Uiterlijk was duidelijk ik toen ik baby was. Nu lijkt hij meer op mijn vriend. Karakter weet ik nog niet.
Qua uiterlijk lijken ze allebei in eerste instantie veel op mijn man. Komt vooral door hun donkere ogen. Als je beter gaat kijken zie je ook steeds meer van mij terug. Combinatie van allebei dus. Qua innerlijk lijkt de oudste op ons allebei: de rust van mijn man en het 'beelddenkende' van mij. De jongste lijkt, voor zo ver dat nu te zeggen is, denk ik het meest op mij: lief, maar fel.
Olle lijkt qua uiterlijk echt op zijn vader. Behalve zijn haarkleur, dat heeft hij van mij. Lekker rossig Innerlijk vind ik hem op mij lijken.
Mijn oudste uiterlijk van papa innerlijk heel veel van mij De jongste is uiterlijk papa en innerlijk ook. Als je foto van papa en kindjes naast mekaar zet van dezelfde periode weet je niet wienwie is. Als ik met sz gingbwinkelen met de jongste geloofden mensen niet eens dat het mijn kindnwas
Uiterlijk: Eerst helemaal papa, maar dan een veel lichtere versie met steile haartjes. Nu kun je ook goed mij erin zien, maar zijn de haartjes meer gaan krullen (geen kroes en niet steil.. dus er precies tussen in) Karakter: Het drukke/de energie van mama. Alhoewel papa het ook had toen hij klein was. Het ik wil slapen nu en hier.. als het niet in m'n bed kan dan maar op de grond: mama. Tussen de energie door de relaxte Afrikaanse chill momenten zijn echt van papa.
Uiterlijk Toen ze net geboren was, sprekend haar vader. Nu begint ze steeds meer op mij te lijken. Je ziet ons er duidelijk allebei in. Karakter Ze lijkt volgens mij op allebei. Wij zijn allebei behoorlijk eigenwijs dus dat heeft ze uiteraard. Ze heeft een behoorlijk eigen willetje. Verder volgt ze qua ontwikkeling mijn man. Die was ook niet zo snel haha. Verder vind ik het wel leuk om te zien dat ze net zo nieuwsgierig is als haar vader. Dat is echt een bezige bij en wil altijd alles weten. Dat heeft m'n dochter ook. Die kan echt uren achter elkaar zelf spelen. Heerlijk!
Qua uiterlijk vind ik onze dochter echt een mengsel, compleet uniek De meeste mensen zeggen echter dat ze op haar vader lijkt, maar ik vind dat persoonlijk niet sprekend. Op sommige foto's weer wel, maar ik vind dat ze nu ook wel lijkt op mij toen ik een jaar of 2, 3 was. Als baby weer totaal niet.. Qua karakter heeft ze wel dingen van ons beide. Het pittige van mij maar op een of andere manier vind ik haar ook precies haar vader. Ik kan me enigszins (ook uit verhalen) voorstellen hoe hij als kind was en daar vind ik haar op lijken, kan het verder niet omschrijven, is een gevoel. Het spelen heeft ze wel van mij. Mijn vriend was van het bouwen met lego enzo en snapte nooit de lol van autootjes en poppetjes. Ik kon me uren vermaken met de playmobile en de my little pony's. Dochtertje speelt nu al veel met de duplo figuurtjes die dan in en uit de auto moeten, en de diertjes van de boerderij. Een lekker mengelmoesje dus!
Ons dochtertje lijkt op mij, niet sprekend in haar gezichtje omdat ze haar vaders ogen heeft en zijn uitdrukking. Maar qua typje en karakter is het echt een mini-me.