Hoi Dames Wie van jullie heeft een Mirena gehad en hoe snel erna was je na het verwijderen ervan zwanger? Het is natuurlijk geen garantie maar ben erg benieuwd. Groetjes Egelzuster
Ik was na vijf maanden zwanger. Met 7,5 week zwanger helaas een mk. Hierna is het niet meer gelukt. Zie onderschrift. Veel succes!
De eerste keer was ik na 3 maanden zwanger. En dat terwijl mijn partner toen alleen in het weekend thuis was en we dus moesten hopen op vruchtbare dagen in het weekend. Afgelopen donderdag zijn we bij de HA geweest om mijn mirena te verwijderen dus ben benieuwd hoe lang het nu duurt . Het word tijd voor een brusje
Succes allemaal hoor, hoop dat jullie allemaal snel zwanger mogen zijn én blijven! Volgend jaar laat ik het spiraaltje verwijderen, hoop dat ik dan ook snel zwanger ben, verheug me er heel erg op.
Wij zitten nu ook in ronde 5. Hoewel ze zeggen dat je niet hoeft te ontpillen, heb ik wel het idee dat het bij mij wel het geval was. Ben nu bezig om mijn cyclus te begrijpen met temp en ovu sticks. Want vorige maanden was mijn cyclus heel onregelmatig (wat ik vroeger niet had) Maar denk dat het bij iedereen verschilt.