Zo tof ^^ 2 vrouwen zwanger in ons clubje! Het wachtbankje voelt toch wel soortvan machteloos he ? Je kan niets meer doen om zwanger te raken en moet maar afwachten of je ongesteld gaat worden (en dat wachten duurt veel te lang haha ) of toch kan gaan testen!
Ja leuk twee zwangere vrouwen, geeft inderdaad hoop Zat net in de zetel en voelde ineens iets raar in mijn onderbuik, vooral pijn en druk, ik dacht jaa hij is er, mijn eisprong dus maar ff mn vriend de slaapkamer in geroepen! nu maar hopen dat het inderdaad men eisprong is, maar ik voel het gewoon! booboo, jij bent voor je nod beginnen testen, hoe lang na je eisprong was dat ongeveer?
@tinebx het kan best zijn dat het allemaal wat opschuift hoor, zoals je al zei is je lichaam waarschijnlijk gewoon een beetje in de war door het ontpillen. @booboo het lijkt er inderdaad op dat je zwanger bent meis! Vanuit hier ook een voorzichtige gefeliciteerd! Geniet er van! @ananas als ik jou was zou ik vanavond gewoon weer even een testje doen. Deze was al best mooi en wie weet heb je vanavond een knaller! En ag, die mannen moeten niet zeuren en blij zijn dat ze eindelijk krijgen wat ze willen.
Echt grappig trouwens. Bij de pendels die ik krijg heb ik nog geen enkele keer een meisje gehad...haha
Zal zo nog even een testje doen! En dan vl maar even de slaapkamer in trekken straks haha! Heb hem er al op voorbereid
Haha grappig... Zou het? Hoe zit dat ik jullie dames, mocht het zover zijn, willen jullie weten wat het word?
Ja, ik zou wel willen weten wat het wordt. Vl ook trouwens! Zou veel te nieuwsgierig zijn haha! En jij?
Bij mn vorige zwangerschap wisten we het niet. Ik wilde het wel weten maar vl niet dus toen hebbem we het maar spannend gehouden. Dat was wel leuk met iedereen die ging raden. En iedereen op vl mn vader en de moeder van een vriendin na dachten dat het een jongen zou worden. Maar toch een meisje gekregen. Maar ik heb al tegen vl gezegd dat als ik weer zwanger ben dat ik het dan wel wil weten. Hij liever niet maar de vorigw keer gedaan wat hij wilde dus nu is hwt mijn beurt.
Een soort van voorspelling wanneer je zwanger word, en wat het word. Ik wil ook heel graag weten wat het word!! Ben al heel veel aan het neuzen voor spulletjes..
Ik zou het niet willen weten. De verrassing lijkt me geweldig. En ik denk niet dat ik het dan voor me kan houden. ..
@TineBX; ik had op cyclus dag 10 al mijn eisprong volgens de ovulatietest en 12 dagen later de eerste test gedaan die een heel vaag tuur / twijfelstreepje aangaf