Kun je zwanger worden als je Vaginisme hebt? zoja, hoe kun je het best/snelst zwanger worden..? groetjes
Vaginisme en zwanger willen worden | Mens en Gezondheid: Zwangerschap Misschien helpt dit bij je vraag.
Maar kan ik het wel vaginisme noemen? want ik ben nu 2 jaar en 3 maanden samen met me vriend, en heb voordat ik hem kende nooit seks met iemand gehad omdat ik er nog niet aan toe was, is dit dan vaginisme of gewoon wennen?( ik doe het niet elke dag maar als ik het doe doet het pijn, behalve als ik het elke dag doe dan op een gegeven moment gaat het wel beter)
Ik begreep dat je vaginisme hebt maar dat is dus niet zo. Dan denk ik zelf dat dit geen vaginisme is maar ik zou voor de zekerheid naar een dokter gaan. als je 2 of 3x per week sex hebt zou het toch geen pijn moeten doen....tenzij hij heel groot geschapen is of er een andere oorzaak is. Heb je zelf enig idee waarom het steeds pijn doet? hoe vaak heb je sex? Ik heb afgelopen tijd niet veel sex gehad ivm miskraam en de 1e keer voelde ook niet prettig daarna voelde het weer normaal.
Ik weet nog dat toen mn man en ik getrouwd waren ik dat ook had ( voor ons trouwen geen sex gehad). Deed erg veel pijn, uiteindelijk kwam het doordat ik te veel aanspande. Heb echt bewust moeten leren ontspannen. Zijn wel oefeningen op internet te vinden. Daarna geen last meer van gehad.
daar twijfel ik aan want de dokter verwees me naar een bekkenbodemtherapheut ofzo, ik heb niet vaak seks omdat ik vaak bang ben dat het pijn doet, maar wil graag zwanger worden, dus ga zowiezo binnenkort even na de dokter met me vriend en even de mogelijkheden ervan bespreken, denk als ik gewoon me gedachtes uit zet en er voor ga, dat het wel lukt, gewoon veel voorspel dan lukt het wel hihi, tis me eerste vriendje dus voor mij is het wel groot geschapen ja maar heb er echt genoeg aan gelukkig! En hoop dat als jij probeert zwanger te worden weer dat het dan uiteindelijk wel lukt! Suc6 & Sterkte
Het klinkt eerder alsof je wat nauw bent, ik heb ook dat probleem. Als je iets langer geen sex hebt gehad is het wat gevoeliger. Dan trekken de spieren wat strakker en die moeten dan weer wat opgerekt worden. Dat geeft een onprettig gevoel, maar is als het goed is niet heel pijnlijk.
Nee klopt in het begin een beetje, maar als ik het dan een paar dagen achter elkaar doe, dan gaat het wel beter maar niet voor 100 % zeg maar..
Klinkt heel bekend. Ik heb er ook een tijd last van gehad en het probleem is als je eenmaal denkt dat het pijn gaat doen dat je dan aan gaat spannen en dan gaat het ook pijn doen. Proberen te ontspannen, glijmiddel gebruiken en voorspel zijn mijn tips
Klopt, had ik ook gedaan met me vriend en dat hielp echt ontzettend maar nu moet dat weer gebeuren alleen moet ik elk moment ongesteld worden dusja eventjes wachten he..
Boh ik heb altijd flinke pijn als wij de eerste keer in de nieuwe cyclus vrijen. Dan schuurt het gewoon en gaa het branden.Het lijkt alsof ik dan eerst weer even open moet worden zeg maar. Daarna heb ik geen last meer gelukkig. Vaginisme is echt dat je het bijna nooit doet en je lichaam blokkeert omdat het pijn doet. Dat het ik jaren geleden gehad en is totaal niet prettig. Een andere tip is zelf inseminatie. Maar even voor de lol: Houdt er rekening mee, wat erin gaat, moet er over 9 maanden ook weer uit!
Oke dan handig om te weten hihi! Ben jij ook al zwanger of ermee bezig? En ja zelf inseminatie kan ook maarja dat duurt denk ik ook weer zo lang en dan gaan ze met een spuitje in je vagina toch?
Wij zijn al iets meer dan een jaar bezig en onlangs nu met medicijnen goedgekeurd door het zkh om het zelf te proberen. Een jaar dus voor spek en bonen en nu voor het eggie zeg maar! In het zkh doen ze iui idd. Maar ik bedoel dat jij dit zelf thuis kunt doen. Je partner dropt zijn zwemmers in een potje en jij doet dit zelf met een spuitje rond je eisprong inbrengen. Hier op het forum is er veel over te vinden, moet je even zoeken.
Ik ben ook erg nauw en mijn man is ook nog eens groot geschapen. Ik merk dat als ik boven lig het veel minder pijn doet dan andersom. Ook op z'n hondjes is minder pijnlijk. Gewoon een gunstige standje voor jou uitproberen dus
Ik had ook veel pijn met vrijen met mijn vriend. Hierdoor hadden we eigenlijk geen penetratie meer. Nu met een lang voorspel, brengt ie steeds een vinger meer in en met glijmiddel gaat het nu hardstikke goed. Alle standjes kan ik niet omdat het dan alsnog weer pijn doet en ik ga aanspannen waardoor het nog pijnlijker word. Maar het gaat steeds makkelijker. En als het pijn doet, gaan we toch heel voorzichtig verder omdat mijn drempel anders te hoog word. Vaak naar een paar keer stoten voelt het juist weer fijn!
Thanks voor de tip! zie dat je al zwanger bent hihi! gefeliciteerd nog paar weekjes en dan weten jullie zeker of het een meisje of jongetje word toch? en hoe snel waren jullie zwanger?
Herkenbaar, hebben wij ook als we het elke dag doen gaat de pijn vanzelf weg, maar gelijk hebbie hoor! Veel succes he!