ben ik weer met mijn ovu testen vraag ik had gisteren een knal test, moet ik nu vandaag ook weer testen? en maakt het uit dat ik met andere testen test, ik heb nu die van Z&K en had die van de etos. alvast bedankt!
Dat ziet er inderdaad uit als een knaller! Aan de klus Je hoeft niet meer te testen nu. Zeker omdat je niet meer hetzelfde merk hebt zou ik dat misschien ook maar niet meer doen omdat de testen waarschijnlijk toch anders reageren en kun je de streepjes niet meer vergelijken
Mijn gyno zei tegen me je moet de dag na je positieve test zien als je ei sprong dag. Heb je een lf van 14 dagen?
Ben ik weer ik ben de kluts kwijt.. laatste keer knaltest gehad met ovu tijdens menstruatie en toen toch doorgetest en liep weer af enn mn menstruatie is voorbij en loopt weer op.. is deze nu posi of doortesten? Komt mn ei eraan of heb ik n dubbel ei gehad..of toch maar vast gaan klussen? Ik ben het spoor bijster Liefs! http://www.zwangerschapspagina.nl/members/76272-albums13634-picture84963.html
Eerste keer ovu testen? Dan kun je idd beter 14 aanhouden. Als je gister geklust hebt is het prima hoor Moet doen wanneer je zin hebt
Mag ik vragen welk merk dit is? Als ik de laatste vergelijk met de eerste lijkt het nog niet je knaller te zijn... Zou ook wel heel vroeg zijn denk ik.
Bambino, deze testen zijn van z&k.. de eerste test is in dag 4 van mn menstruatie geweest. Dus nog even doortesten? Liefs!
Oké daar hoor ik alleen maar positieve verhalen over. Zelf nooit gebruikt. Ja ik zou zeker nog even door testen. Zie dat je ook je temperatuur bij houdt dus in die combinatie moet je hem zeker gaan vinden. Enne klussen mag altijd Waarom ben je zo vroeg begonnen met testen als ik vragen mag?
Bambino, op pagina 303 en verder staat precies wat er was hihi.. Maar ff kort samengevat, bleef mn temperatuur toen 3 dagen stijgen en vroeg ik mm eigen af of mn ei er al zo vroeg aan zat te komen. Dus gewoon een testje gedaan en kreeg toen dus die knaltest. Werdt uiteindelijk weer minder en vandaag is het toch wel weer in vergelijking met gisteren een dikke streep. Maar zal nog ff doortesten aankomende week verwacht ik sowieso mn ei, als het goed is haha.. Liefs!
@starlight ja mijn ervaring is dat mijn strepen donkerder werden als de controle streep en dan knalde hij echt. Maar je vind hem wel
Ik wil toch nog een kv test doen om te kijken of t streepje donkerder word haha zal ik die vandaag doen of beter morgen?
Hallo allemaal, Ik ben nieuw hier. Ik ben Zaripha en mijn man en ik zijn net begonnen met zwanger worden. Ben nu 2 mnd geleden gestopt met de pil. Nou moest ik gister ongesteld worden, maar ben dit tot nu toe nog niet.. Ik ben nu dus 1 dag over tijd en heb vanmorgen een kruidvat test gedaan, waarbij je een plusje moet zien. Na 2 min. Zag ik een heel licht plusje, ik moest het zelfs wat in het licht houden. Ben ik nou zwanger of niet? Ik weet dat men zegt een streep is een streep, maar ik hoop het zo dat ik niet echt vertrouw op mijn eigen waarneming, misschien kunnen jullie het zien en er je mening over geven?
Sluit ik me bij aan bambino hihi ik kon ook geen dag overslaan tot en op nod. Vond dat streepje echt fantastisch on elke keer te zien verschijnen! Zaripha ik zie hem hoor spannend!
@paula haha ja ik heb ook 4 dagen getest achter elkaar. En heb nu al bedacht zou ik nog cb testen halen zodat ik de weken op zie lopen? Je krijgt zo'n boost als je het ziet