gefeliciteerd met de 20 weken dames!! qua voelen, hier voel ik sinds een week nu kleine kriebels in mijn buik en af en toe (nu 2 keer gevoeld) kleine plopjes... verder ook niet heel veel...
@abi, woelmuisje en monkey gefeliciteerd met jullie 20 weken dansje @nienke, ik voel ook nog niet echt wat, ook hier de placenta aan de voorkant. rustig afwachten maar. Bedankt voor de lieve reacties, de plek is nog niet open dus ik wacht nog steeds af..
Kaatje heel veel sterkte morgen. Ik denk aan je! @ hier ik heb een nieuwe buikfoto in mijn album geplaatst en vind m'n buik echt groot al! Dus als je interesse hebt, kan je even kijken!
@kaatje heel veel sterkte morgen...ook hier wordt aan jullie gedacht... Heb trouwens gisteren de bon voor de blije doos van prenatal gehad. Deze zat in het blad van de WIJ Ben benieuwd wat er in zit
Hyacintje wat een mooi buikje al, het gaat inderdaad hard zeg! Iwish,, oh was dat de bon voor die doos die erbij zat.. Die heb ik dan weggegooid Kaatje heel erg veel sterkte morgen..
Mooie buik hyacintje Kaatje veel sterkte morgen en de komende tijd Ik had de blije doos bon ook in de mail misschien heb je hem over het hoofd gezien er komen zoveel mailtjes van wij binnen
@hyacintje mooi buikje al hoor, gaat hard nu he @i wish ik had hem gister ook bij het blad wij binnenkort maar es ophalen, ik ben benieuwd mijn plek is eindelijk open, doet nu ontzettend zeer nog maar morgen vast 10 keer beter @kaatje heel veel sterkte morgen. Ook hier word aan je gedacht!
@ Hyacintje, die groeit idd flink! Erg mooi is ie! @ Mijn buik, ik heb ook een nieuwe foto toegevoegd! @ Kaatje, mijn gedachten zijn bij jou meis..... Enorm veel sterkte morgen!!
Dank jullie wel! ben erg blij met m'n bolle buikje hihi. Monkey super mooie buik! Ziet er echt strak uit bij jou zeg!
Mooie buikjes Pff word hier beetje gek.. Oh ik krijg echt soms wurg neigingen van mijn schoonvader. Ben vandaag even tegen hem uitgevallen. Hij begon weer dat we het nu onderhand maar eens moesten vertellen tegen schoonzus. Dus heb hem gezegd, "Dan moet die muts terug reageren, wij nodigen haar uit bij ons en ze zou langs komen, dit is al weer week of 4 geleden en we hebben nog niks gehoord of gezien" waarop K zegt "Is lekker makkelijk praten dat ze wel hier heen komt, maar dat ze niet even naar ons kan komen, dat ze het uitzoekt" Daarop heb ik gezegd, "Ik wil er NIKS MEER OVER HOREN zolang ze zelf geen stappen onderneemt" en toen zijn we gegaan. Hij heeft voor haar alsnog de kinderwagen betaald en begint nu tegen K, ja het geld is op. Ik wil zijn geld niet, maar dit is altijd zo geweest. Als K niet rookte tot zijn 18de dan kreeg hij zijn rijbewijs. Toen het zover was, was het geld op want zijn zussen hadden al een rijbewijs gekregen. Nu had hij geld genoeg om het zelf te betalen, maar toch ze beloven van alles en hij krijgt er niks van en zijn zussen dus alles en dan moet hij ook nog doen wat hun zeggen zoals het tegen haar zeggen. Hij zegt vandaag ook, ja heb geen geld voor jullie kinderwagen hoor, terwijl hij dat wel beloofd heeft, ik kan daar slecht tegen, niet om het geld, maar om de beloftes zonder ze waar te maken.
Pfff Parelbloesem, dat lijkt me echt super vermoeiend zo'n schoonvader. Kan je ook niet erg van op aan. Kaatje veel sterkte en kracht vandaag, ik zal aan jullie denken en een kaarsje aansteken. Dikke knuffel.
Wat een gedoe parel! Daar zit je ook echt niet op te wachten. Nu al helemaal niet. (Schoon)familie kan soms lastig zijn!
Mooie buikjes!! Parel, wat vervelend zeg zo!! Gewoon lekker genieten met jouw eisen familie en vrienden..laat die schoon familie lekker stikken..doen ze andersom ook! Kaatje, ontzettend veel sterkte vandaag!
Kaatje alle kaarsjes vandaag zijn voor jou. Veel liefde en kracht gewenst. Ik denk aan jullie vandaag. Mooi gedaan monkey met die buikfotos!! mooie buik!! (Zou je mijn leeftijd naar 37willen zetten..)
Parelbloesem, ik sanp dat je er dan klaar mee bent. Niet alles hoeft van 1 kant te komen.. Kaatje heel erg veel sterkte vandaag, mijn gedachten zullwn bij jullie zijn.....