zijn er nou echt mensen hier die verbaasd zijn dat ts niks had gedaan? ze had haar kindje bij zich! sorry hoor maar je kind gaat voor.... heel zielig voor die vrouw maar stel nou dat ts ook in elkaar gebeukt werd..staat haar kindje langs de kant te kijken.
Er zelf tussen springen had ik niet gedaan maar wel kenteken noteren, foto's maken en de politie bellen en je daarna over het slachtoffer ontfermen. Ik mag hopen dat je niet bent doorgelopen.
Nou, ik snap wel dat TS niet meer reageert met al die heftige reacties in het begin. Ik hoop dat ze verder leest en dan beseft dat er ook normaal gereageerd wordt. Ik zou niet weten hoe ik zou reageren, maar ik zou idd ook mijn kind niet alleen laten staan, dus daarin heeft TS (mijns inziens) goed gehandeld. En voor een volgende keer, net wat Devilschase zegt, politie bellen, kenteken noteren en signalement daders doorgeven... Maar misschien had TS dat wel gedaan...
Wat een reacties,... Wat had TS dan moeten doen? Erop afvliegen of er iets van moeten zeggen met de kans dat die 2 tokkies op haar of nog erger op haar baby afvliegen? Mijn eerste gedachte was ook van "duehhhh waarom doe je dan niks?" Maar toen stelde ik me in haar plaats voor met mijn baby en ik denk dat mijn reactie dan identiek hetzelfde zou zijn. Nummerplaat noteren zou ik dan doen maar dan moet je er op dat moment ook aan denken
Ik las je verhaal en dacht meteen oh meis jij gaat wat reacties krijgen....gelukkig heeft de meerderheid begrip voor je natuurlijke reactie. Wat heftig dat je dit gezien hebt. Kan me heel goed voorstellen dat je verstijft is 1 van de 3 natuurlijke reactie's. Je zou voor de vrouw, maar ook voor jezelf toch nog wat kunnen doen! Namelijk alsnog de politie bellen. Leg ze uit wat je gezien hebt, wat je nog weet van de daders, hun auto en het slachtoffer. Ik hoop dat er wel iemand is geweest die de vrouw geholpen heeft.... Die 2 daders.....walgelijk en triest zijn ze! Een vrouw op leeftijd is een makkelijke prooi. Daag ze uit om dat is bij mij te proberen, reken maar dat ze beide een heel groot probleem hebben.
Dit dus. Maar ook ik heb begrip dat je er niet op af bent gegaan, de veiligheid van mijn eigen kinderen gaat toch echt altijd vóór. Maar er zijn dus nog andere nuttige dingen die je hopelijk hebt gedaan of in elk geval een volgende keer dan misschien wèl doet. Sterkte met het verwerken meid!
Jeej wat een reacties, gelukkig ook mensen die het ook begrijpen dat je in zo'n situatie inderdaad soort van verstijft. Ik was helaas mijn mobiel vergeten want anders had ik inderdaad fotos/filmpjes gemaakt. Het duurde ook maar echt een halve minuut en ze scheurde weg met de auto. De mevrouw die aardige klappen kreeg liep zelf ook gewoon gelijk door, scheldend.. Ook verstijfd van wat er net gebeurd was denk ik. Het was op een best wel drukke parkeerplaats, ik stond met een kinderwagen met mijn baby maar er liepen genoeg andere mensen maar gewoon niemand deed wat. Ik heb me heel de avond rot gevoeld doordat ik niks gedaan had. Ik durfde gewoon niet mijn baby alleen te laten of het risico lopen dat ze mij wat deden of mijn baby.
Het grappige is dat ik nergens lees dat iemand zegt dat TS er tussen moet springen! Ik zou dat ook nooit aanraden, zeker niet met een baby/kind erbij. WEL vind ik dat je de plicht hebt om 112 te bellen oid. Ook als je met een baby/kind bent, dat maakt in mijn ogen namelijk weinig uit voor het bellen van 112.
@varis mss kende ze elkaar, zoals je t nu beschrijft dat die vrouw gewoon vloekend verderloopt. K weetnie maar komt zo over bij mij. En trouwens ik zou ook compleet verstijven dus ik begrijp je volkomen.
Och en voor het gemak gaan velen er ook nog maar even vanuit dat iedereen àltijd een telefoon op zak heeft
Ik kan echt heel goed begrijpen dat TS er niet tussen is gesprongen. Zou ik ook niet gedaan hebben. Met dat tokkievolk wil ik echt helemaal niks te maken hebben, want voor je het weet, weten ze je thuis te vinden. Anoniem politie bellen zou ik wel doen.
Begrijpelijk dat je niets deed. Zelf heb ik veel te maken met agressie in mijn werk, ben niet bang aangelegd. Maar met mijn kind(jes) erbij is het een ander verhaal. Misschien had ik wel hard geschreeuwd dat ze moesten stoppen. En idd politie bellen, foto's maken en me ontfermen over die mevrouw! Hoop dat het weer een beetje gaat met je! Sterkte!
Hallo wat een reacties lees ik zeg! Ze heeft een baby van 4 weken, moet ze die zomaar alleen laten staan, dat zou ik dus ook echt nooit doen! Wel had ik zelf 112 gebeld...helemaal niks doen kan ik niet.
Ik zou sowieso even aangeven bij de politie dat je getuigen was van het hele gebeuren. Wellicht heeft die mevrouw daar wat aan.
Ik zou echt niks doen met mijn zoontje bij me . Maar zeker wel een winkel inrennen om hulp vragen , 112 bellen als ik geen telefoon had dus een winkelier 112 laten bellen .