mei 2014-mama's

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by Jace, Sep 2, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. 7nov12

    7nov12 Bekend lid

    Sep 13, 2012
    948
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Samsie
    SChrikken zeg! En dan ook nog zo ver weg zitten. Misschien toch wel fijn om daar naar een ziekenhuis te gaan, kunnen ze ook echo's maken. Als je bij een beetje behoorlijk ziekenhuis zit. Wanneer ga je weer terug naar Nederland? Sterkte!

    @Combinatietest
    We hebben er vorige keer heel lang over nagedacht en besloten het niet te doen. Toen was ik net 26, nu ben ik 27. We vonden het risico te klein. En dan nog te bedenken dat er ook vals positieve zijn. Hoe jonger je bent, hoe ' groter' de kans was op een vals positieve. Al met al besloten het niet te doen. Nu doen wij het ook weer niet.

    @Erica
    Balen zeg zo beroerd zijn met een kleintje. Sterkte. Gek dat je soms van die lijst verdwijnt. Had ik ook met mijn afspraak haha.

    @Blub
    Aha! Dat verklaart een boel! Wel jammer dat het nodig is!
     
  2. Blub69

    Blub69 Fanatiek lid

    Mar 1, 2012
    2,177
    0
    0

    Ja,klopt.... Twee keer zelfs! Eerste keer door iemand die mijn bevallingsverhaal had gelezen en mijn szus erop attendeerde dat ik weer zwanger was. De tweede keer nadat zoonlief een link op Twitter had geplaatst (die ik er dus zsm af heb gehaald nadat ik het ontdekte) en dus mijn username 'zeker te weten' aan mij kon linken. Szus werd overladen met appjes dat ze het zeker wist en ook nog de redenen waarom, echt proberen te overtuigen. Jammere is, dat ze op mijn FB dus gewoon een berichtje had kunnen sturen om het aan mij zelf te vragen... Maar dit schijnt leuker te zijn ofzo.

    @samsie, sterkte meid!
     
  3. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    Feb 3, 2010
    6,050
    145
    63
    Samsie, hoe gaat het inmiddels?

    Pffff, vandaag alweer 2x door de metaclopramide heen gespuugd... Ook dit wondermiddel lijkt me niet te helpen :(
     
  4. Floortje27

    Floortje27 Fanatiek lid

    Dec 26, 2012
    1,029
    0
    0
    NULL
    NULL
    Pffft stom zeg! Beetje flauw he!

    Naar Lucin, hopelijk zijn we snel in het 2e trimester en gaan we ons stukken beter voelen!
     
  5. Floortje27

    Floortje27 Fanatiek lid

    Dec 26, 2012
    1,029
    0
    0
    NULL
    NULL
    7nov hoe was het weerzien met je man? :)
     
  6. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    Feb 3, 2010
    6,050
    145
    63
    Dat hoop ik ook Floortje! Al vrees ik dat het in mijn geval weer wat langer zal duren :(
     
  7. Jace

    Jace Bekend lid

    Jul 26, 2013
    602
    0
    0
    @Floortje de vk Mag je in principe niks "adviseren " omdat je dat zelf moet beslissen

    Iemand zei net iets over vals positieve combitest, 7nov? , ik heb datt gevraagd aan de verlos en die reageerde heel raar, zo van dat kon niet. Het was gewoon een kansberekening en maakte qua leeftijd niet uit qua betrouwbaarheid
    Snap er niks meer van. Mijn man wil hem perse laten doen dus ik hoop niet dat di. vals positief is dalijk!
     
  8. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    Feb 3, 2010
    6,050
    145
    63
    Vals positief lijkt me ook niet, aangezien de grootste kans 1:2 is, dus 50%....
     
  9. djoon

    djoon Niet meer actief

    Bij mijn vertelde me gyn dat juist jonge mensen iets meer kans hebben ondat die meer zwanger zijn..
    Mja tis alsnog lastig..
     
  10. Floortje27

    Floortje27 Fanatiek lid

    Dec 26, 2012
    1,029
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nou hier ook weer gespuugd net pff en had zulk lekker eten, zelfs honger! Grrrr
     
  11. Noah1

    Noah1 Lid

    Aug 27, 2013
    65
    0
    6
    NULL
    NULL
    Hoi dames!
    Woow heb niet alles terug kunnen lezen, maar iig leuk al die echo's!
    Toevallig heb ik gister ook mn 2e gehad, en ben vooruit gezet, ben nu 30 APRIL uitgerekend.. Oftewel... Geen mei 2014 mama meer :( (alhoewel, datum dat je bevalt is vaak later haha)
    Verder was alles goed met t kleintje, was al lekker aan t bewegen, super leuk! Minder leuk dat de foto vd echo daarmee moeilijk te maken was.. Na 2 x stopte de vk er mee haha!
     
  12. Olakidee

    Olakidee Bekend lid

    Oct 17, 2012
    688
    6
    18
    Combitest kan je beter niet doen als je jong bent, valt dan soms vals positief uit. Als je jong bent heb je weinig kans op aangeboren afwijkingen dus waarom testen? M'n schoonzus had ook vals positieve test en toen vruchtwaterpunctie nou dat was veel stress om niks.
     
  13. Jace

    Jace Bekend lid

    Jul 26, 2013
    602
    0
    0
    @olakidee ik snap dat vals positief niet zo goed eigenlijk. als je een kans hebt van 1:200 dan is er 1 met down en 199 niet, dus het is echt een kansberekening. Ik begrijp het dus niet helemaal
    En de kans is zeker klein als je jonger bent, maar je hoeft maar net "pech " te hebben
     
  14. 7nov12

    7nov12 Bekend lid

    Sep 13, 2012
    948
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Floortje
    Was zooooo leuk om me mannetje van schiphol te halen!! We stonden bij de schuifdeuren en me zoontje zat op de balk. Toen me man door de deur kwam begon me zoontje helemaal te kieren, zoooooo lief. Was heerlijk om weer het gezinnetje compleet te hebben!

    @Vals positief
    Daarmee wordt bedoeld dat er een bepaalde kans uitkomt die niet klopt. Hoe jonger je bent hoe meer kans je hebt op een verkeerde kansberekening.
    En ja bij jongere vrouwen komt het meer voor dat ze een down kindje krijgen.... maar die krijgen meer kinderen, dus dat is geen eerlijke vergelijking.

    Paar jaar geleden hoefde je onder de 35 helemaal hier niet over na te denken. Tegenwoordig mag dat wel en dat maakt het denk ik ook erg ingewikkeld voor velen.

    Je kan pech hebben, maar er kan nog zoveel meer fout gaan waar je ook 'kans' op hebt. Je kunt jezelf wat dat betreft helemaal gek maken! Ook de 20 weken echo biedt geen garantie op een gezond kindje.
     
  15. Erica82

    Erica82 Actief lid

    Aug 28, 2011
    431
    0
    0
    Fotograaf
    Zwolle
    Wij hebben besloten om de combinatietest niet te doen. Ik zou erg onrustig worden van die kansberekening. Bovendien heb ik de 150 euro die het moet gaan kosten nu gewoon niet liggen vanwege onze verhuizing...
     
  16. Bloomy

    Bloomy Bekend lid

    Aug 6, 2013
    770
    0
    16
    cats & dogs
    Noord NL
    Ik!! Wij gaan ervoor naar Antwerpen.

    Samsie hoe is het nu?

    Blub wat zwak van diegene zeg. Ik zou ook not amused zijn.

    @valspositief: dat vind ik ook maar raar.
     
  17. Jace

    Jace Bekend lid

    Jul 26, 2013
    602
    0
    0
    7nov ik heb dat ook idd zo gezegd tegen de VK en zij begon gelijk over me heen te praten dat dat onzin was. Ik wil t wel nog graag vragen bij het echocentrum waar we het laten doen. Je hebt idd gelijk, vroeger dachten ze daar niet eens over na. Als t aan mij lag, zou ik de test helemaal niet gedaan heben. Helaas wilt mijn man perse de test doen hoewel hij wel meent dat de uitslag goed zal zijn. ik zelf Ben dus bang dat de test dalijk perongeluk wel slecht is en dat we dan verder moeten met onderzoeken! Maar goed ik probeer posi te blijven , over 3 wk de test Ben benieuwd.
    Wat fijn trouwens dat je man weer thuis is en dat je zoontje zo lief reageerde hihi. Geniet ervan!
     
  18. NdNk

    NdNk Fanatiek lid

    Mar 8, 2012
    2,321
    1,421
    113
    Female
    :D:D:D:D Jaaaaaa alles is goed en er een week bijgekregen! mZit nu gewoon al op 10 weken!!! Whooooohoooooo BLIJ! :D
    Alles zag er goed uit zei de vk, hartje klopte goed, alles erop en eraan! Jammer dat de echo niet zo duidelijk was! Maaar ben gewoon een week verder :D:cool:
     
  19. Bloomy

    Bloomy Bekend lid

    Aug 6, 2013
    770
    0
    16
    cats & dogs
    Noord NL
    Woow fantastisch ndnk!! Gefeliciteerd meid
     
  20. djoon

    djoon Niet meer actief

    Gefeliciteerd met de goede echo's:)
     

Share This Page