Oeh ja das helemaal vervelend donder! Bij ons is er tenminste nog iets wat wel helpt!! Saffira ik vind t echt super schattig!! ik heb ook al zitten denken wat ik wil dat onze man als eerste aan krijgt maar ik ben er nog niet over uit.. Misschien krijg ik t nog wel tijdens mijn babyshower haha laat de keuze nog even wachten.. Hier de hele avond al mega last van mn banden!! Volgens mij is mn buik ook weer aardig gegroeit!! Dus maar even een foto gemaakt haha daar is t topic officieel voor toch
Mooie buik elleinad... Ik had die van mij er laatst ook op gezet maar iedereen was zo druk met kletsen.... Hihi.. Ja misschien krijg je met je baby shower wel een super leuk pakje! Zou die idd even afwachten. Banden heb ik volgens mij amper last van... Zodra ik teveel doe krijg ik voor weeen, dus echte menstruatie krampen om de 5 a 10 min en dat dan gerust 3 uur lang. Ga bij de controle volgende week vragen of ze weer even een inwendig onderzoek wil doen, wil zeker weten dat het niets doet. M'n baarmoeder mond is al half verstreken en week, dus ja.. You never know. Donder: dat van dat eten... Voelt dat niet als letterlijk een "brok" in je keel..? Zo klinkt het wel.
Oh echt!! zet m dr nog een keer op Ik zeker ook een onderzoek vragen als je zoveel voor weeën hebt! Ik heb t wel af en toe maar gelukkig niet zo regelmatig en lang achter elkaar! Is toch wel fijn om even te checken dan of er idd niet al wat op gang aan t komen is! Hier net controle gehad.. Alles was goed! Kleine man ligt nog steeds lekker mn zn koppie op laag maar nog niet ingedaald.. Ik baal wel! Ik heb net de vervanging gehad van 1 van de eigen verloskundige die nu zelf met verlof is.. Helaas vond ik t echt een vervelende vrouw! ze behandelde me alsof ik een klein kind was door heel kinderlijk tegen me te praten en alles uit te leggen alsof ik achterlijk was ofzo.. Ze zal t vast lief bedoeld hebben hoor maar zo iemand hoef ik liever niet naast mn bed als ik lig te puffen haha en toen wilde ik een afspraak maken voor een pretecho omdat mn schoonmoeder t graag nog een keer wilde zien zei ze dood leuk nou dat zou ik niet doen hoor is geen bal meer aan nu... Wat!?!? Kijk dat je adviseert en verteld dat t misschien niet meer zo leuk is als in t begin omdat je natuurlijk nog maar een klein deel van je uk kan zien en niet meer helemaal snap ik maar ik vond deze reactie echt vreemd!! Ik heb alsnog aangegeven t graag te willen en toen ging een beetje mokkig kijken wanneer t kon kwam ze alleen met tijden overdag dus ik leg uit dat mn schoonmoeder en vriend dan gewoon werken en dat dus niet kan zuchtte ze heel diep.. Nou toen was ik klaar mee ik dacht ik bel maandag wel als t zo moet hoeft t van mij niet! Ik heb ook wel laten merken dat ik t niet leuk vond hoor daaagg!! Dan heb je aan mij de verkeerde haha Nu maar hopen dat ik niet beval op een dag dat zij dienst heeft
Hahahaha... Ik zou zo iemand ook niet naast m'n bed willen zeg! Maar ik zou ze ook letterlijk gewoon de deur uit zetten. Maar wat een raar mens joh.... Heel vervelend. Ga met je mee hopen dat je haar niet met je bevalling hebt.. En anders kenbaar maken dat je geen klein kind bent dus dat ze haar toon wel aan mag passen en op deze manier niet welkom is bij de bevalling. Ik zou het doen! Haha Niets te verliezen toch? Mooie buik ook Maaike! Nou, dan hier nog 1 poging van mij.. Hij is dus wel van anderhalve week geleden of zo..
Mooie buiken dames!! Was de shoot leuk maaikeferryjari?? Ik kan volgende week mailen om een afspraak te maken voor de onze En saffira ja die neiging heb ik wel idd maar ja wil toch ook wel een beetje beleefd blijven haha misschien had zij ook dr dag niet.. Ik hoop eigenlijk dat ik dr nog een keer krijg oo een controle en als ze t dan weer doet kan ik er misschien dan al wat van zeggen zodat ik daar niet tijdens de bevalling me druk om hoef te maken haha maar komt vast goed! Groeien jullie buiken ook opeens weer zo hard!! Ik zat net de fot van vorige week te kijken en die van deze week! Jemig echt een heel verschil!! Haha vandaar de bandenpijn ook waarschijnlijk..
\hier van de week ook een fotoshoot gehad. vond het echt super leuk! Vooral ook omdat mn vriend ook mee was en je zo toch samen ook een leuke herinnering hebt. Verder afgelopen woensdag controle gehad. Alles goed. Kleine ligt al met t koppie in mn bekken! dus dat gaat mooi! Merk wel dat ik nu s avonds moe ben en dat slapeen echt lastiger word. daarom heb ik er nu voor gekozen om de afgelopen week en aankomende week halve dagen te werken.gelukkig doen ze op mn werk niet moeilijk. En nu nog één weekje en dan helemaal verlof!!! Kijk er echt naar uit! Ben er ook wel klaar mee, met werken dan... Volgende week vrijdag dus mn laatste dag, een groei en liggingsecho en mn babyshower!! Word een leuk dagje!!!
Mooie buike dames.. een riendin van me gaat over 2,5 week een shoot bij mij doen... echt veel zin in. Even een vraagme.. ik heb bloedgroep D negatief (rhesus) allebei mijn dochters zijn ook negatief. Maar nu belde de verloskundige vanmiddag op dat fred (de baby ) positief is en ik dus zsm een spuit met anti stoffen moet krijgen. Morgenochtend om half 11 dus naar de vlos voor de spuit, maar weet iemand mss waar die gezet word en of die erg pijnlijk is?
Hier ook de spuit gehad laat hem in je bil zetten is minder pijnlijk! In je been is hij echt heel vervelend! Ik ben zo blij dat wij de shoot iets eerder gedaan hebben want afgelopen zondag weer opgenomen geweest klein sheurtje in me vliezen en weeen dus weer alle remming en longrijpers gehad. Gelukkig geen vruchtwater meer verloren. De spanning zit er hier goed in! Nog heel eventjes volhouden al moet ik zeggen dat ik echt op begin te raken. Buik staat continue hard en gespannen. Ook elke x harde buiken. Gewoon zeggen over die vk anders heb je haar straks met je bevalling en dan kan je je misschien niet ontspannen. Succes allemaal nog even ik zal ook de foto's van hopelijk het eerste pakje plaatsen. En anders de ander
Mfj bedankt voor de tip. Jeetje das minder hopelijk nog 3 a 4 weken rustig aan nu.. Ik wilde de shoot eigenlijk ook graag eerder, want ben bang dat de kleine mss eerder komt en dat mijn navel gaat "ploppen", maar ze is op vakantie dus kan niet eerder Elleinand ik zou er ook zeker iets van zeggen hoor... je moet je wel goed voelen bij de persoon die op dat moment naast je bed staat.
Mfj: dat is even schrikken.... Kan me voorstellen dat je er wel klaar mee bent zo onderhand. Gelukkig zit je ondertussen wel op een redelijk goeie termijn, hopen dat je uk nog even 2 weken kan blijven zitten. Zou
Mama2girls: geen ervaring mee.. Ik ben positief dus heb zo'n prik nooit hoeven halen. Bil lijkt me ook beter dan been... Sterkte morgen! Au..
Oei das niet leuk mfj! fijn idd dat jullie de shoot dan al gehad hebben! Hoop dat je de laatste weekjes gewoon lekker mag genieten zonder vervelende dingen! Mama2girls sterkte met de prik vandaag! Hoop dat je dr niet te veel last van krijgt! Ik ga denk ik ook wel zeggen tegen de vk dat ik t het niet prettig vond hoe ze tegen me deed want ik wil idd geen stress tijdens de bevalling! Thnx allemaal
@Saffira: klopt, letterlijk een 'brok' in je keel-gevoel, maar het rare is dat het soms ook na wat drinken is. Verspreid avondeten is wel lastig. Op maandagen eet ik altijd bij mijn oma, kan dat mensje van 92 niet opzadelen met mijn lastige eetmomenten (heb al wel tegen haar gezegd dat ik voorlopig ff geen toetje hoef, dat pak ik dan idd later op de avond... Ook hebben we nu vaak 's avonds nog afspraken, dus ja, ook dan is verspreid eten niet zo handig. Gelukkig is het ook niet na iedere maaltijd, dus ik doe het er nog maar ff mee. Ik heb ook een verloskundige (1 van de mogelijke 3), die ik liever niet zou willen bij mijn bevalling. Zij zegt bijna in iedere zin 'nou meid', snap ik hoor'... Ik ben zeker 8 jaar ouder dan zij!!! Allemaal leuk en aardig, maar inmiddels stoor ik me er flink aan... Maar als ik een medische bevalling krijg, doet de gynaecoloog dat toch... We'll see... Vandaag het huis hier maar eens een beetje (extra) aan kant maken. Ik weet per slot van rekening niks af van een babyshower morgenmiddag, haha. Qua kleertjes heb ik een aantal maanden geleden al een heel leuk shirtje gekregen met de tekst 'Just born' erop, wit met zilveren letters, dat gaat 'em bij ons worden met grijs broekje en wit mutsje... Ik voel nu ook steeds meer prikjes en pijntjes in mijn bekken, dus indalen zal hier ook wel begonnen zijn... Ik hoor het dinsdag van de gynaecoloog allemaal wel. Vandaag mijn vragen en wensen etc maar eens op papier zetten. Gisteren was het voor mijn tot de uitgerekende datum nog 50 dagen. Ik ben appelflappen gaan brengen bij mijn ouders en oma. Ze waren helemaal verrast en hebben dus een klein feestje meegevierd...
Hi dames, ik heb vandaag echt zo'n pijn in mijn bekken, echt niet te harden. Word er echt helemal chago van. Heb namelijk vanmorgen seks gehad en daarna komt het elke keer op... Maarja, het was alweer een maand geleden dus ik vond dat het wel weer eens tijd was... Maar dat doen we nu dus echt even niet meer. No way! Ben er echt klaar mee, elke keer die pijn. En ik kan er ook niet over klagen tegen mijn man, want dan voelt ie zich schuldig. En ondertussen doet ie superdruk, waarschijnlijk ook weer om te maskeren dat ie wel weet dat ik pijn heb... Dus voel me ff behoorlijk gefrustreerd.
minder al die klachten bolkje wel uitkijken voor bekkeninstabiliteit hoor.. das echt geen pretje ik had het bij onze tweede dochter, maar gelukkig in lichte maten. kun je anders niet eens met je verloskundige overleggen en eventueel zo'n speciale band omdoen.. dat geeft echt verlichting heb ik gehoord. net spuit gehad en gelukkig bijna niks gevoeld. ze heeft hem in mijn boven been gezet omdat dat volgens haar minder gevoelig was ik moest tegelijkertijd met mijn tenen wiebelen ik heb tot nu toe nergens last van, ze heeft het echt heel netjes gezet. meteen de vervangster van een van de mijn eigen verloskundige gezien (leuke kennismaking hahaha) want die is zelf met zwangeeschapsverlof, maar gelukkig een hele spontane meid van ongeveer mijn leeftijd denk ik.
Ik heb die spuit woensdag gehad (eigenlijk te laat omdat ze een fout hebben gemaakt...). Ik had m in mn bovenbeen. Uurtje na die tijd een beetje een spierpijn en doof gevoel in mn been. 's avonds had ik de fotoshoot. door alle houdingen was de 'pijn' zo weer weg. lekker in beweging blijven dus....! ik had vorige week na de seks echt mega harde buiken. hier is het dus ook nu wel ff gebeurt... ook helemaal geen zin in al die poespas...