Naja de titel zegt t eigenlijk al, vanaf welke leeftijd begonnen jullie kindjes een beetje door te slapen 's nachts? Ik hoor zoveel verschillen om me heen dat ik er wel nieuwsgierig naar ben geworden vandaar dus deze vraag. Ben benieuwd. Groetjes Simke
Met 6 weken sliep Marleen door. vanaf 12 tot 6 uur. Van lieverlee heeft zij vanzelf die tijden langer gemaakt en met 3 maanden sliep ze klokje rond.
Dat zijn wel extreem vroege leeftijden zeg! Ik dacht dat de meeste kindjes pas later doorslapen. (ik hoor ook steeds verschillende dingen hierover). Mijn dochtertje is bijna 8 weken en slaapt nog niet door. Maar ze is wel al van 7 naar 6 voedingen en dat vind ik al heel wat! Ik maak me er niet druk om, babytjes regelen het zelf heel goed. groet Amber
Hier begint het nu pas een beetje te komen. Vannachtrvoor het eerst van 23.15 uur tot 06.00 uur ( oude tijd ).
Ik zal het gemiddelde weer wat omhoog halen. Bram sliep met 2 maanden af en toe een nachtje door en vanaf een maand of 3 elke nacht.
Luuk sliep vanaf 9 weken door en is met 4 maanden weer begonnen met komen. Niet voor eten maar voor zijn speen! Liefs
Nou hier pas met 3,5 maand! Diegene die nu gereageerd hebben zijn idd erg vroege doorslapers hoor! Volgens mij is het gemiddelde toch ergens rond de 2/3 maanden...!
*jaloers*! Hier slaapt de kleine meid nog steeds niet door hoor! Het is een paar keer gelukt van 2330 tot 6 uur, maar dat is misschien in t totaal 3 keer gelukt. Sinds ik aan t werk ben (2 weken) komt ze zelfs weer 3 keer per nacht.........MOE! Maar ja, het went uiteindelijk wel en als ik die lieve oogjes zie 's nachts dan is het ook weer goed. Succes! Groetjes Cindy
hhmm durf het bijna niet te zeggen,maar eigenlijk al vanaf twee weken. de eerste week sliep hij al van 24.00 tot 0600, toen een weekje niet. toen hij twee weken oud was ben ik hem 5 flessen gaan geven en sindsdien slaapt hij weer van 2400 tot 0600. eerlijk is eerlijk er zit iedere week wel een nachtje bij dat hij bv om 0500 komt maar dat uurtje pakt hij dan overdag weer terug. ik hoop dat het zo blijft! liefs joyce
Dano sliep vanaf 8 weken 6 uur achter elkaar. dat noemen ze doorslapen. nu slaapt ie al vanaf week 13 al 12 a 14 uur per nacht!
Mijn dochter sliep van dag 1 tot 10 door, dat moest zo op de kinderafdeling waar ze lag. Toen we thuiskwamen heb ik haar gewoon nachtvoedingen gegeven. Net als haar broer sliep ze rond 6 maanden regelmatig door, maar tot een jaar of 3 werd ze nog regelmatich 's nachts wakker.
Jesper sliep vanaf de dag voor hij 1 maand was door. Ik bedacht toen dat ik hem wel eens 2 borsten kon voeden, bij de laatste voeding...toen sliep hij ineens door! Dus sindsdien krijgt hij gewoon alle voedingen 2 borsten. Nu is hij vandaag 2 maanden en heeft hij vanacht zowat het klokje rond doorgeslapen...kan dit kwaad denk ik dan? Ik maakte hem dus gewoon wakker vanmorgen om tien voor tien! Hij zit meestal op 5 voedingen per dag maar soms ook wel eens 4 op een dag. Hij is verder goed wakker en erg allert!