mei / juni 2012 mama's

Discussion in 'De mama's' started by Saar22, Jun 29, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. miffy

    miffy VIP lid

    Jun 15, 2011
    7,746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    Hier gaat het redelijk, wel weer spugen pfff
    wel naar school geweest en weer hoofdpijn
    dus schiet niet zo op :(

    uhm cocko,
    bellen!!! je bent eigenlijk nooit positief over ze en juist met kinderen is het belangerijk dat de zorg goed is
    dus bellen, misschien hoeven daardoor andere ouders dit niet meer mee te maken
     
  2. Bandietje81

    Bandietje81 Actief lid

    Feb 16, 2012
    244
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hai allemaal!

    Wat een leuke foto,s van jullie meisjes zag ik langskomen!
    Cocko, wat een gedoe toch met die arts zeg.. Hopelijk belt ze morgen gewoon en anders echt een klacht indienen hoor! Het gaat wel om je kind he!
    Sterkte voor je sm morgen. Hopelijk dit keer minder last als de vorige keer!
    Saar, wat een mooi buikje zeg! Grappig dat je kleintje zo druk is! Zal soms wel pittig zijn voor jou!
    Bailey wat leuk dat dino ook steeds meer naar de honden trekt. Tessa heeft dat hier ook met de katten. Alleen vinden die dat wat minder :)
    Miffy hoe is het met jou?
    En met jou Ab?
    Wij hebben een heerlijk weekend gehad. Zaterdag kwam mijn lief weer thuis. Heerlijk. Zondag ochtend visite met allemaal kindjes, en in de middag naar de kinderboerderij. Tessa heeft genoten en moest steeds hard lachen om de geiten!
     
  3. Bandietje81

    Bandietje81 Actief lid

    Feb 16, 2012
    244
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh, miffy, net tegelijk.. Balen dat je nog zo misselijk bent en moet spugen...
    Helpen de medicijnen toch niet zo? En hoofdpijn is ook niet leuk..:(
    Beterschap!
     
  4. miffy

    miffy VIP lid

    Jun 15, 2011
    7,746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    Zonder die medicijnen zou ik nog veel meer spugen :(
    hoopte nu ook gewoon dat het minder zou worden nu ik de 17weken behaald heb
    maar voorlopig zie ik dat niet gebeuren
     
  5. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Miffy: Joh alweer 17 weken, wat gaat het hard he?! Al zo de 20 weken echo. Maar wat balen van je hoofdpijn en misselijkheid zeg, je zou zeggen dat dat wel een keer over zou mogen zijn.

    Bandietje: Mijn ribben hoeven het nog niet zo te ontgelden aangezien de kleine graag in stuit ligt, dat scheelt nog wat;). Fijn dat je lief weer terug is. Geiten zijn ook leuk. Was ze er helemaal niet bang voor?
     
  6. cocko

    cocko Fanatiek lid

    Apr 21, 2011
    3,594
    19
    38
    Ergens in Nederland
    Miffy: wat balen van je misselijkheid en hoofdpijn.. zit niet mee zo he!! Wel fijn dat die medicijnen ietsje helpen tegen het spugen maar toch, wat zul je je beroerd voelen..
    Maar wel bijna de 20 weken echo he!! Is wel leuk om naar uit te kijken!

    Bandietje: haha vond Tessa de geitjes zo grappig dan? :D Zijn ook gekke beestjes eigenlijk he!

    Allen: ik ga morgen bellen. Overlegd met manlief en hij zei ook gewoon de klachtenlijn bellen.. Dus ben benieuwd wat er gaat geschieden..
     
  7. cocko

    cocko Fanatiek lid

    Apr 21, 2011
    3,594
    19
    38
    Ergens in Nederland
    gebeld hoor meiden!! ;) ben benieuwd wanneer ik een telefoontje ga krijgen van de ka.
     
  8. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Aaah goedzo cocko. Wat zeiden ze erover?
     
  9. cocko

    cocko Fanatiek lid

    Apr 21, 2011
    3,594
    19
    38
    Ergens in Nederland
    Moest eerst uitleggen waarom ik belde dus het hele verhaal gedaan. Toen zei ze dus dat ze me helemaal begreep en dat dit niet de bedoeling was. Ze ging direct een mail sturen naar die arts met de vraag of ze zsm kon bellen. Ik had er wijs aan gedaan om te bellen in ieder geval. Dus nu maar afwachten.
    Is niks voor mij hoor, zulke telefoontjes plegen! Brr..

    Nu weer dochter op gaan halen op school. Zoon is bij oma en opa want zij zijn 44 jaar getrouwd vandaag. Hij wilde zo graag blijven eten want z'n nichtje en tante (mijn zus dus :D) waren er ook en vond hij helemaal leuk.
    Dochter is echt onwijs moe van school. Is best veel natuurlijk, ineens 4 dagen naar school. Daarnaast doet ze heel erg haar best omdat ze wat traag was met d'r werkjes en ze wil altijd alles goed hebben dus nu ging ze echt d'r best doen.. En heel veel kindjes 'trekken' aan haar omdat ze allemaal willen spelen met haar.. Ze is echt bek af gewoon.:(
    Nu kwam er weer een moeder of ze morgen hele dag mocht spelen daar. Heb er een middagje van gemaakt hoor, zo komt ze helemaal niet aan d'r rust.

    Sorry hoort niet bij dit topic eigenlijk he...
     
  10. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Kijk dat moet je hebben. Het is ook niet leuk zulke telefoontjes, maar ze reageren wel onwijs goed. Dan zie je maar dat het nut heeft. Als zij het niet weten dan kunnen ze er ook niemand op aan spreken. Hopelijk word je nu snel teruggebeld.

    Gefeliciteerd met je ouders. Hoe is het bij je schoonmoeder gegaan of kan ze daar nog niks over zeggen zo kort na de chemo. Snap best dat je dochter moe is en dan ook nog zo populair;) Middagje kan toch ook prima toch? Ze moet ook nog helemaal wennen, want dit is de 3 week school toch? Of al de 4e? Maar 't is ook pittig voor die kleintjes.
     
  11. Bailey1987

    Bailey1987 Fanatiek lid

    Jan 9, 2012
    1,488
    0
    0
    Mama sinds 12 juni! Docente
    Goed gedaan Cocko! En zo'n populaire dochter :) vernoeiend maar lijkt me wel heel fijn als je merkt dat ze makkelijk vriendjes maakt.
     
  12. miffy

    miffy VIP lid

    Jun 15, 2011
    7,746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    Cocko,
    wat vervelend dat ze zo populair is dat ze er juist moe van word,
    maaar ook wel gezellig

    wij zijn net terug van cb,
    ze woog 8170gr en was 73,5 cm
     
  13. cocko

    cocko Fanatiek lid

    Apr 21, 2011
    3,594
    19
    38
    Ergens in Nederland
    #4093 cocko, Sep 17, 2013
    Last edited: Sep 17, 2013
    Miffy: en was Ninthe nu gegroeid? Wel mooi gewichtje toch?!
    Ik weet niet haar lijntje natuurlijk maar volgt ze die wel?

    Ego: SM heeft niet gelijk klachten na de chemo's. Morgen is ze dan wel wat hangerig maar de echte klachten komen pas na een dag of 6 - 7.. Dus het blijft wel spannend of ze tegen deze dosis wel kan.

    Ego 2: ze belde binnen het uur terug! :D wow dat werkt toch wel, zo'n telefoontje. Excuses hier, excuses daar. Uitgepraat en duidelijk gemaakt nu hoe en wat. HB was weer gestegen gelukkig. 16 okt afspraak en dan wordt hij weer gewogen en gemeten. Als hij dan niet goed gegroeid is, gaat er weer een vetbalans plaatsvinden. Ze gaat hem ook inbrengen op het team van alle artsen dus niet alleen de MDL-artsen.
    Ben benieuwd wat ze ervan denken.
     
  14. Ikdus

    Ikdus VIP lid

    Aug 1, 2008
    10,695
    15
    38
    Bandietje fijn dat jullie weekend zo geslaagd was!!!

    Saar mooi buikje

    Miffy echt balen zeg zo ziek pffff. Moest N extra komen bij het cb ?

    Cocko goed dat je gebeld hebt en direct terug werd gebeld. Ben benieuwd hopelijk is je zoontje goed gegroeid.
    Leuk dat je dochter zo populair is maar kan me voorstellen dat het vermoeiend is knap dat ze haar werkjes af wilt hebben optijd.

    Hier gaat onze opvang verhuizen naar een andere vestiging. Mooier en groter, hoop dat de groepen en juffies bij elkaar beetje blijven. Is wel de bedoeling maarja zr kon niets beloven. Nouja gelukkig is R heel makkelijk.
     
  15. cocko

    cocko Fanatiek lid

    Apr 21, 2011
    3,594
    19
    38
    Ergens in Nederland
    Ikdus: hmm dat zijn echt van die baalsituaties vind ik zelf.. als opvang ed gaat verhuizen.. je moet maar hopen dat alles hetzelfde blijft, kids raken vaak van slag. Hopelijk R niet inderdaad, wel handig dat ze makkelijk is hoor! :)
     
  16. miffy

    miffy VIP lid

    Jun 15, 2011
    7,746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    Ze was nu 285gr aangekomen en 2cm gegroeid in 2maanden tijd,
    Dit was idd extra controle vanwege gewicht en lopen
    Maar cb vond alles weer goed, ik twijfel nog steeds over der groei....
    Maaar dat zal vast blijven
     
  17. Ikdus

    Ikdus VIP lid

    Aug 1, 2008
    10,695
    15
    38
    Zolang ze haar eigen lijntje volg. R was in ruim 1,5 mnd geloof ik 100 nog wat gram aangekomen. Naja zal wel.

    Cocko ergens baal ik ook wel hoor. Maar het is niet veel verder er vandaan en het is de bedoeling (afhankelijk van de ouders) dat de groep gewoon verhuisd. De meeste ouders waren positief dus dat scheelt.
     
  18. cocko

    cocko Fanatiek lid

    Apr 21, 2011
    3,594
    19
    38
    Ergens in Nederland
    Miffy: niet te sterk letten op de groei enzo hoor. C was in drie maanden tijd ook maar 200 gram aangekomen, moest nogmaals gewogen worden omdat ze niet konden geloven dat het zo weinig was.. Ach ik maak me er niet al te druk om. Zolang ze levendig, energievol en vrolijk zijn, is er geen reden tot zorg hoor!
     
  19. Saar22

    Saar22 Niet meer actief

    Miffy: 200 gram is toch best mooi? Qua lengte valt het best wel mee trouwens. Maar als je je toch zorgen blijft maken zou ik het bespreken met de huisarts. Maar het zal ook niet helpen dat ze zo loopt, want dan verbruiken ze ook meer energie. Maar ze liep nu wel goed dus als ik je goed begrijp?

    Cocko: Spannend dus nog met je sm. Hopelijk gaat het meevallen en kan ze door met de behandelingen! Zo die arts heeft echt een raket onder de kont gekregen. Afwachten dus nog weer, wel fijn dat zijn HB gestegen is.

    Ikdus: Wat spannend zo met de opvang. Hopelijk blijft ze bij haar juffen, want dat is natuurlijk het prettigst!

    Hier nu ineens een blauwe plek in mijn lies, of ineens het valt me net pas op. Zou het spataderen zijn? Heb ook al even een topic geopend in gezondheid bij zwanger, maar ben er een beetje bang voor:(
     
  20. Bailey1987

    Bailey1987 Fanatiek lid

    Jan 9, 2012
    1,488
    0
    0
    Mama sinds 12 juni! Docente
    Hmm saar dat zou ik zo niet weten, ik heb een spatadertje in mn been, maar dat was nooit een blauwe plek.

    Bandietje, helemaal vergeten sorry! Fijn dat jullie zon heerlijk weekend hadden!

    Proud, hoe bevalt het werken weer?

    Ikdu, fijn dat R zo makkelijk is hoor. Hopelijk nu dan ook.

    Cocko, wat fijn die snelle reactie! Hopelijk gaat de rest van het contact dan nu ook beter. Ook fijn dat ze het met meer artsen gaan bespreken! Spannend met je sm, hopelijk valt het de keer minder zwaar (al lijkt het me psychisch ook enorm zwaar)

    Edit: miffy, snap dat je zelf zorgen kan maken want je wil gewoon het beste natuurlijk. Maar het klinkt toch wel als een mooie stijging?
     

Share This Page