Nou dit zijn duidelijke knallers! Geen idee hoe dat zit....maar knallers zoals deze heb je ook bij een eitje. Meer knallen kunnen de testen gewoon niet. @penguin gefeliciteerd !
Super, het is maar een eisprong maar ik ben er toch heel blij mee ^^ wetende dat we tot hier toe al minstens 1 x per dag 'geklust' hebben, heb ik er een goed oog in dank je voor je reactie!
Niks te danken hoor Ik kon ook helemaal blij worden van zo'n test dus ik snap je In jouw'n situatie natuurlijk helemaal super!! Zeker even doorklussen nu he succes en over 2 weken dezelfde knaller maar dan op een hcg test
Hallo kan iemand deze testen in glow and dark effect doen zodat ik kan zien of er 2 of 1 streepje staat? dankjewel alvast
Wow wat zijn er weer veel zwangere dames bij gekomen Jullie allen van harte gefeliciteerd met jullie zwangerschap!!
Je ziet vaag twee streepjes maar je controlestreep zou echt duidelijker moeten zijn.. heb je vraag in een ander onderwerp ook gelezen en deze test zou zijn van 3weken geleden (de dag van je eisprong) Je kan onmogelijk zwanger zijn als je test vandaag negatief is en over drie weken 'positief' ... die test heeft gereageerd op je eisprong volgens mij. En is dat gele op die zwangerschapstest urine? dan is die test volgens mij verzopen en niet echt betrouwbaar ... Hoop voor jou dat je snel duidelijkheid hebt! doe gewoon een test van kv dievan 2voor 5 euro, als je nu al een week overtijd bent moet je toch wel een duidelijke tweede streep gaan zien succes
Lw85 ik vind ie onderste echt wel duidelijker dus dat gaat de goede kant op Roxanne onduidelijke test durf er nies over te zeggen.
Bekijk bijlage 349043 Hier jou test in negatief gezet... Zou als ik jou was morgen met kv 2v5 testen.
Roxanne: vindt ze ook niet echt duidelijk en aan het 'gele plasje' in het vakje te zien heb je veel te veel urine gebruikt??? Gewoon 5 druppels erin is genoeg. Controlelijn moet sowieso altijd duidelijker zijn! Ik zou zeggen: onbetrouwbare test en even opnieuw doen...
Manlief is niet thuis . Klussen hebben we gisteravond wel gedaan overigens, dat zou kunnen toch? Haha hij heeft twee avonddiensten, we zien elkaar erg weinig deze dagen, dus ik weet niet of het nog lukt.... Ik voelde vandaag vanalles en had nog een testje liggen. Hopelijk voel ik over twee weken weer vanalles .