Hallo Dames, Wanneer kan ik het beste een zwangerschapstest doen? Ik las al eerder op het forum dat je niet te vroeg of te laat kan testen, omdat het dan niet meer meetbaar is. Nu ben ik 20 juli met de pil gestopt en na mijn ontrekkingsbloeding niet meer ongesteld geworden. Ik wil nu graag weten hoe het er voor staat, maar wanneer zou ik dan moeten testen? Wat adviseren jullie? 10 september had ik wat oud bloed tijdens het plassen, moet ik dit dan als NOD nemen? Alvast bedankt!!
Je zou nu al kunnen testen maarja eigenlijk weet je niet wanneer je eisprong is geweest en of ie überhaupt is geweest? Je cyclus kan na het stoppen met de pil redelijk van slag zijn.. Als je negatief test, zou ik contact opnemen met de huisarts als je nu op cyclusdag 50 zit
Dankjewel voor je reactie! Ik weet inderdaad dat mijn cyclus van slag kan zijn. Heb bij sommige vrouwen ook al gezien dat ze dag 70 hebben aangeraakt. Maar omdat ik wil weten of het er nog aankomt of dat ik toch ongesteld ben, die test Ik weet helaas inderdaad niet wanneer mijn eisprong geweest is ..
Ik zou er gewoon even een testje aan wagen. Kruidvat heeft vrij goedkope testjes die behoorlijk gevoelig zijn. En inderdaad anders even contact opnemen met je huisarts.
klinkt bekend.. ik heb 31 juli mijn laatste pil gehad, heb vervolgens een onttrekkingsbloeding gehad en verder ook niets. had 8 september een positieve test in handen. ik zou er een testje aan wagen meid!! succes!