Zwanger willen worden clubje augustus 2013

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Seit, Aug 16, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Samsie

    Samsie Fanatiek lid

    Nov 11, 2012
    1,634
    3
    38
    NULL
    Noord-Holland
    Ik kan niet geloven hoe geduldig jij bent! Knap hoor! Test je dan wel in de morgen?

    @lillifee....positieve spanning neem ik aan?

    @Derde..je maakt het nu alweer spannend! Ik hoop het zo voor je! Probeer in mijn vakantie mee te lezen! Ben zo benieuwd!

    @Seit...je had je ei wel al gehad toch?

    @DebJjJ...fijn dat de kleine man niets mankeert! (Leuke naam trouwens!) hopen dat ie niet teveel last heeft van de prikjes!
     
  2. Angelique29

    Angelique29 Actief lid

    Jun 30, 2013
    466
    0
    0
    Leerling verzorgende ig, warande zorginstelling
    Wijk bij duurstede
    Ja dan word het wel in de ochtend.. Mijn man is vrijdag jarig dus als het dan een mooi dikke streep is is het ook gelijk een mooi verjaardags cadeau :D
     
  3. Samsie

    Samsie Fanatiek lid

    Nov 11, 2012
    1,634
    3
    38
    NULL
    Noord-Holland
    Haha, dat zou wel echt een geweldig kado zijn! Ik duim voor je!
     
  4. ikkewil

    ikkewil Lid

    Aug 9, 2013
    45
    0
    0
    Zuid Holland
    Jemig, even 2 dagen niet gelezen en gelijk ruim 10 pagina’s.
    Even alles doorlezen en op iedereen reageren hoor.

    @ Angelique29, ohhhh je houd t nog steeds spannend. Maar alvast voorzichtig gefeliciteer.
    @ rozaly, jou gevoel herken ik. Kwaaltjes bij het leven maar toch onzeker zijn. Komt bij mij denk ook door de mk die ik gehad heb.
    @lilychiara, hebben jullie al een hartje kunnen horen? (hoewel het natuurlijk nog wel vroeg is.)
    @lillifee, moeilijk zeg keuze maken voor een auto, maar hoe oud zijn jou andere kids dan? Want het scheelt heel erg of je alleen nog een verhoger hebt of 3 grote stoelen zeg maar.
    @droppie drie, ik ga morgen mvm bellen. Ik zet de flessen op dinsdag ochtend voordat ik naar werk ga beneden in de flat in groene tassen die ik bij de flessen kreeg. Wij hebben ook wat jongeren in de flat, maar so be it. Ik heb vorige zwangerschappen geen vragen gekregen erover, dus ga deze keer ook gewoon weer meedoen. Zolang er niemand in je flat contact heeft met je familie lekker maling aan laten hebben. De meeste durven dan toch niet te vragen waarom die flessen daar staan. Als ze zelf nooit hebben meegedaan weten ze niet eens wat het inhoud.
    @derde, op het wachtbankje… spannend. En idd lekker je lichaam laten gaan en niet naar luisteren. Je weet het toch niet…. Mijn duimen draaien (maar dat doen ze voor iedereen)
    Hebben ze bij jullie ook geen verzamelpunt? Ik zou het hier als ik het niet in de flat wil zetten bij iemand langs kunnen brengen, en daar dan ook lege mee vandaan nemen.
    @kokosnoot. Balen meid. Hopen op de volgende ronde… idd nieuwe ronde nieuwe kansen.
    @samsie, heerlijk joh, zo weinig klachten. Wanneer gaan jullie op vakantie dan? En ben je tegelijk zwanger met je schoonzus? Leuk joh!
    Jemig wat een helse nacht… tsja, eigenlijk moet je niet teveel nadenken over wat mis kan gaan. Het is altijd mogelijk. Ik probeer me beetje ingetogen te houden tot we een goede 12 weken echo hebben. Ik kan ook nog niet super blij zijn zeg maar.
    Ik heb het ook ijskoud de hele tijd… Dus zal ook wel een zwangerschapsklacht zijn denk.
    @debjjj, jemig, dat is schrikken geblazen. Ben je de nacht nog een beetje doorgekomen met m?
    @meiske, wat krijg jij al vroeg een echo joh? Hebben ze apparatuur bij de vk? Zou wel inderdaad een leuk moment zijn om te vertellen met een verjaardag, dan heb je gelijk iedereen bij elkaar.

    @hier: Ik geloof dat ik iedereen zo wel gehad heb.
    Ik ben de afgelopen dagen flink druk geweest, maandag extra gewerkt (clienten omgekleed in het zwembad). Deed te tillift het niet. Er moest dus getild worden, dus ik zeg, dan doe ik niet. Vraagt een collega van mij, goh is er iets waar ik nog niet van afweet…. GRRRR JAAAA. Helaas, zij weet het nu en de fysio die erbij stond dus ook. Ik heb het al aan sommige op werk moeten vertellen. Degene die de planning maakt bijv. Ik heb met mijn teamleider afgesproiken dat ik nog wel extra wil werken op maandag maar niet meer zwemmen ivm mijn bekken. De roosteraar was hier nog niet van op de hoogte en had mij zo ingepland… Ach, het loopt dus allemaal niet zoals ik het wil.
    Vandaag ook weer geholpen in het zwembad, en heb nu dus al last van mijn bekken. Met mijn mk in april liep ik met 7 weken ook al bij de fysio, dus ben benieuwd/
    Verder klachten als de hele dag misselijk en koud spelen hier vooral.

    Ook ben ik bezig met een kadoo pakket voor mijn schoonzusje en zwager, ik heb al een badcape gemaakt, nu ben ik bezig met wikkeldeken en ga nog spenendoekje en slabbetje maken enzo. Zit op naailes ;) is erg leuk allemaal….
    Ik lig nu al heerlijk languit in bed en ga zo al lekker op tijd slapen. Heerlijk.
    Dames, ik kan echt soms niet elke dag reageren, maar doe me best om hier zo vaak mogelijk te komen.
    Maandag 7 oktober trouwens vroege echo bij gyn, en morgen afspraak maken bij vk, mvm en fysio… Het houd me wel lekker bezig zo.

     
  5. Seit

    Seit Fanatiek lid

    Feb 12, 2011
    1,996
    0
    0
    Geldrop
    Ik twijfel. Dacht dat ik m zondag heel duidelijk voelde, maar heb nu nog steeds het gevoel dat hij moet springen (ongi achtige buikkrampen) en eigenlijk nog geen rekbaar slijm ontdekt de afgelopen dagen. . Misschien deze ronde alsnog laat mn ei. Vorige ronde ei op cd 19 met een lf van 10 dagen..
     
  6. LilyChiara

    LilyChiara Actief lid

    Apr 14, 2013
    147
    0
    0
    Zo he! Een heel verhaal Ikkewil ;) Maar vk heeft nog niet naar het hartje geluisterd, daar was t nog te vroeg voor helaas. Dus wachten tot de 26e dan krijgen we de echo! Vandaag noodgedwongen 2 collega's op de hoogte moeten brengen van mn zwangerschap.. Ik werk met kinderen en er was een kindje waarvan ik bang was dat deze de 5de ziekte heeft. Hij had rode vlekjes op zn wangen en wat lichte verhoging. Verder geen vlekjes op zn lijf dus waarschijnlijk had hij gewoon wat schrale wangen door t koude weer. Maar ik wil absoluut geen risico nemen en ben dus eerder weggegaan om bij de vk een formulier op te halen zodat ik morgen bloed kan laten prikken om te kijken of ik antistoffen heb. Pfff wat een gedoe zeg... had het nog even geheim willen houden maar dat gaat dus niet.

    Wat leuk dat je zo crea bezig bent! Plaats je een foto als je t af hebt? :)
     
  7. ikkewil

    ikkewil Lid

    Aug 9, 2013
    45
    0
    0
    Zuid Holland
    Oh, jij werkt met kinderen, ja dan moet je voorzichtig zijn idd, en ik vroeg het me inderdaad af of ze het hartje al konden horen.
    Ik werk met lichamelijk gehandicapten en helaas op 3 locaties, dus ben bang dat het al door de wandelgangen gaat. Dus twijfel heel erg om gewoon al mijn collega's alvast via mail op de hoogte te brengen.
    Zodra ik mijn foto leeghaal (staat ook de test op) ga ik even proberen foto's te uploaden hier.
    Ik was afgelopen maand 12,5 jaar in dienst dus van dat geld en vvv bonnen die ik had liggen heb ik naaimachine gekocht. Echt super om een eigen machine te hebben die je zo kan pakken.
     
  8. Rozaly

    Rozaly Bekend lid

    Apr 26, 2011
    736
    0
    16
    @ rozaly, jou gevoel herken ik. Kwaaltjes bij het leven maar toch onzeker zijn. Komt bij mij denk ook door de mk die ik gehad heb.


    Ik denk dat je Rozanna bedoelt ;)
     
  9. ikkewil

    ikkewil Lid

    Aug 9, 2013
    45
    0
    0
    Zuid Holland
    Sorry rozaly :(
     
  10. TieMar

    TieMar Niet meer actief

    Sorry meiden, dat ik hier al ff niet ben geweest.
    Het is heel druk op t werk, en vrijdag gaan we op vakantie.
    Daarna heb ik weer de tijd!

    Dames, kom op! Op roze komende tijd he!
     
  11. meiske1988

    meiske1988 Fanatiek lid

    Jul 23, 2013
    1,742
    922
    113
    Female
    omg venlo
    Ja, herken het dat het bijna onmogelijk is om het helemaal geheim te houden.

    Hier een beetje een vanmiddag/avond. Flink last van obstipatie, gepaard met buikpijn en gepaard met bloed (sorry voor de details). Was eerst ff bang dat het een mk. Was maar gelukkig bloed van ontlasting. Wel nog steeds vervelende krampen en ongerust. Vanavond bij de supermarkt direct pruimen en activa gehaald. Hopen dat deze snel werken.

    Sorry voor mn geklaag...
     
  12. LieslVdB

    LieslVdB Bekend lid

    Aug 11, 2013
    599
    0
    0
    NULL
    België
    @debjjj ja herken ik ook wel dat je teleurgesteld bent als de ovulatietest neg is, hahaha zelfs al verwacht je je ei nog niet, heb ik ook, zit denk ik in de mens ingebakken om te willen slagen voor elke test of zo, :) maar als die dan wel positief is, ben je zo blij als een klein kind

    @ikkewil, ja kan begrijpen zeker met jouw werk dat je het soms niet kan verzwijgen, ook al wil je....ben benieuwd naar je naaiwerkjes, leuk zo'n creamensen, heb het zelf helemaal niet in me, wel een gemis

    @seit, voor zekerheid dan toch nog wat klussen, stom als je je eitje zou missen dan

    @meiske veel succes, misschien ook kiwi's halen, hopelijk gaat het snel beter, had tijdens mijn zwangerschap aambeien pfffffffff
    normaal nooit last van, maar met de kiwi's ging het beter
     
  13. Samsie

    Samsie Fanatiek lid

    Nov 11, 2012
    1,634
    3
    38
    NULL
    Noord-Holland
    @Seit....gewoon doorklussen! En moet eerlijk zeggen dat ik in mijn vruchtbare dagen niet echt doorzichtig slijm had....dus wellicht is deze ronde gewoon anders?

    @ikkewil...balen meis! Aan de andere kant gaat je gezondheid en die van de beeb natuurlijk voor. Het is dan helaas niet anders.

    @Meiske...we zijn hier voor elkaar...dus klagen mag ;) Wel heel vervelend. Je kan als de pruimen en activia niet werken ook de roosvicee gebruiken. Is een speciale variant van voor wanneer je verstopt zit. Of...maar dat is misschien een laatste redmiddel, dulcolax. Staat op de verpakking dat voor zover ze weten het geen kwaad kan bij zwangerschap. Maar zeg ik...is misschien wel echt een laatste optie. Hopen dat het niet nodig is!

    Ik heb vannacht behoorlijk goed geslapen. Maar 2 keer wakker geweest en gok dat ik hoe dan ook 8 uurtjes slaap heb gepakt. Daar kan een mens zich goed bij voelen zeg! Althans, het eerste uurtje. Ben nu weer moe ;)
     
  14. Lillifee

    Lillifee Actief lid

    Aug 11, 2013
    231
    0
    0
    Mooie testen samsie!
    Nee helaas geen positieve spanning! Die vorige x heeft er zo ingehakt dat ik nu heel bang ben... Ik wil er eigenlijk niet heen, ik wil niet nog een keer die boodschap krijgen 😢
    Hahahaha herkenbaar samsie van dat slapen en eerste uurtje 😄

    Seit misschien een beetje te veel gevreeën de afgelopen tijd?

    Wat een geduld angelique! Verder geen bloed meer gezien?
    Ik duim voor je!

    Ikkewil mijn andere kinderen zijn nu bijna vier en bijna twee.
    De oudste zit nu in een groep 3 stoel dat is zeg maar een stoelverhoger met aan de zijkanten en hoofd nog bescherming. Hier kunnen ze in tot 12 jr. Maar gaan er vaak wel eerder uit. Voorlopig willen we haar er wel in laten zitten kinderen zijn zo kwetsbaar en smakken met een ongeluk anders tegen het raam etc.
    Wat vervelend dat ze er op zon manier achter komen :( hopelijk krijg je deze keer niet zo'n last!
    Leuk al die dingetjes maken, knap hoor!

    Spannend lilychiara met de vijfde ziekte ... Hopelijk heb je het al gehad!

    TieMar fijn weer even wat van je te horen! Waar ga je heen op vakantie?
    In ieder geval heeeel veel plezier!

    Vervelend meiske :(

    Hier mega onzeker... Ik voel eerst mijn baarmoeder groeien maar nu een aantal dagen niet gevoeld... Ben dan zo bang dat het vruchtje gestopt is!
    Pff nog een lange dag en dan de verlossende echo ... Zit het goed of niet?
     
  15. LieslVdB

    LieslVdB Bekend lid

    Aug 11, 2013
    599
    0
    0
    NULL
    België
    zal wel lillifee, veel succes met de echo!

    hier EINDELIJK maandstonden voorbij, pff nog nooit zo lang geduurd..........benieuwd wanneer ik dan nu mijn ei heb!
     
  16. Samsie

    Samsie Fanatiek lid

    Nov 11, 2012
    1,634
    3
    38
    NULL
    Noord-Holland
    T komt vast goed Lillifee!
    Dikke knuff :) Hoe laat moet je?

    @Liesl....fijn! Op naar je ei! :)
     
  17. DeBJjJ

    DeBJjJ Fanatiek lid

    May 13, 2012
    1,050
    0
    0
    thuismoeder/Post
    oldenzaal
    @ liesl , volgens mij gaan wij gewoon harstikke gelijk lopen!! :D , mijn ovu testen zijn nog lichter dan licht dus ik verwacht hem niet snel :(
    dus ik moet maar weer even mevrouw ik heb veel geduld spelen :D
     
  18. DeBJjJ

    DeBJjJ Fanatiek lid

    May 13, 2012
    1,050
    0
    0
    thuismoeder/Post
    oldenzaal
    @ ikkewil ,
    Ik ben de nacht wel wat onrustig gaan slapen , maar ik had hem 2 keer gecontroleerd , en 1 keer ff goed wakker gemaakt , dus het zat wel goed . smorgens was ie ook lekker vrolijk , ik ben denk ik een zenuwpees als me zoontje valt.. ik ben dan ook echt ff de weg kwijt :p
     
  19. Seit

    Seit Fanatiek lid

    Feb 12, 2011
    1,996
    0
    0
    Geldrop
    Warme appelmoes of verse jus d orange wil ook wel eens helpen tegen obstipatie. Succes!
    Het bloed bij de ontlasting kan komen doordat je teveel 'drukt'. Neem de tijd! Zeker als je wat verder in je zw.schap bent, ivm kans op aambeien. :)
     
  20. Seit

    Seit Fanatiek lid

    Feb 12, 2011
    1,996
    0
    0
    Geldrop
    Wat fijn dat je vannacht goed hebt kunnen slapen. Een goede nachtrust is heel belangrijk!
     

Share This Page