Te lief, mijn dochter van 7 speelt samen met haar zusje (3) in een zelfgebouwde hut. De pop is net geboren en blijft maar huilen Kom maar hier, zegt ze, jij wil vast even lekker bij mama drinken! Je wil vast gevoed worden, nou dat kan hoor, dan gaan we eventjes de borst geven... Ze gaat heerlijk zitten, laat pop drinken en een boertje doen. En dan gaan we nu weer slapen! Dan denk ik, ja, ik heb het goed gedaan. Hopelijk neemt ze de ervaringen van nu mee als ze zelf ooit een baby mag krijgen
Wat lief! Hier zat onze middelste gistermiddag (terwijl ik de jongste aan de borst had) plots ook met haar babypop aan de borst. Heel serieus was ze bezig. Zo leuk om te zien.
Heerlijk he. Mijn zoontje zei ook op een gegeven moment in bed, en dan gaat mijn vrouw kolven, net als mama. Ik vind het heerlijk dat ze bv zo gewoon vinden. Dat doet me goed.
Het mooie is dat ze al een tijd meer geen baby aan de borst heeft gezien.Zus is 3 en broer 2 (hij drinkt nog een voor-het-slapen voeding ).Maar voor haar is baby aan de borst de norm. Wie weet maken we zo met z'n allen een nieuwe borstvoeding-generatie )
Mijn zoontje doet dat ook Hij geeft afwisselend of zelf de pop de borst of komt deze naar mij brengen. En denk maar niet dat ik er snel vanaf ben, nee, pop wil BEIDE borsten drinken Daarna loopt hij sussend met de pop weer weg "stil maar meisje" heerlijk toch.