen? snap ie?...zucht....nog een week!
Ik snap niets van tempen, maar nog niet de moed verliezen hoor! Je hebt nog een week....en die buikkrampen wie weet wel een teken dat er van alles aan de gang is daar binnen! @Go4baby: Babyboom, NL 1 om 20.30 uur Alle andere dames die op de wachtbank zitten, heel veel succes. Ik kan niet meepraten over vele rondes wachten, maar probeer me wel in te leven en kan me indenken hoe moeilijk het is. Blijf moed houden en positief te blijven. Op een dag zijn jullie ook aan de beurt..........en hopen dat deze dag snel komt!
@Yvett: Moet je onder narcose voor je ok? Beterschap hoor, heb je wel goede pijnstilling? @Tigger84: Succes met je MMM. Je hebt in ieder geval eitjes genoeg, nu hopen dat ze loskomen! @Daantje82: Leuke buikfoto's! Gaaf gezicht hoor, veel plezier met je echo morgen.
Ja, lastig om het goed op je kaartje te kunnen lezen! Vanwege die dip na het begin. Maar je hebt in elk geval die positieve ovu tes dus zal het wel goed zitten. (anders had ik gedacht dat ie eerder was..) Zo te zien zit je pas op dag 5 DPO. Maar dat zou heel goed het begin van je innestelling kunnen zijn! Ik voelde op de avond van dag 5 volgens mij ook iets vaags. Op dag 6 was het alleen nog maar dat ongi gevoel! Pas twee dagen later begon dat trekkerige gevoel. Dat touwtje aan mn navel heb ik niet zo gevoeld. Maar het zat wel heel laag. Echt aan de rand van mn schaamhaar zeg maar. Was al mn eigen kaartje aan het uploaden want mijn temp ging in het begin wel omhoog maar vlak voor NOD ook weer omlaag! Pff lastig hoor. Gewoon afwachten en goed naar je buik luisteren. Als je meer blijft voelen... dan kan het zomaar zijn!
Hmm dank niet dat die dip al iets met de innestelling te maken kan hebben. Het bevruchte eitje doet er 5 dagen of langer over om door de eileider naade baarmoeder getransporteert te worden. Maar misschien was je ie gewoon eerder dan je pos. test... ? Nog een weekje en dan weet je vast al meer DUIMERDEDUIM verder voor je! Nu Babyboom kijken en werken tegelijk! (vrouwen kunnen meerdere dingen tegelijk zei je toch... )
Wow Tigger wat heftig! Maar wel heel fijn dat je daar nu achter bent! Hoop dat je snel duidelijk hebt wat de kansen op een meerling zijn en of dat alleen nu zo is, of ook de volgende ronde weer.
Koek koek! Meissie: komt echt wel goed hoor! En gewoon positief blijven! Mijn buik doet ook weer raar af en toe. Dus zie onzekerheid blijft. En zoals net gezien bij Babyboom kan het zomaar weer terug bij af zijn! Ehh wat zei ik nou?: POSITIEF BLIJVEN! Lekker slapen zometeen!
Nou over baby boom gesproken...dit was de laatste keer. Al dat verdriet ...kan er niet tegen hoor. Zo veel verdrietige verhalen bllleeekhhh
Ja dat verhaal deed me wel ff wat. Tenslotte hebben wij ongeveer hetzelfde meegemaakt maar dan bij 15,5 wk... Verder had ik gedacht (gehoopt) dat het meer over de info zou gaan. Maar natuurlijk dom gedacht.... Maar ik ga toch ff kijken op hun website... zo ben ik dan wel weer zucht
LADIES! BIJNA 5 MINUTENLANG PIJN GEHAD AAN DE LINKERZIJDE VAN MIJN ONDERBUIK! (als je je vinger op je heupbot zet en dan een kleinstukkie schuin benede, ff voor de beeldvorming) DAT ZAL TOCH NIET MIJN EI ZIJN (+OVU DG 19)