Ben nu weer bezig met een nieuw boxkleed.. Maak hem met extra dikke vulling en het thema is "schaapjes".. als hij af is zal ik hem weer op de site zetten..
Leuk om wat ideeën op te doen, want straks wil ik toch wat meer gaan naaien. Op Pinterest (vooral in het Engels) zijn er ook zoveel leuke ideeën. @MMM74: mss een gigantische knuffel (waar ze ook op kunnen liggen) of wat ik zelf heel schattig vind: 'knuffeleten', dus fruit of taartjes van stof. @ivfje: mijn moeder maakte eerder wel eens zakjes met een lekker geurend blok zeep erin voor de juf. Kan je dan in de kast leggen en later gewoon gebruiken. Of een short. Ook wat leuke ideeën: Simple Handmade Gifts – Part Six | One Good Thing by Jillee
Wat een leuk topic, dit ga ik zeker volgen! Ik heb voor de geboorte een grote naamslinger gemaakt en een kleintje voor aan het ziekenhuiswiegje. En heb de smaak te pakken gekregen. Ben alleen nog niet zo handig met de naaimachine dus eerst maar bezig met de simpele dingen. Als ik nu zie wat jullie allemaal maken, denk ik waarom heb ik dat allemaal gekocht, had ik ook zelf kunnen proberen te maken.. Denk dat ik binnenkort een luieretui en reserve kussenset voor de tripp trapp ga maken, alleen nog even weer op zoek naar leuke stofjes.
Ook weer wat gemaakt: - boodschappentas voor aan de kinderwagen - truitje met enveloppehals Ben nu bezig aan een grijs vossenknuffeltje dat ik op de babykamer wil neerzetten.
Het boxkleed is inmiddels af.. Ik vind hem erg leuk geworden al zeg ik het zelf Hij staat op mijn website. Boxkleed - Spookiedookie: Handgemaakte wikkeldoeken, speelkleden en babyaccessoires | Elke creatie uniek!
http://www.modestoffenonline.nl/winter-2012-kinder-mode-modestoffenonline.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2404&category_id=178 Ze hebben daar echt té leuke stofjes... Later zag ik het ook op de markt (in Eindhoven, op dinsdag).
Ik heb enorm veel hydrofielen, eigenlijk veel meer dan ik gebruik. Iemand een idee wat ik met de overige kan doen of wat ik daarmee kan maken?
Ha..ha.. theedoek is idd een goede alleen heb ik daar genoeg van en met een vaatwasser is de behoefte daaraan niet groot. Maar niemand een leuk idee"?
Van die zonnemutsjes die achter geknoopt zijn...had ik voor Beau als we gingen zwemmen...droogt ook weer lekker snel
Leuk hoor, heb je ook rekening gehouden met dat speelding? Ik niet namelijk, heb ik later nog moeten aanpassen... Misschien dat je dat nu nog kunt doen?