Wauw meiden morgen 7 uur staat inleiding gepland.. ivm medische achtergrond. Ik ben zooooo nerveus .. ik heb al 2cm ontsluiting bmm is al verstreken.. dus het word vliezen prikken en dan eerst kijken of het vanzelf komt en anders aan de weeenopwekkers. Maar jeetje wat een nare verhalen hoor je over inleiding zeg! Iemand ook nog positieve verhalen over????
spannend meid!! ik ben zelf met 38+1 ingeleid bij mijn dochter maar het ligt aan zoveel factoren of het fijn is of een rot ervaring, de mensen met rot ervaring hebben er denk ik andere dingen bij gekregen. zelf heb ik 2x gel gehad, 12 uur gestaakt. Om 22 uur vliezen spontaan gebroken ( dus niet geprikt) en toen weeeen storm, om 7.40 geboren.......maar andere complicaties erbij zoals vacuum enzo, maar dat hoeft dus helemaal niet. Probeer er neutraal in te gaan staan, heel veel succes meid.
Geen ervaring met inleiding. Wel met ons tweede werd er een weeen opwekker per infuus gegeven toen het niet vlotte. Eenmaal mijn water brak kreeg ik een weeenstorm maar kwam ze heel snel!
Hier met 3 cm vliezen gebroken.. Daarna kwamen er wel weeën maar niet regelmatig en goed genoeg dus om 10 uur infuus.. Daarbij gelijk ruggeprik gehad ivm weeënstorm. Om 15.01 is ons meisje toen geboren..
Succes!! Hier ingeleid via een ballonkatheter. Daarna 3cm ontsluiting en vliezen gebroken. Weeën kwamen wel maar waren niet sterk genoeg,dus een infuus. Ze is geboren vanaf gebroken vliezen tot geboorte in 4uur. En van pijnlijkste wee tot geboorte 57minuten Go Girl!!
Ik ben met 39w ingeleid ivm te weinig bruchtwater en minder leven voelen. Ik zeg nu altijd als ik weet dat ik morgen weer zo zou bevallen teken ik ervoor! Bij mij kwamen de weeen niet spontaan opgang dus weeenopwekkers aangesloten via infuus. Binnen 15 min zat ik in n weeenstorm en ik kon ze alleen staand wat opvangen en 2/2,5 uur later mocht ik gaan persen. Il hoop dat t jou ook ontzettend meevalt! Veel succes morgen!
Dank jullie wel meiden voor de positieve verhalen hihi inmiddels zijn de zenuwen op een hoogtepunt !!!
Waarschijnlijk ben je al bezig; Ik ben op de uitgerekende datum ingeleid, door klachten, minder leven steeds. Moest ineens in ziekenhuis blijven, om 11 uur in de morgen vliezen gebroken. Kwam aan infuus, kreeg een weeënstorm van rug en buik weeën, wel een ruggeprik gehad. Het ging allemaal zo snel, binnen vijf en half uur was ze er (eerste kindje). Heb dit niet als vervelend ervaren.
Hoi meiden .. Ben erg druk geweest na de bevalling vandaar mijn late reactie! Ons dochtertje is geboren 25-09-13 om 14:20! Maar wat een hel die inleiding om 7 uur vliezen gebroken en na 5 min al weeen die ontzettend heftig waren en uiteindelijj eindigde ik na een uurtje in een weeenstorm die niet uit te houden was dus hebben ze het pompje maar uitgezet en bleef ik weeen houden van mezelf. Die waren helaas niet sterk genoeg dus hebben ze hem maar weer aangezet en hoppa weer een weeenstorm inmiddals was het al ruim 12 uur smiddags en zat nog steeds op 3cm ontsluiting de pijn was niet uit te houden en het ging ook erg slecht met mij ik kon niet meer dus hebben ze me een ruggenprik gegeven.. tijdens de ruggenprik zetten om 13:30 voelde ik al een beetje persdrang dus hebben ze na de ruggenprik gekeken en zat ik al op 7cm!!! Vriendlief is toen nog even gaan roken buiten en toen hij terugkwam zei ik ik kan t niet meer ophouden dit was om 13:50 en toen hebben ze weer gevoeld en zat ik indd al op 10cm dus ruggenprik uit en toen mocht ik eindelijk persen! En na 20 minuten lag ons mooie meisje op mijn buik!!!