Even onzeker

Discussie in 'Borstvoeding' gestart door TicTac, 2 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. TicTac

    TicTac Lid

    27 jun 2013
    26
    0
    0
    Midden van het land
    Hoi meiden,

    Ik ben even onzeker....
    Mijn dochtertje geef ik nu eten volgens ongeveer het volgende schema. De tijden van borstvoeding is zo gekomen op haar verzoek, ze heeft dus zelf die tijden geregeld

    - Wakker en Rond 7:00 borstvoeding
    - Rond acht uur ontbijt met een broodje een klein beetje yoghurt ( veel van het broodje beland nog op de grond hihi) klein slokje slappe thee
    - Fruit tussendoor
    - rond 11:30 eerst borstvoeding en dan een broodje
    - tussendoor soepstengel of iets dergelijks
    - 16:00 borstvoeding
    - 18:00 avond prakje
    - rond 19:00 borstvoeding en slapen

    Dan komt ze nog rond 22:30 en nog een keer rond 03:00. Ik vind de nachtvoeding geen enkel probleem overigens.

    Maar nu komt het. Als ik overdag met haar thuis ben( werk drie dagen in de week) moet ik erg veel moeite doen om haar uit de borst te laten drinken. Ze komt wel zelf maar als ik haar aanleg drinkt ze heel kort en wil meteen weer spelen. De andere borst wil ze dan bijna niet meer en lijkt wel nijdig te worden als ik haar weer aanleg, uiteindelijk drinkt ze dan nog wel een paar slokken. Moet ik hier iets mee, of regelt ze de boel zelf wel? Ik ben onzeker of mijn voeding zo overdag wel voldoende aanhoudt?
    Ze is trouwens 7,5 maand

    Heel verhaal, bedankt alvast voor het lezen ;)
     
  2. dekilene

    dekilene Niet meer actief

    Rond deze leeftijd vinden ze het intresanter om rond te kijken.:)
     
  3. Bubi

    Bubi Bekend lid

    8 apr 2012
    531
    0
    16
    visagiste haarstyliste ZZP
    Zuid Holland
    jaaa, de borst begint saai te worden! Heb heir hetzelfde probleem! :p
    Af en toe kan hij ook echt goed boos worden als ik hem weer aan de borst wil. Tegenwoordig laat ik hem maar even om zich heen kijken, meestal gaat hij na een paar tellen vanzelf weer naar de borst, of ik wacht heel even en trek hem naar me toe.
    Som vind ik een perfecte houding waarin hij half zit en om zich heen kan kijken, dan drinkt hij best rustig door.
    Maar borstvoeding is sinds een maand wel steeds meer een sport geworden.
     

Deel Deze Pagina