Mud masters

Discussion in 'De lounge' started by joyce1980, Sep 26, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. joyce1980

    joyce1980 Fanatiek lid

    Oct 21, 2006
    2,308
    0
    0
    Aankomende zaterdag doe ik mee met de Mud masters,

    Een obstacle run van 12 km met allerlei obstakels die je moet overwinnen.
    Denk daarbij aan modder, tijgeren, klimmen, van hoogtes springen etc.

    Ik ben benieuwd of er hier meer dames zijn die hieraan meedoen!

    Groetjes Joyce
     
  2. Eriva

    Eriva Niet meer actief

    Ik niet, maar mijn schoonzusjes wel :).

    Veel plezier en succes!
     
  3. MvM1984

    MvM1984 Bekend lid

    Jan 27, 2011
    810
    1
    18
    Super zeg! Ik heb er pas net van gehoord maar wil me voor volgend jaar ergens een keer opgeven!
    Heel veel plezier en succes!
     
  4. Imensa

    Imensa Niet meer actief

    Veel plezier.

    Zou graag dat soort dingen doen. Helaas gaat dat hem niet worden in staat hoe me lichaam nu is.
     
  5. vivianbraak

    vivianbraak Niet meer actief

    En je doet dit vrijwillig? :p Nooit van gehoord lijkt me kei leuk!
     
  6. Lilotje

    Lilotje Bekend lid

    Aug 28, 2011
    541
    0
    0
    Superleuk! Ik ben nu zwanger dus lijkt me niet erg handig haha, maar als ik na de zwangerschap weer een beetje conditie heb opgebouwd wil ik ook een keer mee doen!
     
  7. Gaaf!! Maar 12 kilometer?? Wow!! :D

    Hoe heb je jezelf daarop voorbereid?? :)
     
  8. joyce1980

    joyce1980 Fanatiek lid

    Oct 21, 2006
    2,308
    0
    0
    Haha ja dit doe ik vrijwillig.

    Het is zo een jaar geleden ben ik weer gaan sporten, na 6 jaar niets gedaan te hebben en een lijf te hebben waar ik van walgde.
    In dat afgelopen jaar ben ik ontzettend veranderd, heel veel kennis opgedaan over voeding etc veel afgevallen, vetpercentage verlaagd, spiermassa aangemaakt, maar wat heel belangrijk is, ik ben mentaal veranderd.
    Vele malen sterker en vooral positiever geworden en dat is een behoorlijke rijkdom.
    Maar ik vond nog steeds niet dat ik trots op mezelf kon zijn. Dat bleef een groot struikelblok. En dat moest maar eens veranderen!

    Helaas kreeg ik een knieblessure, en moest geopereerd worden.
    Ik wist dat 8 weken na mijn ok er een run was van 19 km met 33 hindernissen, ik zag dat als mijn ultieme uitdaging, maar ook als onmogelijk 8 weken na een operatie. Ik kon voor de operatie nog geen 5 km rennen....
    Maar met dank aan manlief en mijn personal trainer, ik deed toen 3 keer per week bootcamp en kreeg van een vriend personal training, heb ik het toch gered.
    2 weken na de ok zijn we heel voorzichtig gaan trainen, 3 weken voor de run was ik sterk genoeg om weer zware trainingen aan te kunnen.
    Dus we gingen ervoor.
    Met mijn man en trainer naast mijn zijde, ze hebben de volledige rit met mij gelopen en daar waar nodig was kreeg ik van mijn trainer de nodige peptalk,heb ik die 19 km rennend afgelegd en alle obstakels overwonnen!!! ( ben de heren dankbaar)

    En ja hoor, ik was megatrots, want ik had het onmogelijke geflikt.
    Heel veel mensen vonden het onverantwoord, maar met een dosis zelfvertrouwen en vertrouwen van deze 2 heb ik het toch gedaan!

    En dat is het mooiste van deze runs, de overwinning op jezelf!!
    Het is heerlijk om door de moder te kruipen, vies te worden, het uiterste uit jezelf te halen!! Daarbij helpt iedereen elkaar om de hindernissen te overwinnen, want in mijn eentje kom ik die muren van ruim 2 mtr echt niet over, haha.

    Dus als het even kan dan doe ik mee met de runs!!
    Aan mezelf blijven bewijzen dat ik trots mag zijn op de weg die ik heb afgelegd en het is gewoon te leuk!
    Daarbij hoef je echt geen supertalent te zijn om ze te kunnen voltooien.
    Ik kan echt nog steeds geen 5 km rennen, maar door de obstakels heb je af en toe een pauze en red je het toch. En anders loop je gewoon een stukkie, niets mis mee!!

    Dus overmorgen ga ik met mijn neef en man weer heerlijk de uitdaging aan!

    En ik was dus benieuwd of er meerdere hier zijn die meedoen!!

    Sorry lang verhaal geworden....:-
     
  9. joyce1980

    joyce1980 Fanatiek lid

    Oct 21, 2006
    2,308
    0
    0
    @bolkje, mijn voorbereiding van de afgelopen weken was 1maal bootcamp, 2 maal krachttraining in de sportschool en 1 keer personal training, maar dat is niet speciaal voor de run, maar meer omdat ik het leuk vind.
    Wel neem ik anderhalve week voor de run complete rust, dus geen sport.
     
  10. angel229

    angel229 Niet meer actief

    Een vriend van ons heeft meegedaan. Heb youtube filmpjes gezien en respect! Knap dat je dit gaat doen!!
    Ik zie het mezelf niet doen, begin langzaam op te krabbelen uit tijd met zware BI.
     
  11. caromama

    caromama VIP lid

    Jan 23, 2007
    9,017
    5
    38
    Mij niet gezien, maar mijn man doet wel voor de tweede keer dit jaar mee. En ik mag daarna fijn de was doen! Haha!

    Succes alvast!
     

Share This Page