parter met de ziekte van crohn

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door meissie86, 8 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. meissie86

    meissie86 Fanatiek lid

    25 aug 2013
    1.916
    0
    0
    Hey meiden,

    Mijn vriend heeft de ziekte van crohn. Zijn er hier meer meiden waarvan hun vriend dat ook heeft of het misschien zelf hebben?

    Hij slikt als medicijn azatriopine. (Imuran).
    Nu dan het goedkope merk.

    Graag jullie ervaringen met de vruchtbaarheid en de kwaliteit van het sperma?

    Liefs!
     
  2. Miepske1980

    Miepske1980 Fanatiek lid

    29 jul 2013
    2.180
    2
    0
    Zorg
    Tilburg
    Kun je beter aan de huisarts / specialist vragen....
     
  3. meissie86

    meissie86 Fanatiek lid

    25 aug 2013
    1.916
    0
    0
    Die zegt dat het geen kwaad kan. Toch blijf ik het spannend vinden.
    Ik dacht misschien zijn er mensen die het ook hebben meegemaakt
     
  4. Sheba84

    Sheba84 Niet meer actief

    Hoi meissie86,

    Mijn vriend heeft geen ziekte van crohn, maar hij kan wel drager zijn en doorgeven aan ons kindje. Want zijn vader die heeft deze ziekte..
    Maar ik sta er maar niet teveel bij stil, maar het zit wel in me achterhoofd..

    Maar je vriend is gewoon vruchtbaar
     
  5. Sharonsarah

    Sharonsarah Nieuw lid

    9 sep 2013
    1
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mijn man en ik hebben allebei colitus ulserosa
    Hij gebruikt humera
    Ik gebruik imuran
    En 5 weken zwanger
    Gr.
     
  6. meissie86

    meissie86 Fanatiek lid

    25 aug 2013
    1.916
    0
    0
    Bedankt voor jullie antwoorden. Maakt me geruster!
     
  7. karnijn

    karnijn Bekend lid

    22 jun 2011
    958
    3
    0
    Mijn man heeft crohn. Er is tegen hem wel gezegd geweest dat hij doordat hij te weinig vitamines e.d. opneemt, en dit al sinds zijn 17, crohn wel een oorzaak kan zijn van zijn verminderde vruchtbaarheid.

    Hij spuit tweewekelijks humira in.
     
  8. makey

    makey Fanatiek lid

    16 feb 2006
    1.999
    0
    0
    zou t bij de internist navragen ik slikte het mocht volgens hem maar kreeg wel een miskraam ben toen met de medicijnen gestopt en toen ging t goed valt niks over te zeggen maar als je gaat zoeken in het farmaceutisch kompas word je niet vrolijk.
    ik gebruik overgens al jaren niks meer sinds ik zwanger was van de eerste heb ik nergens meer last van gehad.
    vraag me niet hoe of wat maar gelukkig klachten vrij
     
  9. meisje1987

    meisje1987 Bekend lid

    9 mrt 2007
    992
    179
    43
    Ik vraag me dit ook af. Mijn vriend heeft hiervoor 8wekelijks infuus met tavigil. Ben er ook bang voor. Maar ja de tijd zal het uit moeten wijzen.
     
  10. cindy490

    cindy490 Lid

    12 okt 2010
    44
    0
    0
    NULL
    roermond
    Ik heb het zelf de ziekte van crohn. Ik was 24 toen ik zwanger raakte na 3 rondes. Nergens geen last van gehad. Totdat ik op 27.5 in het ziekenhuis terecht kwam met koorts en mijn zoon met 28.2 geboren is. Ze hebben al lang es onderzocht maar niks gevonden waarom dit is gebeurt. Ik heb tot en met 25 weken iedere 8 weken een infuus met remicade gehad.
    Nu zijn we bezig met een 2 de. En ook na 3 rondes zwanger maar helaas is dit in ma uitgelopen. Daarna 3 maanden niet echt geklust rond de vrucgtbare periode. En inmiddels weer 4 maanden verder maar nog niks. Over 2 dagen is mn nod dus spannend.
    Groetjes cindy
     
  11. tess2013

    tess2013 Niet meer actief

    Ik heb het ook, slik medicijnen en ben 3 weken nadat ik in het ziekenhuis lag met een opvlamming zwanger geraakt. Voel me beter dan ooit

    Las net iets over iemands partner die drager is? Ik heb hier echt nog nooit van gehoord! Volgens mij is het helemaal niet erfelijk namelijk. Alleen een iets vergrote kans...
     

Deel Deze Pagina