hoi allemaal, omdat ik in Spanje woon (en hier blijf) dacht ik voor een meisje aan Noa. Hier hoor je het niet veel. Maar ons kindje wordt natuurlijk half nederlands en als je er daar nou mee wordt doodgegooid, ga ik toch nog eens nadenken ... ben pas net zwanger hoor maar zo leuk om over na te denken!! voor een jongen hebben we Caleb en voor een meisje Noa... (wij zijn gelovig dus vinden een link met de bijbel wel leuk) meningen? ps Caleb met de klemtoon op "éb", op z´n Spaans.. klinkt een stuk mooier dan Kááleb, zoals de Amsterdammers het zullen uitspreken haha
Leuke namen. Ik hoor Noa regelmatig, net als Noah voor een jongen, maar je wordt er absoluut niet mee doodgegooid hoor
Noa is een leuke naam, maar hoor je hier echt heel veel! Maar als je hem in Spanje niet veel hoort kan het wel toch?
Ik ken er een stuk of 8, meisjes en jongens van 0 tot 5. Redelijk veel dus, maar blijf het een mooie naam vinden. Wel mooier voor meisjes dan voor jongens vind ik!
bedankt voor de reacties!! ja ik weet dat er ook veel Noah´s zijn (jongens), ik ken er zelf twee. ik ken geen Noa´s. hij stond wel in de top 20 van 2012 maar ja, idd, als je ´m hier niet veel hoort, gewoon doen dus het is dus ook heel plaastgebonden, blijkt. bedankt nogmaals!
Altijd leuk om na te kijken of een naam veel voorkomt: Nederlandse Voornamenbank Noa is echt een modenaam van de laatste 10 jaar en neemt weer iets af in populariteit. Vorig jaar zo'n 500x gegeven en door heel Nederland ongeveer even populair. Noah wordt vooral aan jongens gegeven, zo'n 500x vorig jaar, ook een modenaam. In het noorden van het land duidelijk minder populair. Zelf houd ik niet van modenamen.
http://www.svb.nl/Images/SVB-kindernamen-2012-meisjes-alfabetisch.pdf Op bladzijde 286 kun je de gegevens vinden over de naam Noa in Nederland en namen in de richting van de naam Noa. Leuke naam hoor!
Leuke naam. Kom hem regelmatig tegen zowel voor een jongen als ook een meisje (vaak noah voor een jongen, noa voor een meisje). Maar je wordt er niet mee doodgegooid.
bedankt. ga er toch nog even over nadenken (heb nog 8 maanden haha, áls alles goed gaat anyway). ik vond Yael heel mooi maar mijn man heeft drie nichtjes (zegt hij) in Ecuador die zo heten. maar ik vind dat geen excuus!! vind het een hele mooie naam en je hoort ´m minder vaak dan Noa. ik ga ook op de sites kijken. bedankt mensen