februari mama's 2014 deel 2

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by paula1984, Sep 27, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Reb

    Reb Niet meer actief

    Alles lijkt ook wel redelijk normaal eigenlijk...
     
  2. Lov23

    Lov23 Niet meer actief


    Van lappie bedoel je of jezelf?

    Bij lappie zie ik dat alles eigenlijk in verhouding is maar dan idd een weekje korter. Weet niet meer hoe het bij ons zat, maar volgens die mevrouw gewoon goed.

    Ach het is goed dat ze nog eens willen kijken lappie..;) dan ben je straks helemaal gerustgesteld. Moet je daarvoor nog maar de gyn?
     
  3. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Het gaat om een paar dagen is dat echt zo erg?
    Ik was 19+3 en er waren metingen tussen 20+1en 21+0 niets van gezegd hier.
    Mss idd per ziekenhuis verschillend
     
  4. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Ja dat is ook zo Paula.....maar ik weet niet of het iets uitmaakt of je voor loopt of achterloopt?
     
  5. Reb

    Reb Niet meer actief

    Ja van Lappie (en ook van mezelf)..Komt allemaal goed :)

    Ooh zijn er nog mensen die de griepprik gaan halen? Kreeg net een oproep. Kan volgens mij geen kwaad ofzo, maarja..
     
  6. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Nee vindt het altijd stom een griepprik halen...mits het noodzakelijk is voor een ziekte ofzo...
    Wat os er zo erg aan ziek worden zo af en toe :D
     
  7. Reb

    Reb Niet meer actief

    Nja ik heb een huidziekte en word een stuk sneller ziek....
    Maar dat zijn ook maar periodes.
     
  8. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Welke huidziekte heb je als ik vragen mag?.
     
  9. Lappie

    Lappie VIP lid

    Aug 27, 2012
    5,599
    1
    0
    Ja moet hiervoor helemaal terugkomen. Om de groei te kunnen volgen.
    Lopen die kleine hersenen misschien te ver achter?
     
  10. Reb

    Reb Niet meer actief

    Constitutioneel eczeem,vrij zware variant.
     
  11. Charmed

    Charmed Fanatiek lid

    Sep 16, 2012
    2,589
    79
    48
    Lappie, hm bij elk ziekenhuis is het dus anders, maar wel fijn dat ze t extra in de gaten houden toch? Maar zou me geen zorgen maken hoor, lekker genieten! :)

    Reb, oh dat is echt vervelend... heb je dan ook echt periodes zoals zomer dat t erger is? (dat hoor ik vaak iig bij exzeem)
     
  12. Reb

    Reb Niet meer actief

    @Charmed
    Vooral in de winter last, huid wordt een stuk droger wanneer de verwarming aan gaat. En de luchtstroming vanuit het oosten is altijd erg droog.
    Maarja ik kan ook niet in de zon zitten hoor :). Is verder wel vervelend, maar ben er wel aan gewend hoor
     
  13. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Reb zou gewoon even bellen en vragen om advies voor en nadelen als je hem zou halen nu je zwanger ben
     
  14. Reb

    Reb Niet meer actief

    Mja, ga ik maar doen :)
    Oelalala, ramen in heel het huis weer schoon & naar het milieuplein geweest om afval te dumpen. Toch nog een beetje productief vandaag. Alleen nu last van bandenpijn, toch iets te zwaar blijkbaar... Maar ik hang voldaan op de bank :D :D
     
  15. Tessvdk

    Tessvdk Actief lid

    Mar 20, 2013
    273
    0
    0
    @ Reb,

    Ik ben zwanger. Kan ik een griepprik krijgen?

    Voor zover we weten heeft de griepprik geen nadelige gevolgen voor de zwangere vrouw en het ongeboren kind. Al tientallen jaren krijgen zwangere vrouwen die tot de doelgroep behoren de griepprik. Zwangere vrouwen kunnen gewoon dus de griepprik halen.
     
  16. Reb

    Reb Niet meer actief

    @Tess Danku, waar heb je dat vandaan?
     
  17. YeeyZwanger

    Sep 18, 2013
    9
    0
    0
    Mijn hondjes en nu de Baby
    Eindhoven
    #337 YeeyZwanger, Oct 3, 2013
    Last edited: Oct 3, 2013
    zo weer voor een paar dagen bij gelezen. wat woord er toch veel getypt zeg leuk. ik ben ondertussen alweer 22 weken en 5 dagen. Bij mij schupt de kleine ook al een tijdje goed. Vooral savonds is hij erg actief. Me vriend heeft hem ook al een paar keer gevoeld. Bij mij was de kleine ook 1 week verder dan de weken daadwerkelijk waren. Hebben ze verder niks van gezegd dus zal me geen zorgen maken als ik jou was. Hier een paar weken last gehad van me linker boven been. afgelopen vrijdag was het zo erg kon niet op me linker been staan. maar raar genoeg heb ik er nu al een paar dagen geen last meer van. gelukkig maar. me buikje groeit nu ook erg hard. smorgens best vervelend als ik onder de douche sta. lijkt wel als ik dan rechtop sta dat me vel te klein is voor de inhoud haha. voelt dan erg strak aan. heb de laatste tijd heel de dag honger. is dat normaal ofniet? ik probeer wel optepassen dat ik niet teveel eet en vooral te veel snoep. wil er straks de kilo's toch graag snel af hebben. heb weer een hoop informatie bij elkaar gelezen. wel fijn zeg dat dat zo kan. ow je bent mij vergeten op de lijst te zetten. Ik ben linda ben 21 jaar, ben zwanger van me eerste kindje. een jongetje word het . en ben uitgetelt op 1-02-2014 en volgende afspraak heb ik op 15 oktober bij de verloskundige
    fijne avond dames
     
  18. Tessvdk

    Tessvdk Actief lid

    Mar 20, 2013
    273
    0
    0
  19. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    @lappie zei hij daar dan iets over?
    @reb oh ja wordt je dan sneller ziek? Ik heb het zelf ook maar nog nooit van gehoord. Helaas hebben mijn dochters het ook.
     
  20. Tigermommy

    Tigermommy VIP lid

    Jun 14, 2013
    5,350
    1
    0
    Thuisblijfmama van (bijna) 3 kindjes :)
    Ik heb hem vorige keer ook zwanger gehad, nu heb ik hem alleen vorig jaar niet gehad (huisarts deed moeilijk ondanks dat ik verminderde weerstand heb maar goed) en toen ben ik twee weken lang ziek geweest met 40-41 graden koorts.

    Misschien zou het voor mij ook wel handig zijn maar goed altijd lastig in te schatten...
     

Share This Page