Wij hebben 62,50 per week voor boodschappen inclusief shag voor een week. Aan boodschappen zijn we vaak 50 euro kwijt. Luiers los daarvan 24 per maand. We gaan 1 x in de week en halen dan voor de hele week. En gaan naar de Lidl.
Tussen de 100 en 150 euro per week. Maar koop bijna alles bij de biologische groentekar, vlees is 75% ook biologisch. Brood ook, maar dat koop ik bij de bakker. En dat is gewoon duurder. En de rest vaak bij de Jumbo of de plaatselijke supermarkt.
Wat doen wij verkeerd haha. Hier inclusief luiers 500 per maand. 2 kinderen en 2 volwassenen. Wij doen onze boodschappen bij 1 supermarkt. Wij moeten echt wel bezuinigen nu met de derde op komst. Vaker naar de markt en naar de Liddl en letten op de aanbiedingen.
Jeetje,ik had nooit gedacht dat wij veel uitgeven aan boodschappen vergeleken met anderen. Dat bedrag van 125 à 150 per week is voor 2 volwassenen,1 dreumes en 2 katten. Zo gek doen we ook niet.. Doordeweeks geen chips,chocola e.d. (dat doen we voor de lijn,ben al 7 kilo kwijt) maar wel altijd verse groente & fruit, rauwkost en coca cola light. Geen goedkope cola,dat vind ik bocht.. Luiers zitten er trouwens nog niet eens altijd bij,we bestellen vaak maandboxen bij Wehkamp.
Hier ben ik 500 euro in de maand kwijt, dat is straks ook inclusief babyvoeding luiers zit er nu al bij in.
Hej ik heb ook deze korrels, maar dan van Tigerino. Die kan je kopen op zooplus.nl en is denk ik goedkoper dan Magic Clean. Nu bijv 3x5 liter voor 10,- Ze hebben daar vaak aanbiedingen van! Tigerino kattenbakvulling goedkoop bij zooplus Wie weet is het wat voor je
500 euro per maand voor 2 volwassenen en 2 kinderen. Dit is exclusief luiers, die sla ik 1x in de zoveel tijd in als er ergens een aanbieding is. 25 euro hiervan is voor de kat en 50 euro voor koffie
Hier 50 a 60,- wat we in de supermarkt uitgeven. Dit is incl. verzorginsproducten, schoonmaakmiddelen, luiers, babypoeder etc. We gaan 1x in de week op ZA en kopen alles in 1 keer. Doordeweeks halen we wel nog een paar broden extra. We zijn met 2 volwassenen en 1 kind van bijna 1.
Ik probeer het met 70 euro in de week te doen.. Maar dit lukt lang niet altijd.. Vaak zitten we toch wel tegen de 100 euro aan.. En ik doe toch echt mijn best om er niet boven te komen!
Even een vraagje. Wij eten enorm veel fruit en groente maar waar kopen jullie dat? Ik vind het op de markt namelijk helemaal niet goedkoper hier (Leiden). Alleen als ik van die 1-bakken koop maar dat is alleen nog die dag te eten en daarna kan ik het weggooien.
Ik doe boodschappen bij de AH en ben voor ons vieren elke week rond de 50 euro kwijt. Dit is wel alleen eten, en ik koop tussendoor nog melk en brood extra, dus totaal 60 euro. En dan eten we vers en gevarieerd. Luiers, shampoo enz koop ik los en kost ongeveer 20 euro per week.
Wij zijn ongeveer 60-70E per week kwijt voor 2 volwassenen, 1 baby en 2 katten. Daar kopen we alles van. Ook luiers, babyvoeding en verzorgingsproducten. Nu pakken we bijna nooit A-merk en van sommige producten gewoon het goedkoopste merk. Nu hebben wij 2 katten die de duurdere merken voer niet lusten. Die maakt je blijer met een bakje euroshopper voer dan met bijv. purina ofzo.
Wij zijn elke week ong. 70 euro kwijt, dit is incl. flesvoeding en luiers. Voor 2 volw, 1 kleuter en een baby. De ene week zijn we iets meer kwijt dan de andere week, ik kijk vooraal naar aanbiedingen van groenten/fruit. Wel koop ik alleen bij de Boni de wekelijkse boodschappen en haal ik luiers en flesvoeding van AH eigen merk.
Wij gaven tot vorige maand altijd zo'n 600-700 euro aan boodschappen uit. Nu probeer ik dat naar beneden te krijgen tot 500 euro, want dat moet toch wel genoeg zijn. 2 volwassen en 3 kids.
Ik heb 400 euro per maand te besteden aan de boodschappen. Meestal zit ik tussen de 50 en 70 euro per week. Voor een huishouden van 2 volwassenen en 1 kindje van 3. Dus geen luiers en babyvoeding meer. Hier doe ik alle boodschappen bij de jumbo en brood haal ik bij de bakker. Maar dit geld dan alleen voor de boodschappen dus alleen maar eten en drinken. 1x in de 2 a 3 maand doe ik bij op=op winkel de andere dingen, dus w.c. papier, gel, shampoo, douchegel, enz. En dan ben ik ongeveer 30 a 50 euro kwijt.
Ja toch op de markt of bij de groenteman Soms ook wel in de supermarkt. Ik koop gewoon seizoensfruit en groente Meestal wel 4 soorten fruit dus... nu kiwi, appelen, druiven en sinaasappelen. Bananen heb ik ook altijd in huis Mijn appelen komen trouwens van een eigen appelboom.
2 volwassenen en 2 kinderen van 2,5 en 5 jaar, circa 120 euro per week. Voor minder lukt niet tenzij ik alle aaanbiedingen en naar verschillende supermarkten moet. Maar ik heb er niet voor over en het is ook gelukkig niet nodig. We doen wel 1 keer per week boodschappen met een lijstje, eigenlijk ivm gebrek aan tijd, maar ik ben er ook wel achter dat het toch 30 a 40 euro per week scheelt. Ook laat ik weleens boodschappen bezorgen. 4 euro meer betalen voor bezorgkosten doe ik liever dan mijn zaterdagochtend besteden aan 1,5 uur boodschappen doen. Ik vind het eigenlijk best een reeel bedrag.