Maar juist vastleggen in slaapzak is dus gevaarlijk! Omdat ze dan verstrikt kunnen raken als ze draaipogingen doen, omdat ze met een vastgelegde slaapzak nog erg veel bewegingsvrijheid wel hebben. Dat is het gevaarlijke eraan. Maar de aerosleep is echt fijn. Heb 'm zelf getest, wilde dan toch weten of je idd gewoon doorademt als je op zo'n ding ligt, maar dat is dus waar.
We hebben haar nu gewoon weer los loggen omdat vastleggen inderdaad ook niet risicoloos is. Ik ben ook totaal geen overbezorgde moeder(kokhalzen met eten, vallen etc. maakt me allemaal niet uit) maar dit vind ik gewoon echt eng! Zal waarschijnlijk heel vaak bij haar gaan kijken hihi
Uh sorry hoor, maar met 8 maanden is ze echt oud genoeg om op de buik te slapen. Hier begon onze zoon bij 4.5 maanden op de buik te slapen, enigst wat ik in het begin heb gedaan is zijn hoofdje een beetje verleggen, maar anders gewoon lekker laten slapen. Hij is nog steeds een buikslapertje.
Klopt maar had het idee dat sommige dames hier dachten dat ik mijn dochter helemaal vastgebonden in bed had liggen alsof ik haar aan het martelen was
Hier ook een buikslaper. Wij hebben ook een aerosleep en ben er wel blij mij. Gaan wij toch ook iets geruster slapen want kan er moeilijk de hele nacht langs gaan zitten! De eerste paar keer nog omgedraaid als we het zagen maar dan werd ze wakker en huilde ze wel een uur. Dus dat doen we niet meer.
Onze jongen sliep denk ik na zo'n maand of 3 al op zijn buik, hij was snel met draaien....... nooit druk over gemaakt. En jouw meisje is al 8 maanden! Ik zou het lekker laten gaan en zeker niet vast leggen!
Ik vind het ook zeker niet erg dat ze op haar buik slaapt maar ik vind het dus niet prettig dat ze haar hoofd niet naar links of rechts legt (zodat ze vrij kan ademen) maar recht naar voren. Ze heeft gelukkig niet meer zo gelegen dus wie weet dat het niet meer gebeurd!
Hier ook een buikslapertje vanaf 6 maanden, ze draait alle kanten op in bedje, blijft ook zeker niet liggen hoe ik ze neerleg boven of onder in ze begeeft zich door het hele bed om vervolgens ergens op haar buik in slaap te vallen met haar tutlapje. Ik vond dit in begin ook eng, op de camera lijkt het net alsof ze recht in het matras ligt en soms doet ze dat ook wel, maar meestal is toch een neusgat vrij.....we hebben ook een aerosleep dus ik laat haar lekker liggen hoe ze ligt, als ze het niet fijn vind zal ze heus wel anders gaan liggen. Hier ligt ze soms in een houding dat ik denk 'dat jij zo kan slapen...' Maar goed schijnbaar vind zij het lekker ik vind het prima. Lekker laten slapen.