Zelf vind ik de , slagroomschnitte van de appie lekker of de rijstevlaai van appie die met chocola lekker, maar o zo zoet volgens hun hahahah
Ik zou geen rekening met dieet zeikerds houden, ik vind van de hema de appelkruimel en de aardbeien slagroom errug lekker
ik neem altijd appelkruimel vlaai, vanille slagroom vlaai en heel af en toe kersenraster vlaai... dit zijn echt mijn 3 favo's! willen ze niet? ook goed des te meer hebben we zelf
ik weet niet waarom je geen slagroom wilt, maar voor de "dieet-zeikerds" zou dat juist een van de beste keuzes zijn
nee das mij te zoet hahaha wat dacht je van slagroomsoesjes ooooh ik ben zooo terug hahaha, C1000 op 10 sec afstand. Kijken of er rond deze tijd geen 40 mensen in de rij staan.
Slagroomsoesjes!!! Weet niet of ik ze nu nog kan hebben. Heb een overdosis gehad tijdens mijn zwangerschap. Mijn man had een hele doos alleen voor mij meegenomen! Ik heb me ziek gegeten. Heel die doos leeg in 1 avond. Keer daarop die met chocola bedekt, maar die waren te machtig om in 1 keer op te eten. die hebben me ook genekt trouwens, sindsdien heb ik ze niet meer durven eten. Maar zet mij voor de multivlaai en ik ga los! Brownievlaai, tiramisuvlaai, iets met chocoladepassie, aardbeien bladerdeeg... Ow, ik wil een vlaai!
Hier gelukkig geen dieetzeikerds. Ik maak altijd zelf monchou taart, die gaat (helaas) altijd op En als er iemand wat te zeiken heeft op mijn verjaardag mag die zich een beschuitje pakken.
Ik zit de hele week al aan die lekker abrikozenvlaai van de Hema te denken. Lekker fris en een beetje zurig. We hebben hier een Hema, maar zonder brood/gebak afdeling . Ik zou naar de stad moeten, wil ik die hebben. Misschien maar goed ook
Nee kan geen taart van de Hema meer zien. Zie er al meer dan genoeg in de week maar ze zijn wel erg lekker vanille slagroomvlaai of een heerlijke hazelnootschuimtaart. Maak eigenlijk altijd zelf mijn taarten en laat mijn dochter en vriend kiezen wat ik moet maken. Dus voor dochterlief worden het meestal feestelijk versierde taarten en voor ons zelf heb ik denk ik dikke 200 recepten waar we uit kunnen kiezen. Maar er is niets mis met een lekkere hema taart maar vind het leuk om zelf te maken.
Heerlijke slagroomtaart met aardbeien! Of iets met chocolade! Of een gewone fruittaart (eventueel met een beetje slagroom). Of soezen of creme-au-beurre-taart. Wat ik echt niet lust, zijn van die confituur-taarten. Meestal met van die vierkantjes of ruiten bovenop (vlaai-toestanden). En worteltaarten of taarten met noten vind ik ook maar niks. Zal wel op mijn lijn letten buiten de feestjes om . Ik heb niet elke week een verjaardagsfeest en dan gun ik mij dus echt wel een (niet te groot) heerlijk stuk taart.