1-15 oktober 2013 mama's

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door mamaangilla, 23 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    16 dec 2008
    6.069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    Alweer vroeg op. Kon door de pijn niet met slapen, terwijl ik daar zo'n behoefte aan heb :(
    Nu met bakkie thee op de bank. Buik zeurt. .

    Ik hoop dat ze je vandaag onderzoeken Cayth en dat er progressie in zit!

    @was: moet dus nog. Beddengoed doe ik wel, kleertjes en hydrofiel luiers niet. Die laatsten zouden dan beter absorberen.
     
  2. Doppie

    Doppie Actief lid

    13 feb 2013
    471
    0
    16
    Cayth hopelijk vandaag nog oz of het idd wat meer doorzet!
    Dat je iig het idee hebt dat ze iets doen.
    Die constant harde buik lijkt me ook absoluut niet prettig, heb zo met je te doen...

    Panda, herkenbaar van je emoties! Hier ook last van, ben ineens ook best onzeker over de bevalling, heb me er tot nu toe voor afgesloten, misschien zelfs teveel :(
    Super dat je je moeder durfde te vragen!

    Hellen waardeloos meid dat je alweer te vroeg uit bed bent met te weinig nachtrust, wat duren de nachten ook lang he!?

    Hier zit de 1e was erin, hydrofielen, spuugdoekjes etc
    Allemaal witgoed!
    Heb nog wel wat spullen nodig voor ledikant. Misschien maar even online bestellen.

    Morgen ga ik naar mijn zusje die heeft ons geboortekaartje ontworpen in een stijl die echt bij ons past. Klassiek maar ook stoer en dan op oudhollands papier, zoooo blij mee!!!!
    Nu nog laatste kleuren en teksten en dan is dat tenminste ook klaar!

    Tas voor het ziekenhuis ga ik ook maar eens naar kijken vandaag!
    Hoop een kleine inhaalslag te maken met VL die de noodzaak er ook van in begint te zien hahaha
     
  3. Dwergje

    Dwergje Fanatiek lid

    17 jan 2009
    1.201
    0
    36
    mijn dochter, en van alles en nog wat
    Rotterdam
    linn84, hoe is het? zet het door?

    cayth, hoe gaat het bij jou?
     
  4. Cayth

    Cayth Fanatiek lid

    17 nov 2010
    1.216
    0
    0
    Bad Nieuweschans
    Ik lig nu weer aan de ctg.. nog steeds met regelmaat harde buiken, en als ik loop constant een harde buik.. afwachten maar weer, zometeen even douchen en dan wachten tot dat de arts komt..
    Kleine doet het prima, heeft het nog wel naar zijn zin volgensmij.. alleen mama is er inmiddels wel klaar mee!
     
  5. Linn84

    Linn84 Fanatiek lid

    2 nov 2010
    3.489
    1
    38
    Het heeft niet doorgezet vannacht, heb zelfs goed geslapen. Ook wel eens lekker haha.

    Heb wel nog steeds een harde buik, en met enige regelmaat buikpijn. Gister begon ook zo, heb alleen af en toe geen harde buik als ik in bad zit.

    We zien wel hoe het loopt. Ik vind het een enorm frustrerend idee dat het zo nog een paar weken door kan gaan. Ik heb mijn dochter overdag al 5 weken niet meer thuis omdat ik door mijn bekken niet voor haar kan zorgen. En nu dit er nog bij pff... Het scheelt dat ik weet waar we het voor doen, maar anders...
     
  6. nmv

    nmv Fanatiek lid

    7 jan 2013
    3.964
    270
    83
    Oost-NL
    Bloeddruk is elke controle nog goed, laatste keer 125/60 geloof ik... En ik heb alleen 's avonds last van een klein beetje vocht in mijn enkels, maar dat is niet veel en is de volgende ochtend weer weggetrokken. Dat is het dus niet!
    Vandaag gaat het weer wat beter, het voelt nog niet helemaal zoals ik gewend ben, maar het is stukken beter te doen! Straks naar een kraamfeest, heb met mijn man afgesproken dat hij me anders na een uurtje ofzo maar naar huis brengt...
     
  7. Juffie2

    Juffie2 Niet meer actief

    oe het blijft spannend om steeds hier te komen kijken, maar nog geen baby! cayth, ik denk aan je, hoop zo dat er snel schot in zaak komt! hier gaat het wel:slaap redelijk, bij inspanning snel harde buiken en ik hoop dat het niet zo lang meer duurt. maar ja straks vindt kindje het nog wel prima zo en blijft het max. termijn zitten. maandag weer controle. ga ook even vragen wat ze gaan doen als ik weer van die heftige voorweeën krijg. Bij Jan kwam de ontsluiting nl. niet vanzelf en moest dat opgewekt worden, terwijl ik wel al 24 uur weeën had (rugweeën en weeënstorm, geen pretjes) Ze dachten toen dat ontsluiting niet kwam omdat hij te vroeg kwam en al overleden was, maar nu denk ik 'straks hoort dat gewoon bij mij en gebeurt dat nu ook!'
    Fijne dag!
     
  8. Dwergje

    Dwergje Fanatiek lid

    17 jan 2009
    1.201
    0
    36
    mijn dochter, en van alles en nog wat
    Rotterdam
    vervelend cayth en linn hoop voor jullie dat het snel doorzet allemaal.

    Hier twijfel ik heel erg, ben dus erg verkouden en hoest dus vaak, sinds dinsdag verlies is vaak 'urine' als ik hoest of nies of wat dan ook, maar het lijkt nu steeds meer te worden en ook gewoon als ik op de bank zit of lig is het dus wel urine of is het miss vruchtwater?
     
  9. Demelza7

    Demelza7 Actief lid

    19 jan 2013
    343
    0
    0
    Heemskerk
    Nou, ik geloof dat ik nu begrijp wat jullie bedoelen met rommelende buiken en menstruatie krampen. Vannacht ging ik maar even op de klok kijken of er regelmaat in zat en ik heb besloten dat ik mijn vlucht tas toch voor de keizersnede maar alvast helemaal klaar moet hebben staan ;)
    Ik word sowieso ieder half uur tot een uur wakker snachts maar nu was het wel heel erg. Laatste paar uur zakte de pijn weg en heb ik nog een beetje kunnen slapen. Nu is het ook weer rustig. Harde buiken had ik altijd al maar waren wel heel extreem.
    Ga er van uit dat het de voortekenen waren, het was wel even spannend!
    In de omgeving worden hier nog geen natuurlijke keizersnedes uitgevoerd. Zo'n verschil, in groningen is het zelfs al de standaard en hier hebben ze er nog nooit van gehoord.
    Maandag en woensdag weer afspraken in het ziekenhuis en dan ga ik maar proberen zo veel mogelijk voor elkaar te krijgen en ik probeer me er bij neer te leggen dat het nou eenmaal niet anders is.
    Waarschijnlijk duurt het niet lang meer voordat het hier ook meer doorgevoerd word maar daar grijp ik nog net even naast.
    Ik hou me maar vast aan dat het belangrijkst is dat onze zoon zo veilig mogelijk te wereld kan komen!

    Meiden suc6 allemaal met de voortekenen, het is zeker spannend zo!
     
  10. Demelza7

    Demelza7 Actief lid

    19 jan 2013
    343
    0
    0
    Heemskerk
    Klinkt gek, maar een heel dun maandverbandje gebruiken en zodra je voelt dat je wat verliest er aan ruiken. Of op de wc zitten en gaan hoesten of peper onder je neus ;) en dan opvangen in een bakje. Vruchtwater schijnt zoetig te moeten ruiken en volgens mij, zeker als je even zorgt niet naar de wc te gaan om te plassen, moet je de lucht van urine herkennen.
    Bij twijfel gewoon je verloskundige bellen hoor!
     
  11. Dwergje

    Dwergje Fanatiek lid

    17 jan 2009
    1.201
    0
    36
    mijn dochter, en van alles en nog wat
    Rotterdam
    demelza ja dat had ik ook allemaal gelezen maar ik ruik echt niks en mmanlief is ook verkouden hehehe
     
  12. Doppie

    Doppie Actief lid

    13 feb 2013
    471
    0
    16
    Demelza ik vind je een kanjer dat je je er nu bij neer wilt leggen, wel heel erg oneerlijk dat het aan de ene kant van het land al zo gaat en jij er net naast zit :(

    Dwergje idd bij twijfel even bellen..

    Linn ook al zo spannend

    Nog geen nieuws van Cayth

    Vanmorgen ook 'menstruatie-achtige' buikpijn hier. Werd er wakker van.
    Maar nu weer alles rustig.

    3e wasje zit erin:D
    Ik vind het nog best eng om de kleertjes te wassen, de zogenaamde setjes :$ Hoop dat alles er straks nog steeds zo mooi uitziet;)
     
  13. liefkleintje

    liefkleintje VIP lid

    16 jun 2011
    5.790
    1.142
    113
    Vrouw
    Wat n spanning hier!!!

    Ik herken nog helemaal niks vd verhalen over voorwerk. Volgens mij nog nooit een harde buik gehad!

    Gisteren goed verwend tijdens de babyshower die ze geregeld hadden voor me :) Erg leuk!
    En nu....nu lig ik super beroerd op bed! Overgeven en waterdunne diarree :( Pfff! Ellende zeg!
     
  14. Cayth

    Cayth Fanatiek lid

    17 nov 2010
    1.216
    0
    0
    Bad Nieuweschans
    Nou ik ga weer naar huis, ik mis wesley en manlief zo verschrikkelijk erg!
    Ze hebben inwendig onderzoek gedaan en helaas geen verdere ontsluiting :( Nu dus naar huis, en ik laat het maar op me af komen, ik zie het wel.. ben er helemaal klaar mee maar ik zie het vanzelf wel..
     
  15. Renaat83

    Renaat83 Actief lid

    28 sep 2012
    393
    0
    16
    Vrouw
    Nou wat vervelend cayth dat het niet doorzet.

    Vind het wel erg spannend nu worden bij iedereen, denk aan jullie allemaal hoor meiden! Ik heb ook niks in de droger gedaan van baby spullen, net het laatste wasje opgehangen, gisteren met vriend de box in elkaar gezet, koffer is bijna klaar, dus erg fijn.
     
  16. Annsie

    Annsie Actief lid

    26 jan 2013
    254
    0
    0
    boekhoudster
    Drunen
    Cayth: Wel lief dat je je mannen mist. Toch hoop ik wel dat je redelijk snel je 3e man in je armen mag sluiten!!

    voortekenen: ik hoop de ook iedere keer te voelen maar de werkelijkheid is dat sinds ik vrijdag die aanval heb gehad het enige waar ik echt last van heb een pijnlijke rug is, wat overduidelijk is omdat ik vrijdag wat heb verrekt. Dus insmeren met tijgerbalsem

    Doppie: lekker hoor dat je nu ook verlof hebt! Geniet ervan!

    Sweetbel: heerlijk dat je man zo meeleeft!! Lekker samen ongeduldig wachten tot de kleine zich meld

    Droger: heb ik niet dus alles aan de waslijn :D

    Mieks: nee helpt dus niks. Wel gemerkt dat ik wat meer op hoge stoelen moet gaan zitten :D
    Lekker he alles aan kant hebben. Haha eigenwijsheid of nesteldrang dat is de vraag!! Dromen ken ik ook hoor. maar voor het eerst deze weken droom ik ook over de kleine wat wel een geruststelling is.
    Ik heb een lijst van het kraambureau gehad wat mee te nemen en daarnaast heb ik voor de aanstaande pappa een sigaar erin zitten en een pakje sigaretten. Download | IVT Kraamzorg en dan de pappa en mamma vluchttas.

    Hellen ik herken het. Vannacht ook nog tussendoor wakker geweest. Bij mij is het alleen niet van de pijn maar ik lig de hele nacht te denken, twijfelen enz

    Panda en Doppie: hier ook opeens de laatste week heel onzeker. Ook voor dadelijk na de bevalling, kan ik het allemaal wel aan... gelukkig heb ik een hele liever vriendin die 2 juni is bevallen die mij ook al bevestigde dat zolang ik twijfel ik juist een geweldige mamma zou zijn omdat ik altijd overwegingen zal maken en dus alles doe naar beste weten :D

    Doppie: fijn he zo'n geboortekaartje waar je helemaal blij van wordt. Die van ons is al 2 maanden klaar maar ik kijk nog elke dag trots naar de proefdruk. Fijn dat vriendlief nu de noodzaak ziet en ook zijn schouders eronder gaat zetten :D

    Linn hopen dat je niet zo weken aan de gang bent :D

    Juffie wat naar dat je zo twijfelt misschien een idee om toch nog met de verloskundige op te nemen. Misschien kan zij je gerust stellen?

    Dwergje: ik heb nog een truck gehoord zonder de reuk. Een boterham zakje in je onderbroek. Urine druppelt als je het op het zakje ziet bewegen en vruchtwater is wat dikker dus beweegt meer in een vloeiende lijn. Misschien heb je daar wat aan.

    Demelza: super dat je je erbij neerlegt en hopen dat je er toch nog een beetje van kan genieten.

    Liefkleintje: gelukkig goed verwend bij de babyshower. Misschien dat je je nu wat beroerd voelt omdat je gister een redelijk zware dag hebt gehad. Ik heb dan meestal ook dat ik me de dag erna waardeloos voel.
     
  17. Linnepinne

    Linnepinne Actief lid

    7 mei 2012
    295
    0
    16
    Hallo meiden!

    Alweer een hele tijd geleden dat ik heb gereageerd, maar elke dag lees ik wel even bij op mijn telefoon (alleen blijft het daar dan vaak bij, omdat het me vaak even teveel is om de laptop erbij te pakken en om te reageren)

    Spannend wat ik hier allemaal lees de laatste dagen! Voorweeën herken ikzelf niet zo, wel heb ik vaak harde buiken (maar ik ben ook nog veels te druk..)

    @ Cayth: ik leef met je mee, wat heb jij al een ellende meegemaakt de laatste tijd. Hopen dat de kleine zich heel snel komt melden!!


    Hier is het heel erg hectisch op dit moment. Zoals ik al eerder had geschreven, is mijn vader ongeneeslijk ziek (kanker). Ongeveer 6 a 7 weken geleden had hij zijn 4e en voorlopig laatste chemo gehad en hadden we te horen gekregen dat de tumor voor 90% was afgenomen.
    Op 24 augustus (een jaar na de sterfdag van mijn moeder) zijn we nog uit eten geweest met mijn vader en zusje, maar 2 dagen later is hij opgenomen in het ziekenhuis met een longontsteking. Ook was hij continu misselijk. Er werd een scan van zijn hoofd gemaakt en we hoorden begin vorige week dat daar niets op te zien was. Voor de zekerheid wilden zo nog een longfoto maken en daar hebben we vorige week vreselijk nieuws over te horen gekregen: de tumor was alweer verdubbeld en de arts wist niet zeker of mijn vader mijn uitgerekende datum nog zou halen... :(

    Heel erg verdrietig allemaal.. Zo oneerlijk! Mijn vader mocht die dag wel naar huis, maar vanaf toen is hij heel hard achteruit gegaan. Ik heb de afgelopen week ontzettend veel moeten regelen: notarisakten, bewindvoering voor mijn zusje (is verstandelijk beperkt), een zorgoverleg omtrent mijn zusje over hoe we het haar moesten vertellen, thuiszorg, ect etc.
    Uiteindelijk ging mijn vader zo hard achteruit dat we gezamenlijk hebben besloten dat hij naar een hospice is gegaan (afgelopen vrijdag). Hij zit nu aan de morfine en heeft extra zuurstof nodig. Vannacht is geconstateerd dat zijn rechterlong niet meer werkt. Ik vrees dus het ergste..

    Met mijn verloskundige had ik vorige week al besproken of ik eerder ingeleid zou kunnen worden, zodat mijn vader toch nog opa zou kunnen worden. Daar is akkoord voor gegeven (met 39 weken zou worden gekeken of ik al iets van ontsluiting heb).
    Maar mijn vader gaat zo hard achteruit nu, dat ik vrees dat hij zelf dat niet meer gaat halen. Morgen weer naar de verloskundige en nog maar weer eens overleggen..

    Veel stress nu dus en ik ben weinig bezig met mijn zwangerschap zelf. Ik kan geen rust nemen en heb ik mijn week verlof nog geen middagdutje gedaan.. Zo jammer, want het is we mijn eerste zwangerschap. gelukkig heb ik weinig klachten.
    Ik ben alleen zo bang dat ik straks niet op de crematie van mijn vader kan komen omdat ik aan het bevallen ben..

    Zo, sorry voor mijn egoberichtje.. Ik wens jullie allemaal nog even heel veel succes met de laatste loodjes!

    xx
     
  18. Jo1

    Jo1 Actief lid

    20 jan 2013
    122
    0
    0
    Utrecht
    Linnepinne wat een vreselijke situatie!!! Ik hoop voor je dat je vader zijn kleindochter nog mag meemaken! heel veel sterkte
     
  19. Wolkje87

    Wolkje87 Bekend lid

    23 jan 2013
    553
    1
    18
    Oh linnepinne..wat een vreselijke, onmenselijke situatie :( Ik heb er nauwelijks woorden voor.. :(
    Meis, héél veel sterkte de komende tijd, koester van de tijd die je nog met je vader hebt en ik duimduimduim dat je dochter besluit om eerder te komen. *knuf*
     
  20. Doppie

    Doppie Actief lid

    13 feb 2013
    471
    0
    16
    Linnepinne ik zit gewoon mee te huilen om je afschuwelijke bericht.
    Wat zit jij in een intens verdrietige periode...
    Vreselijk dat je op deze manier en met zoveel tegenslagen te maken krijgt!!!
    Ik wil je heeeel veel sterkte wensen en een virtuele knuffel zenden, hou je haaks meid.
     

Deel Deze Pagina