@Jordan: fijn dat je zo'n goed gesprek hebt gehad en ze (eindelijk) verder gaan onderzoeken. Moet zeggen dat het mij ook wel verbaasd, nu ik las hoeveel mk je gehad hebt, dat er bij geen enkele arts ooit het belletje is gaan rinkelen dat het misschien zinvol zou kunnen zijn eerst de mk-problematiek verder te laten onderzoeken. Volgens mij is dat al gebruikelijk als je 2-3 mk hebt gehad. Ik snap dat de arts je verwachtingen wat wilt temperen, omdat het een gecompliceerd verhaal is die immunologie-onderzoeken. Maar 'hoop' dat er toch iets gevonden wordt, zodat je toch weet waardoor het steeds komt (en dat er ook wat aan gedaan kan worden). In het DD topic is nu ook iemand die al 6 ICSI's heeft gehad en nog nooit zwanger geweest. Ze heeft nu ook immunologisch onderzoek laten doen en bepaalde waardes zijn niet goed. Hopelijk blijkt dat ook bij haar de ontbrekende sleutel te zijn. Slik jij overigens al Omega3 en vitamine D3 in hoge doseringen? Dat is iets wat ook positief kan bijdragen. En wat goed dat je man een sollicitatiegesprek heeft. Dat zou toch wel heel fijn zijn als hij weer een leuke baan zal hebben. Ik ga voor jullie duimen! @Kitty: veel succes met je laatste werkdag. Jouw zwangerschap lijkt zo snel voorbij gevlogen te zijn. Ik weet nog goed dat je na je vakantie kwam vertellen dat je zwanger was en nu al met verlof. Nog eventjes en je hebt je kleintje al in je armen. Geniet van je verlof! @Noekie: het zit jou ook niet mee. Eerst al zoveel pijn en nu ook nog eens een spitaanval. En zo te horen word je flink aan het werk gezet bij de fotocursus. Ik vind bepaalde landschappen altijd wel mooi om te fotograferen, alleen lukt het mij toch nooit het zo op de foto te krijgen als in werkelijkheid. Rond deze tijd van het jaar heb je wel mooie ochtendmist foto's bij uiterwaarden en weilanden. En het stralende is er inmiddels wel weer wat vanaf bij mij. Heb nu de laatste weken veel last van vermoeidheid en dat gaat helaas ten koste van mijn stralende glans. Maar inwendig glim ik nog steeds van geluk, hoor! De bijeenkomst van mijn man is erg meegevallen. Er gaan veel dingen veranderen uit kostenbesparing. Maar in principe voor hem niet persé negatief. Ze gaan het onderhoud van de vrachtwagens in eigen beheer doen. Dat maakt voor mijn man natuurlijk niet uit of je de wagen bij een reparatie nu naar bedrijf A of B moet brengen. Als het maar gemaakt wordt. En verder hebben ze nog wat andere pomp-installaties aangeschaft. Dat is even omschakelen, maar op zich ook geen drama. De verwachting was wel dat er 4 vrachtwagens uit konden, maar vanaf volgend jaar vervalt het melkquotum ook weer en is de verwachting juist weer dat er een toename van productie van melk zal zijn van 20%. Dus dan zijn die mensen die nu zouden komen te vervallen weer meer dan nodig zijn, dus dat lost zich vanzelf ook wel op. Al met al dus veel veranderingen, maar voor hem dus geen consequentie voor zijn baan. Dus een hele geruststelling.
Kitty, hoe was je laatste werkdag? Lekker joh, toe naar de laatste loodjes Noekie, hoe gaat het nu met je rug? En al een slachtoffer gevonden? Sneeuwmees, goed om te horen van je man. Toch een last van je schouders af denk ik. Zijn geen fijne tijden om zonder werk te komen zitten. En ik klink misschien negatief maar jullie kennen me al even en weten inmiddels ook wel dat ik van nature juist altijd behoorlijk positief ben maar de artsen zijn wel heel duidelijk. De kans dat er iets wordt gevonden is nihil, de kans dat er een oplossing komt daardoor dus ook. Ik kan hier niet positief over zijn als ik het relativeer naar de verhalen van artsen. Ik wil mezelf ook niet onnodig gek maken en daarmee ook onnodig kwetsen. Zucht! Dus omdat mijn hoop op is, is daarmee ook mijn positieve inslag bij dit verhaal verdwenen. Gisteren de 3D echo gehad. Alles zag er top uit. Uiteraard... Hahaha model baarmoeder en eierstokken, model uitslagen maar ja, het schiet zo weinig op. De echoscopiste gaf ook aan dat er best vaak vrouwen met veel miskramen zijn waarbij de oplossing gewoon NIET gevonden wordt. Ze sprak over het grootste deel van de vrouwen met dit probleem dus geen geweldig vooruitzicht. Ze zei ook dat het soms aan de embryo's kan liggen. Dat het feit dat ik steeds zwanger wordt (tot nu toe ook van iedere tp = 5x achter elkaar) echt bijzonder is omdat het theoritisch gezien erg veel is maar zij dacht ook aan auto-immuun aandoening. Haar theorie was dat mijn lichaam alle embryo's gezellig laat nestellen en ze er dan uit gooit of dat vervolgens de embryo's toch eigenlijk niet goed genoeg zijn... Nou ja, de laatste theorie klinkt nog het best, dat de embryo's niet goed zijn maar mijn lichaam ze niet zonder reden afstoot en dat geeft dan nog een beetje positieve twist aan het verhaal . Afwachten!
@Jordan: snap dat je realistisch moet zijn en blijven. En wil je ook geen valse hoop aanpraten. Er wordt in ieder geval onderzoek gedaan en dat is het belangrijkste (al is het maar voor je eigen gevoel dat er eindelijk eens iets verder gekeken wordt). Ik heb even een lijstje gekopieerd uit het DD-topic waarop ze daar prikken. Misschien kun je het vergelijken met waar jouw zkh op laat prikken. Twee weten meer dan 1 misschien. Hoop dat je mijn bemoeizucht niet kwalijk neemt, maar hoop gewoon echt dat jullie na al die teleurstellingen eens meer duidelijkheid krijgen). IgE (moet onder 158 zijn) regulatorische T-zellen (moet onder de 9.52 zijn) vitamine D3 (advieswaarde van 54-90) Zytotox. T-zellen relativ (moet tussen 20-40 zijn) B-lymphozyten relativ (moet tussen 5-25 zijn) B-lymphozyten absolut (moet tussen 0.1-0.4 zijn) Nat.Killerzellen relativ (moet tussen 5-25 zijn) Nat.Killerzellen absolut (moet tussen 0.1-0.4 zijn). Is er al meer bekend over de sollicitatie van je man?
Jordan, ik begrijp je minder positieve kijk. Grrrr konden we je maar duidelijkheid geven. Pfff mega zwaar voor jullie. Ik weet ziet zo goed wat ik moet zeggen, maar ik denk wel aan je! Tori: hoe gaat het met jou meisje? Slaapt ze weer beter? Kitty: yes je hebt verlof!!! Heerlijk genieten. Zoals je nu verlof hebt ga je nooit meer krijgen, want mocht er ooit een tweede mogen komen dan heb je nummer 1 altijd rond lopen. En verlof hoeft trouwens niet altijd leuk te zijn hoor. Als je dus ff bAalt van dingen of je zit de minuten te tellen aan het einde, verwijt jezelf dat niet. Hoort erbij.
@Jordan: zag dat je weer een hele belevenis had gehad gisteren met een rondje door NL. Je was heel dicht in de buurt van BE en van mij, dus de volgende keer nog maar een extra koffiestop erbij in lassen. Hier al vroeg wakker. Lag maar te draaien, kon de slaap niet pakken en begon koppijn te krijgen van het proberen te slapen. Dan maar eruit. Helaas doet de tv-ontvanger het niet, dus kan geen tv kijken. Ze hebben onlangs een update gedaan en sindsdien alleen maar ellende. Dus dan is daar gelukkig mijn oude vertrouwde laptop, die altijd trouw op mij wacht. Vannacht een schrikmoment dat ik vrijdag iets op mijn werk had moeten versturen en wat er helemaal bij in geschoten is. Een collega had ergens hulp bij nodig en ben daar zo in opgegaan (blijkbaar) dat dat me ontschoten is. Baal er enorm van. Volgens mij is het geen enorme ramp, maar in de ogen van mijn baas zal dat dus wel zo zijn. Dus maar op tijd naar mijn werk toe en het alsnog versturen, met de nodige excuses. Merk wel dat sinds afgelopen week de zw.dementie behoorlijk begint toe te slaan. Niet zo zeer de vergeetachtigheid, maar wel steeds het idee dat je in een soort van bubble zit waar dingen maar moeilijk doordringen. Afgelopen week was het zo enorm druk op mijn werk, wat normaal al niet prettig is. Ik had allerlei dingen voor mijn collega klaargelegd of zij dat kon overnemen, omdat ik er geen tijd voor had gehad. Maar toen ik vrijdag op kantoor kwam, bleek zij helemaal niet geweest te zijn omdat ze ziek was. Dus toen kreeg ik het alsnog extra erbij op mijn bureau. Wil toch mijn baas eens aangeven dat er echt uitbreiding in de ondersteuning moet komen. Ze heeft zo leuk de 'top' van 2 naar 5 managers uitgebreid, maar is alleen even de ondersteuning vergeten omdat er geen geld meer voor is. Maar er zal toch iets moeten gebeuren. Vroeger hadden we in een gelijkwaardige situatie 2 fulltime secretaresses en nog 1 voor 12 uur ondersteuning. Dus 92 uur ondersteuning. Nu moet ik dat allemaal in de 36 uur van mij proberen te proppen. Nou, ik weet het niet, maar volgens mij is dat niet helemaal logisch. Ik moet deze week toch maar weer en poging wagen dit weer bespreekbaar te maken.
Sneeuwmees, ik waardeer je 'bemoeizucht' (ik zie het niet als bemoeizucht) heel erg. Dank je wel. Ik zal het aankaarten bij de arts over 3 weken. Niet geschoten.... Hier ook vroeg wakker. Ben maar uitgebreid gaan douchen hahaha. Slechte nachtrust gehad. En ja die omrij actie gister. Pffff. 2 uur over gedaan totaal. Volgende x kom ik jullie pesten hahahaha. En qua werk, kan gebeuren toch? Maak je niet te druk he. Niet goed voor jou en beeb! Ik heb het afgelopen week zo druk gehad. Vrijdag ging iedereen 5 uur weg en ik zat weer tot later toen was ik echt ff pissed off. 's Avonds in bed had ik een drukkend gevoel op mijn borst, pijn in mijn linkerarm, ik dacht SHIT NEE! Maar gelukkig werd ik zaterdag ochtend wakker én was het weg. Maar wel ff eng dus ik ga ook relaxter om met de drukte heb ik me voorgenomen IkkeB, dank je wel! Lief. Het is ook wel lastig. Het is een cirkel zonder eind zeg maar Hopelijk snel duidelijkheid!
Jeej meiden, vannacht sliep ons meisje weer goed . Wel een keer eruit om het speentje erin te doen en om half 4 eruit om haar te voeden, maar daarna heeft ze (hoorde ik net) geslapen tot kwart voor 9 . Echt fijn, wetende dat ze het nog wel kan. Ze had gisteren overdag weinig geslapen, of het daar nu van kwam?! Nouja, we zullen het merken de komende nacht hoe het dan gaat. Jordan, ff een dikke knuffel voor jou. Sorry dat ik een beetje afwezig ben hier... Ik lees wel mee maar schrijven kom ik meestal niet aan toe. En ik wil je op het hart drukken dat ik denk dat het bij mij ook komt dat het steeds mis ging doordat m'n lichaam een te goede afweer heeft... En toch is Yvi blijven plakken omdat die supersterk was, ook bij jullie komt er een Emmy die sterk genoeg is!! Niet de moed laten zakken hoor!! BE, hoe is het met Jayden... Droomt ie nog veel van Yvi Heb je de foto's op de site al bekeken? Ze zijn zo leuk!!
Pfff.... werken kan best vermoeiend zijn! Gister lange dag gehad met werkoverleg en moest nog mijn foto opdracht inleveren. Dus nog laat achter de pc. (Zal de foto even plaatsen in mijn mapje.) En zo te horen is Jayden gekoppeld aan Yvi? Vonden ze het leuk?
@Noekie: weer volledig hersteld van je spit-aanval? Ja, werken kan inderdaad vermoeiend zijn. En het kost helaas veel van je vrije tijd. Is het nog gelukt met je landschapfoto? @Jordan: fijn dat ik lekker tegen je aan mag 'bemoeien'. Hoop dat je werkdruk toch iets minder wordt, want de klachten klinken niet best. Het is vaak gewoon een uiting van stress en niets ernstigs. Maar herken de klachten ook en zijn inderdaad niet prettig als het je overkomt. Gelukkig dat met een dagje bijtanken het wel weer over is. Maar pas goed op jezelf, meid! @Tori: fijn dat de kleine meid het slaapritme weer beter te pakken heeft gekregen. Hoe is het nu met het tandje? Je had een vermoeden dat dat meespeelde? Hopelijk blijft ze de positieve trend doorzetten. Hier weer een onrustige nacht gehad, dankzij man en zoonlief die lekker aan het blaffen waren. Daarnaast had ik ook nog eens maagzuur en moest er 3 keer uit om te plassen. Verder een luxe probleem om wakker van te liggen en dat is dat ik er niet uitkom hoe we het nu aan moeten pakken met het aanstaande babykamertje. We hebben een klein rijtjeshuis met 3 slaapkamers. We hebben dus nog een kamer over, maar wordt nu als 'rommel'kamer gebruikt. Dus die moet leeg (vraag ook weer waar met die rotzooi heen). Op die kamer staat nu ook onze linnenkast. Maar ja, dat is weer niet handig om die op een babykamer te hebben. Of om er tegenaan te kijken. Dus we hebben al van alles de revue laten passeren, van tussenwandje plaatsen, maar ja, dan moet je nog steeds de babykamer op om kleren uit de kast te pakken (en dat lijkt niet handig). Een alternatief is die kast naar onze kamer te verplaatsen, maar daar staat al weer een andere kast. Waar moet je daar dan weer mee naar toe. Gisteren ook nog eens een bed gezien van een racewagen, waar ons zoontje helemaal weg van is en heel graag wil hebben. Dus het handigst zou zijn, dat ons zoontje op die 'rommel'kamer zijn nieuwe slaapkamer gaat krijgen. Maar dat heeft natuurlijk een behoorlijke impact omdat dan alles op z'n kop moet op de bovenverdieping. En ja, ik ben al geen type die 'door dingen heen' kan kijken. En alleen maar aan al het werk denk wat erbij komt kijken (en niet weet waar te beginnen). Mijn man heeft daar ook wel last van. Kortom, dat soort luxe problemen kunnen je dan aardig uit de slaap houden.
@Noekie: prachtige foto zo met die zonnestraal door de bomen heen! Die strandfoto in je album is ook prachtig (lijkt net een ansichtkaart). Ben heel benieuwd wat je docent ervan vindt (kan me niet voorstellen dat hij ze niet mooi zou vinden).
Hoi meiden, ben "incognito" hier op het forum. Nadat ik met manlief wat woorden had gehad mbt dit forum heeft hij mijn profiel laten verwijderen... Maar ik wilde jullie toch graag laten weten dat ik weer zwanger ben... precies een jaar na de laatste tp wat uit monde in een missed abortion. Erg spannend allemaal dus weer... en we gaan weer aftellen naar de eerste echo die op 23 oktober zal zijn. Liefs Cyb
@Cyb: Wat fijn even wat van je te horen! Het was al zo raar de plotselinge verdwijning van het forum... Maar wat een fantastisch nieuws zeg!!! Zo enorm blij voor je! We duimen dat het goed blijft gaan! Hopelijk kun je ons zo nog op de hoogte blijven houden! Jeetje... wat een verrassing zeg! En 23 oktober zullen wij aan je denken en voor je gaan duimen! Liefs en een dikke knuf!
@Cyb: van harte gefeliciteerd met je zwangerschap. We hadden al het vermoeden dat er iets 'gebeurd' moest zijn vanwege je plotselinge vertrek. Ben heel blij voor je en natuurlijk gaan we heel hard duimen voor een plakbeeb!!
Cyb, dat is een leuke verassing!! Superblij voor je!! Ik duim dat het ditmaal helemaal goed gaat en jullie over 8 maanden jullie beeb vast kunnen houden. Kan me voorstellen dat het je niet snel genoeg 23/10 kan zijn!
Cyb!!! Blij voor je meid! Ik blijf aan je denken en voor je hopen dat deze 8 maanden bij je blijft!!! Dikke knuf!
Wauw Cyb, dat is mooi nieuws! Echt helemaal geweldig! Geniet ervan, ik hoop dat alles goed met je gaat.
Tori, we blijven doorgaan want wie weet blijft er eens een x 1 steken en groeit die uit tot een super beeb maar hopen durf ik niet meer. Ik ga er maar gewoon hersenloos in over een maand of 2 en wacht dat iedere maand af wat die maand gaat brengen