@mommyowl ik zou niet op de borstvoeding als anticonceptie vertrouwen.. collega deed dat wel met als gevolg dat ze binnen 3 maanden weer zwanger was @koali tot de 16e week dat is best lang.. nooit geweten dat het zo lang was. @Jippy de organisatie is behoorlijk groot. Meer dan 40 woonvoorzieningen, daarnaast ook werk en dagbestedingsplaatsen. Logeerhuizen en ambulante zorg.
@ Catmommy; ik slikte tijdens het zwanger worden alleen foliumzuur. Nu ik zwanger ben heb ik de zwanger vitaal tabletten van de kruidvat, incl. de vitamines. Mijn vriend wil ook graag heel snel door voor een tweede. Ik heb hem al voor gek uitgemaakt haha we zullen zien hoe het loopt. @ Bloem; spannend.. je NOD komt steeds dichterbij! Wat leuk dat jullie webshop nu bijna klaar is. Ik ben benieuwd, ga zeker een kijkje nemen @ Madeline; het is inderdaad behoorlijk lang. Wist ik ook niet van tevoren soms komt het wel m'n neus uit, gelukkig kan ik op het werk nog 'gewoon' naar de wc Hier lekker bijna vakantie. Nog 4 werkdagen en dan 10 dagen vrij. Heerlijk! En dan na de vakantie alweer de termijnecho. Het gaat best wel snel nu opeens.
@ Secretangel, Het lijstje ziet er heel mooi uit! Laat mij er nog maar in staan! Hier is het nu wachten op NOD-dag want we hebben geklust in de groene daagjes. Dus het wordt nog afwachten! Normaal gingen we onze wens uitstellen maar blijkbaar zijn we er nog niet helemaal uit wat we gaan doen! We zitten dus met een dubbel gevoel! Maar moest ik zwanger zijn is het zeker welkom en we redden ons wel!
@ Muisje Hey hey hier heb ik je gevonden se its me Laura Ik zit vaak in de andere groep zwanger worden 2014
@ Bloem93, Ja het zijn indd rare tijden! Dacht eerst dat me dit nooit ga overkomen en je zie het is dan toch gebeurt! We zitten nu met een enorm dubbel gevoelen want wij willen zo graag een kindje! Dacht dat we onze kinderwens hadden uitgesteld maar het is iets anders geworden. We hebben in de groene daagjes geklust dus het wordt nog afwachten tegen 23 oktober. @ Behappy, Welkom zal ik zeggen! Wel nu zijn we een beetje aan het twijfelen wat we zullen doen. We hebben immers geklust dus het wordt nog afwachten of ik zwanger ben of niet! Als ik zou bereken zouden we toch toe komen met die werkeloosheidsuitkering! Ik verdien blijkbaar veel meer dan ik dacht! @ Secretangel, Neen er is echt niks meer aan te doen! Het bedrijf sluit de deuren voor goed en al het materiaal en de stock wordt onder verdeeld naar Zweden en Lyon Frankrijk.... Het bedrijf waar ik nog werk zit overal in de hele wereld, ook Nederland! Mss kom de naam bekend voor van het bedrijf. Het noemt Permobil! Is een bedrijf die elektrische rolstoelen maakt en wij maakte die joysticks voor om de rolstoel. Zo'n tof werk maar ja... @ Koali, Het is een klein bedrijf! Er werkt daar 7 bediende en maar 3 arbeiders en iedereen wordt dus het einde van de jaar ontslaan! En we kunnen er niks meer aan doen! Ik had daar geen vast contract, ik werkte daar via Interim kantoor! Jammer genoegd zijn er geen bedrijven meer in België tenzij ik naar de concurrent ga maar da's veel te ver omdat ik geen auto heb! Permobil bedrijven zijn er nog maar dan moet ik naar buitenland gaan. @ Madeline, Dankje meid! Het wordt dus nog afwachten! @ Jippy, Voor de moment zijn we weer aan het twijfelen en hebben we nog niet echt onze kinderwens uitgesteld. Het is nu vooral wachten of het deze ronde raak zou zijn of niet! Ik heb Organisatie Assistente gestudeerd. Dus een beetje van alles zoals in ziekenhuizen, rusthuizen, winkels en doe het zelf zaken werken, bakkerij,... Maar de job die ik nu doe is helemaal anders! En vooral fijn werk met solderen, dingen in elkaar steken, programmeren en testen! @ mama van Daan, Heey meid leuk om je hier ook tegen te komen! Ahzo, ja ik heb deze topic gekozen omdat die andere vol zat! Hihi!
Hoi allemaal, Hoe is jullie weekend geweest? Hier helaas 'ziek' op de bank met oogontsteking. Aan beide ogen nog wel.. kon vanmorgen vrijwel niets en moest op de tast naar de badkamer toe om mijn ogen open te weken Nu al de hele dag aan het schoonmaken met gaasjes en afgekoeld gekookt water. Zonnebril op.. hopen dat het morgen een stuk minder is, aangezien we dan onze eerste echo krijgen!
Hier een fijn weekend gehad. Wel druk omdat we het werk aan het afronden zijn om volgende week lekker een weekje er tussen uit gaan, naar Duitsland en Tsjechië. Vervelend van je oogontsteking, hoop inderdaad dat het morgen met de eerste echo beter is! Maar met een schoongemaakt oog zie je hoop ik wel genoeg? Je krijgt dus met 8 weken al een echo, dat is tof! Heeft dat een speciale reden? Als ik hier bij verloskundigepraktijken in de buurt zie, dan maken ze allemaal rond de 10de week een termijnecho, maar eerder niet..
Zolang ik blijf schoonmaken, gaat het gelukkig redelijk goed. Dus ik hoop echt dat het ergste na vandaag voorbij is. Deze echo is een pretecho. Onze vk doen ook pas de eerste rond de 10-12 weken (termijnecho). Alleen omdat ik het vrij vroeg moet vertellen op het werk, wil ik ook al wat eerder zekerheid of het wel allemaal goed zit. Dan heb ik de tijd om eerst de broers en zussen in te lichten en dan mijn baas en collega's. Dus vandaar de keuze voor een extra echo rond 8 weken.
Ah oke, dat kan natuurlijk ook nog! Hoe werkt dat met pretecho's, mag je bij je vk maximaal 1 pretecho laten maken en dat zelf bepalen wanneer of ook meerdere? En ze vallen niet binnen de zorgverzekering toch?
@ Koali, Ooooh da's niet leuk.... hopelijk is het tegen morgen al wat beter! Hier is het weekendje goed verlopen en eigenlijk ook wel een druk weekendje achter de rug! Gisteren zijn mijn ouders geweest en mijn 2 zussen! We zijn samen naar de ikea geweest en amai wat veel volk! We hebben een half uur moeten rond rijden voor een parkeer plaats! Om half 4 pas kunnen binnen gaan en dan daarna, zoveel volk en het was meestal rond slenteren, oooh wat haat ik dit... :x om 18u zijn we pas vertrokken zo druk was het! Daarna afgesproken met mijn nicht die morgen 34 weken is en wat heeft ze een mooie ronde buik! Vandaag zijn mijn schoonouders geweest samen met de oma en opa van mijn vriend. We hebben lekkere taart gegeten en nu is het op het gemakje op de computer zitten en daarna tv kijken, gezellig met het ventje! En we hebben een beslissing kunnen nemen! We gaan degelijk verder voor een ukkietje! We hebben zo alles terug berekend en het zou toch haalbaar zijn dus we nemen een risico maar tegenwoordig heb je toch geen werk zekerheid meer... is het nu met een interim contract of een vast contract, als ze je niet meer nodig hebben dan hebben ze u niet nodig en smijten ze u toch buiten of zoals nu als je er niks kunt aan doen als het bedrijf de deuren sluit! Ik ben opgelucht en ik ben nu vooral benieuwd wanneer het raak zou zijn!
@koali o jakkes dat is vervelend oogontsteking hopen dat het indd morgen weer wat beter en avast veel plezier morgen met de echo jullie kleine wonder bewonderen @muisje wat goed nieuws dat jullie toch de beslissing hebben genomen om door te gaan in deze tijd heb je geen zekerheid met werk of je nu een vaste baan hebt of niet we hebben niet echt een druk weekend gehad mn vriend zn zoontje was hier weer het weekend is een heel lief mannetje maar hij wil zo ontzettend slecht eten alles is vies dat lus ik niet dat hoef ik niet dus erg gezellig is het hier niet aan de etenstafel verder hebben we wel een leuk weekend gehad vanavond voor het eerst in jaren geen pil meer innemen na de stopweek best wel spannend weer hoor na al die jaren weer voor een beebje maar heb er wel ontzettend veel zin in nu hopen natuurlijk dat het snel raak mag wezen
Goedemorgen dames Alles goed? @ warm weer & zwanger zijn. Heb hier geen ervaring mee maar ik kan sowieso niet goed tegen warmte dus hoop niet hoogzwanger te zijn in juni-sept. Vorige week zat ik nog met het raam open op het werk Ideaal zou zijn om te bevalen rond mei vind ik. En dan enkele maandjes thuis op zwangerschapsverlof net als het mooie weer begint. Ideaal voor een dagelijkse wandeling met de buggy lijkt me & geen baby meer in de buik. @Jippy. Nee geen medicijnen hier dus geen onromantisch gesprek daarover met de HA. Eventueel wel gewoon eens polsen qua foliumzuur, toxoplasmose,... Ben blij dat ik niet de enige ben die nog zo'n halfjaar moet wachten op pilstop ik probeer er zo weinig mogelijk aan te denken. Zo gaat de tijd precies sneller. Voor we het weten zijn we zomer 2014 en volop ervoor aan het gaan @MommyOwl. Welkom terug! Leuk dat je er weer met volle moed tegenaan gaat! @Koali. 8 weken reeds!! Nog eventjes en je begint je buikje zien waarschijnlijk. joepie Spannend dat je het binnenkort vertelt. Bij mij zal het zeker meteen opvallen want ik drink nogal graag en als ik dat dan meteen laat staan... hihi. We zijn met veel te veel ouders, zussen, broers, schoonzussen (in totaal een bende van een 20-tal) en zou graag iedereen het op hetzelfde moment vertellen. Anders heb je teveel kans dat broer A het tegen zus B zegt en zo nog voor je zelf de kans daartoe kreeg. Zal hen waarschijnlijk allemaal samen eens uitnodigen met 1 of ander excuus en wat taart serveren en dan vertellen. Dan zijn we er in 1x vanaf. Al die zenuwen anders @Secretangel. Balen dat je ongie werd. Wel een mooie ronde van 28 dagen zie ik. Da's toch ook enigzins positief nieuws... Op naar ronde 2. Wat ben ik jaloers op iedereen die er al voor gaat! @Smiley Zo zalig, laatste pil genomen! Lijkt me heerlijk. succes!! @catmommy. Veel plezier op reis!! Ik wil het liefst een kindje of 3 (als alles lukt!!) met steeds 1 à 2 jaar leeftijdsverschil tussen. Alé dat zeg ik nu. Wie weet heb ik wel een superslecht zw-schap later en denk ik er helemaal anders over. het lijkt me leuk om broertjes en zusjes te hebben die niet zoveel van leeftijd verschillen. Dan ben je tamelijk snel verlost van alle pampers, enz.. Nadeel is dan wel weer dat ze bijna op hetzelfde moment later zullen naar de uni gaan, op kamer gaan,.... wat zeer kostelijk lijkt. @bloem. Ben benieuwd om de website te zien Nu moet ik vertrekken naar mijn werk. zit nog 1 pagina achter. Zal een andere keer verder lezen hehe. doeii
@Koali. Geniet van je verlof!! Zou ik ook wel kunnen gebruiken maar helaas... Heb niet veel vakantie meer in 2013. Nog enkele daagjes die ik rond Kerst zal inplannen. Oogontsteking klinkt pijnlijk! Spannend, vandaag echo!! @mensen die afwachten tot NOD. Veel succes!! Hou ons op de hoogte hé @Muisje. Zalig hé de Ikea. Onlangs daar bijna een ganse dag doorgebracht! Even gestopt bij de kinderkamers en gezegd hoe mooi ik sommige wel vond. Maar VL liep snel door en verklaarde me gek Binnen enkele maandjes nog eens proberen hehe. Fijn dat jullie toch besloten hebben om ervoor te gaan. Heel spannend!! Ik heb een druk weekend gehad. Familiediner wegens een verjaardag, klusjes opknappen thuis, trouw verder regelen, enz. Wat balen dat ik er weer vroeg uit moest vanmorgen om te gaan werken. Ik tel al af naar Kerst en Nieuwjaar. Lekker gezellig voor het haardvuur, lekker eten, cadeautjes, familie, ...
@fee89: had ik nog niet eens over nagedacht, allemaal rond dezelfde tijd op kamers.. nog een extra reden om me bij het oorspronkelijke plan van 3-4 jaar ertussen te houden! Ik vind (zeg ik nu) snel uit baby's/peuters periode juist een nadeel. Het lijkt mij een zware maar ook fantastische tijd. Ik zou het jammer vinden dat je die tijd snel achter je laat. Ik hoor namlijk vaak mamas klagen dat ze zo verlangen naar de jonge leeftijd en dat het zo snel gaat. Aan de derde beginnen als de oudste al een jaartje of 6/7 is zou ik dan prettig vinden om het toch nog eens mee te maken.. Toch zou het ook leuk zijn als je bijvoorbeeld 2 meiden hebt, dat die in de pubertijd echt wat aan elkaar hebben (15 en 16 zijn), en dat ze elkaar niet kinderachtig vinden omdat de ene 16 is en de andere 12/13. Maar goed, dat probleem is (weet ik uit ervaring) ook alweer opgelost als het 16/19 is. Zo zul je denk ik aan alle opties wel zijn eigen voor en nadelen vinden, en het gaat toch vast niet zoals vooraf bedacht
Bekijk bijlage 355060 Het was allemaal helemaal in orde! Het hartje hebben we heel eventjes geluisterd en die klopte goed en sterk. Ze heeft hem opgemeten en ik zou 1 dagje minder ver zijn. Maar precieze berekeningen konden pas met de termijnecho. Ik mag nu dus écht zeggen dat ik zwanger ben
Nee, voel me nog niet meer zwanger. Had gelukkig al wel echt het gevoel dat het goed zat, dus het is meer een bevestiging Krijg wel iets meer een uitgezette buik, zeker in de avond. Dat zijn nog de darmen, maar het ziet er wel leuk uit Heb via marktplaats ook al de eerste zwangerschapsbroek gekocht voor 5 euro. Even gepast, hij is nog een beetje groot bij de benen, maar hij zit zoooo lekker met zo'n band aangezien ik vast nog wel iets groei, zal ie straks wel helemaal goed zitten.